Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

yanlış yazmışım kornmayı bırakınca

anladım cnm mesela bnm toxoplazmam negtaif çıktı çiğ ete karşı hayvan kedi kıllarına karşı şu anda asla salam sosis çiğ köfte filan yemiyorum bayadır ilerde problem olmasın diye kızamıkçık pozitif çıktı onda bi problem yk bağışıklığı vrmış vüsudun bu tür testleri hep yaptır cnm kan şekerin v.s.

EsengÜlÜm canım ya nasıl sabredıyorum bı bılsen eŞımde yaptıralım dıyo ama benden daha Çok sıkılıyo negatıf olunca

olmadı kıslar olmadı bu ayda olmadı çok kötüyüm neden neden isyan etmek istemiyorum yoruldum artık diyceksiniz daha yolun başı diye am ben çok yoruldum her ay bunları yaşamaktan çok yoruldum mafoldumben

olmadı kıslar olmadı bu ayda olmadı çok kötüyüm neden neden isyan etmek istemiyorum yoruldum artık diyceksiniz daha yolun başı diye am ben çok yoruldum her ay bunları yaşamaktan çok yoruldum mafoldumben

YA CANIM ÜZÜLME HAYIRLISI NEYSE O OLSUN YA OLUCAK OLUCAKTA BİZ NBU KADAR STRESE GİRMESEK:1hug:

Canımız sağolsun ...bendede olmadı bu ay ..ama pes etmek yok yasakkelime umutları gelecek aya devrettik bakalım...Allah inşallah en hayırlısından bizede nasip eder... :Saruboceq:

merhaba kızlar
canım sabret derim benim ilki düştü şimdi beş yıl aradan sonra aşılama denendikten sonra tam tüp bebeğe geçtik raporum çıktı ilaçları aldım doktor var ne duruyorsun diyeceksin hastane tadilata girmiş doktor her aradığımda 20 gün sonra derken bi baktım günüm geçti test yaptım pozitif biraz önce bebişimin kalp atışının olduğunu söyledi doktor
yani anlayacağın her işte bir hayır var kendiliğinden oldu.:CüvCüv:

aaa...Çok mutlu oldum...Allah tamamına erdirsin inşallah...evet herşeyin hayırlısını versin hepimize :Saruboceq:

aaa...Çok mutlu oldum...Allah tamamına erdirsin inşallah...evet herşeyin hayırlısını versin hepimize :Saruboceq:

sağol canım insanın korktuğu başına gelir derlerya
ilaçları alacağım elimde kalacak diye düşünüyordum,
hemde evi taşırken tüp bebek yapılırsa düşermi derken olmuş
neyseki evide taşıdık hoş ben hiç birşeye elimi sürmedim kaydirigubbakcemile5)

Canımız sağolsun ...bendede olmadı bu ay ..ama pes etmek yok yasakkelime umutları gelecek aya devrettik bakalım...Allah inşallah en hayırlısından bizede nasip eder... :Saruboceq:
pes etmiyorum ama yoruldum artık reglim biter bitmez dr gidicem artık

ah bi stres yapmasam ama elimde değil stres oluyrm işte
ağlamaktan başım ağırdı gözlerim şiştii
bide erkenden geldi hiç beklemiyordumm

bende ilaç kullandığım için 28 den 25 e düşmüştü iki ay aşılama oldu ne kadar üzülmüştüm tutmadı diye
sonra 5-6 gün sürerken 2 gün sürdü
ertesi ayda hamilelik oldu değişim süresinde hamile kalmak kolaylaşıyor
ben o ay çok haşlanmış yumurta yedim ve annem bana hiç birşey yaptırmamıştı ondan da olabilirmi bilmiyorum?
ama bunları bilmeden yaptık.

ben kaçar kıslar dayanamıyorum göz yaşlarım hiç durmuyr biraz uyumaya çalışcam kib

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…