Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

glifor
Dostinex çok kötü yaptı
bir ilacı içip anında ishal yaptığını gliforda görüyorum

ölemi canım geçmiş olsun düzelir umarım canımcım ..

ben şimdi kacıom aşkitom kendine cok cok cok ii bak öpüom seniii

cıldırmak üzereyim regl sanırım 2 gün var....ama beliriler regl başlangıcı gibi tek fark sürekli idrarım var gibi hissedim wc gitmek birde gecen ay ve önceki ay arasında regl 24.günlük farkla oldu eger şimdide ögle hesaplarsam 2 günüm gecmiş:KK43::KK43::KK43: ya böyle düüşünmekten kafayı yiyecem 4 gün önce test yaptım negatif cıktı artık yapmakta istemiyorum

beklemek ve hep tedirgin içinde olmak rüyalarımda hep regl oldugumu görmek aniden uykudan fırlamak......offff cıldırdım galiba

cıldırmak üzereyim regl sanırım 2 gün var....ama beliriler regl başlangıcı gibi tek fark sürekli idrarım var gibi hissedim wc gitmek birde gecen ay ve önceki ay arasında regl 24.günlük farkla oldu eger şimdide ögle hesaplarsam 2 günüm gecmiş:KK43::KK43::KK43: ya böyle düüşünmekten kafayı yiyecem 4 gün önce test yaptım negatif cıktı artık yapmakta istemiyorum

sakin ol bence biraz daha bekle bakalım beklemek çok biliyorum ama napalım bekliycez

beklemekten başka zaten carem yok ama işte insan kendini söz geciremiyorum...
mesela bende öyle kahverengi akıntı olmuyor gögsümde damar felan gözükmüyor
sadece sık sık wc gitmem gerekiyor belim agrıyor bugunde sabah migde bulantısıyla kalktım bişeyler atıştırdım gecti ara ara oluyor cok sinirliyim vs seyler var

canım sakın kendini umutlandırma ben çok yıkıldım bu ay ağlamaktan canım çıktı resmen o yüzden düşünememeye çalış

senin belirtilerin nelerdiki .....senin adınada cok üzüldüm ama olcak emin ol allah bu kadar istememize karşılık vercektir

Kzılar selam ne var ne yok nasılsınız ben hala tahlıllerle ugrasıyorum dÜn tekrar eŞımle beraber gıttık kan verdık kıromozonlarımıza bakılacakmıŞ onun sonucu 2ay sonra ÇıkacakmıŞ kan pırtısıyla ılgılı verdım oda 1ay sonra bır ıkı tahlıl daha var yapılacak onlarla ugraŞıyorum sızler nasılsınız buraya ugrayamıyorum kan pırtılaŞmasıyla ılgılı bı topık var orda araŞtırma yapıyorum hergÜn yenı bırŞey Ögrenıyorum yanı dert bıtmıyor

senin belirtilerin nelerdiki .....senin adınada cok üzüldüm ama olcak emin ol allah bu kadar istememize karşılık vercektir
benimde bulantım çok oldu baş dönmesi felan (gerçi bunlar regli öncesi bana hep oluyor)göğüslerim çok acıyordu başka yoktu öyle
inşllh olucak bizlerinde bebişleri
bozom canım ne oldu niye agladın yapma böyle canına yazık

hg canım nasılın bitmedimi tahlillerin
bu ayda olmadı kırmızıyı görünce baya bi ağladım ama şimdi iiym

X