Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Arkadaslar ben 5 gun once folik asit plus kullanmaya basladim
Dr. danismadan aliyorum aksam yemekten sonra yanlis birsey yapmiyorumdur umarim ...
Birde haftaya pazartesi disim icin kanal tedaviye baslanacak zarari olurmu??
Dr soylemedim gebelik durumu olabilir diye...

arkadaslar ben 5 gun once folik asit plus kullanmaya basladim
dr. Danismadan aliyorum aksam yemekten sonra yanlis birsey yapmiyorumdur umarim ...
Birde haftaya pazartesi disim icin kanal tedaviye baslanacak zarari olurmu??
Dr soylemedim gebelik durumu olabilir diye...

canım söylemen gerekiyo doktoruna bi arkadaşım dişçiye gitmişti hamilemisin diye sormuş doktor oda ozman öğrenmiş 3 aylık hamile çıkmıştı

sagol cnm da 12. gunde gidicem hamilelik olasiligi % kac olabilir diye dusundum onun icin rahat davrandim
13 temmuzda gidicem disciye 27 temmuz regli zamanim of ne karisik isler yaa

kızlar mrb.bende hamile oabilirim düşüncesiyle folik asit içmeye başladım.folibol benimki.doktora gitme şansım yok şuan.bir zararı olur mu acaba 4 gündür içiyrum.16 temmuz regl tarihim hadi hayırlısı cvp bekliyorum.

kızlar mrb.bende hamile oabilirim düşüncesiyle folik asit içmeye başladım.folibol benimki.doktora gitme şansım yok şuan.bir zararı olur mu acaba 4 gündür içiyrum.16 temmuz regl tarihim hadi hayırlısı cvp bekliyorum.

günde sadece 1 tablet içmenin an etkisi yok ben de hamilelikten önce ay kullandım sonra sıkıldım.hamile kalınca dotor yine iç dedi.bişey olmaz yani.

of kıslar kafam çok karışık sadece göğüslerim şiş ve acıyor çok nadir karımda hafif bir ağrı oluyor hep ağlamak istiyorum biri dokunsa ağlıycam acayip duygusal oldum sinirlerim acayip
hiç kasık batmaları felan yok kafam çok karışık şu zamn bi geçseydi artık

kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza benim 1 tane oğlum var 2. bebeği düşünüorum yumurtlama günüme göre ilişkide bulundum ama şimdi göğsümde hfif şşlik kasıklarımda ve belimde ağrı var bide kramplar var bulantı yok ama mide yanması var yorgunluk var sizce ne olabilir yoksa hamilemiyim ha nedersinz kızlar allah hepimizin gönlüne göre versin

kızlar merhaba ben yeni katıldım aranıza benim 1 tane oğlum var 2. bebeği düşünüorum yumurtlama günüme göre ilişkide bulundum ama şimdi göğsümde hfif şşlik kasıklarımda ve belimde ağrı var bide kramplar var bulantı yok ama mide yanması var yorgunluk var sizce ne olabilir yoksa hamilemiyim ha nedersinz kızlar allah hepimizin gönlüne göre versin

Amin canım ...gününde bir gecikme varmı peki idrar ya da kan testinde belli olur varsa ..belirtiler uyuyor ama yinede kesin sonucu testler verir

arkadaşlar allah rızasi içim bir bilgisi olan yardim etsin erkek ark sürtünme yoluyla ilşki yaşadim üstümde iki tane tayt vardi şu etek altina giyinen taytlardan biri uzun biri kısa erkek ark üzerine boşaldi ama birinciden ikincisine islaklik geçmişti 14 mayisti 18 mayista adet oldum kısa sürdü test yaptim epey sonra negatif cıktı 15 haziranda adet oldum normal adet 7 gün sürdü koyu yoğun oldu ama içime sinmedi int okudukça bişeler üstüne görme falan gene test yaptim negatif cıktı anlamadiğim şuan hamile olsam 8 haftalikti 8 haftalikta idrar testi negatif olurmu ve belirti yaşanmazmi ben hiç birşey yaşamadim ne olur bişe diyinbenneyaptımki:a015:benneyaptımki:a015:

arkadaşlar allah rızasi içim bir bilgisi olan yardim etsin erkek ark sürtünme yoluyla ilşki yaşadim üstümde iki tane tayt vardi şu etek altina giyinen taytlardan biri uzun biri kısa erkek ark üzerine boşaldi ama birinciden ikincisine islaklik geçmişti 14 mayisti 18 mayista adet oldum kısa sürdü test yaptim epey sonra negatif cıktı 15 haziranda adet oldum normal adet 7 gün sürdü koyu yoğun oldu ama içime sinmedi int okudukça bişeler üstüne görme falan gene test yaptim negatif cıktı anlamadiğim şuan hamile olsam 8 haftalikti 8 haftalikta idrar testi negatif olurmu ve belirti yaşanmazmi ben hiç birşey yaşamadim ne olur bişe diyinbenneyaptımki:a015:benneyaptımki:a015:

Valla hayatım öncellikle derımki bişeyler yaşarken eşinde ilk yaşamanı tavsiye ederim..Gençsınız hata yapabılırsınız
ben 1 senedir bebek hasretiyle yanıp tutuşan biri olarak derımki böyle şeylere inanma..Hemde giyinıkmışsın için rahat etsın..

X