Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

hiçbişi yok valla umudummu kalmadı ne bu ay bi internett gösterilen günlerde beraber oldum oda doğruysa tabi adetlerim sapıttı bi iki aydır yaa biliyonuz okadar başkada bişi yapmıyorum:umursamaz:

anladımmm cnmmmm ammannnnn vallaaa çk yıpratıyoruz kendiimzi zamanı ne zamansa olucak inşallah ama işte elden gelen bişi yk

hee valla bee düşününce oluyo sanki hemen saldım çayıra ekime kadar düşünmicem kafama onu sabitledim sonra zaten tam teşekküllü bi merkeze bu arada olursa allahtan olmazsa gene allahtan........

hee valla bee düşününce oluyo sanki hemen saldım çayıra ekime kadar düşünmicem kafama onu sabitledim sonra zaten tam teşekküllü bi merkeze bu arada olursa allahtan olmazsa gene allahtan........

aynen cnm herşey Allahtan en iyisini yapıyosun boşver salıver gitsinnnn düşünme gelirsede sürpriz olsunnnn birde böyle deneyelim bakalım bnde bu aşılamayı yaptıram olmazsa bırakıcam bi ara zor aşamalar yaaa :eek:

benim arkadaşımın tüp bebeği tuttu ilk denemeydi 2 senedir istiyodu biri kız biri erkek ikiz

234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg
234uy.jpg

ayyyy ceylan süper oynuyolar bunlar harikaa...............
bebeğimiz hoşgeldin canım

X