Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

ruzgarım belin ağrısın hatta ağlayacak duruma gelsende ilişki girin ilk 3 gün çok önemli..

Rüzgarım kışın bir ay çatlatma iğnesi oldum o gün stresten boynum tutuldu ağlaya ağlaya girdim ilişkiye..Olmadı ama olsun içimde pişmanlık duygusu yok..

Rüzgarım kışın bir ay çatlatma iğnesi oldum o gün stresten boynum tutuldu ağlaya ağlaya girdim ilişkiye..Olmadı ama olsun içimde pişmanlık duygusu yok..

rüzgarım geçmiş olsun kıyamam sana
iğnemi ağrı yapıo

ceylannn popişim çok acııdı akşam zaten; şimdide belim ağrıyo ama dayanıcam .

gncam evet kuşum iğne ağrı yaptı popişim şiştii

allahım görsün şu çabaları yarabbim ne diim arkadaşım inşallah emeğinin karşılığını alırsın bu ay

rüzgarcım cnm prenglymi ayyyyy biliorumm bnde geçen ay vurdurmuştum aha 2 3 güne kalmaz yine yiycem acayip ağrı yapıyor ya bn 2 gün ayağımın üstüne basamadımmmm...geçmiş olsun cnm yorma kendini fazla dinlen

tatlişkom yatıom zaten yatıığım yerden yazıom; inş faydası olur da ben acı çekmeye razıyım.

mrb arkadaslar ben günlerdir bu siteyi okuyorum ama tam bir yazi goremedim malesef hamilelik belirtilerini yazan .. ne olur yazarsaniz cok sevinirm ..bizde 8 aydir bekliyoruz ama malesef..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…