Erken hamilelik belirtileri hakkında....

günaydınnn kıalzrrrr herkesee hayırlara vesile olacak güzell bir gün diliyorum .bu gün cuma allah hepimizin kalbimizden geçeni versin dilek kapılarımızı bu gün sonuna kadar açsınn sizin bebeişlerinizi versin olanlarınkini korusun benimde huzurumu geri versin dualarımdasınız sizde beni unutmayın dualarınızda hepinizi çok seviyorum öpüyorum hepiniziii

ozgemm annee nasılsınnn ogluşun nasill, aklima geldin dün sormak istedim sıkıntılarını atlattinmi tatlimm..umarim hersey duzelmistir eski mutluluguna huzura kavusmussundur kuzumm...

tatlım bana senden hıc mesaj gelmedı adresıene cok mesaj atmstm ama hc cevap gelmedı snden bana pek gecmıyorm..cok cok teşekkür ederım canm prensın mı geliyor senın Allah nazarlardan saklasın senı ve bebegını ınsallah Rabbım korusun:)

bebegimm açamadım kii adresimii ne olduysaa anlamadımm bende :))) sonunda sende kavusdun melegınee yaa ne güzell evet benim oğluşumm oluyoo allahımm inşallahhh yoklugunu göstermez bize :))))) sürekli giremiyorumm evde degilmm

merhaba kızlar

ben 2 yıllık ewlıyım 4 aydır bebek dusunuyoruz.adetlerım onceden cok duzenlıydı ama 4 aydır bı ay erken gelıyo bı ay gec gelıyo.oldukca duzensız.bu ay 26martta adet olmam gerekıyodu olmadım.gecen ay 26 ubatta adet oldum. 2 gun gectıgı ıcın test yaptım negatıf cıktı :KK43: pazartesı gunu tekrar yapıcam. ve benım gogus agrım var gece rahat yatırmıyo benı.akıntım azaldı ve cok az kasık agrım var (ozellıkle aksamları)

sızce erken mı test yapmısım ? eger pzt gunu de negatıf cıkarsa gecıkmenın psıkoljık oldugunu dusuncem. Sız ne dusunuyosunuz :KK43:

cetrinaaaa aşkolsunn o kadar sevindim die msj attım bi cevap vermedin:KK43::KK43:

Canin olur mu oyle sey bana ozel mesajdan hic birsy gelmedi ben uzun zamandir gecmiyorum alinti olmadan gecip bakmıyorum sen nasilsin annesi neler yapiyorsun bebegin nasil iyi misiniz cok tesekkur ederim canim inan gorsem muhakkak yazardım az cok taniyorsun beni

bitanemm beniimmm saglikla hayirlisiyla büyüsün miniklerimiz annesiiiii :KK16: cokkk sevindimm yaa inankii kendine cok dikkat ett kuzuumm bol bol dinlen beslenmene de cok dıkkat et emii..ben biraz zor günlerden gectim kuzumm kanamam oldu düşük tehlikesi geçirdim 2 gun hastanede yattim.doktor sadece tuvalete kalkacaksin dedi 3 hafta yattim..Rabbime şükürler olsun son kontrolumuzde sıkıntı kalmamış bi problem yok dedi doktorum binlerce kez şükürler ettim Allah'a... oyle iste simdi bebegim de bende iyiyiz cok şükür Rabbim kimseye boyle bi tehlike yasatmasin....sende kendine cok cok dikkat et tamam mi bitanem en onemli şey sen ve minigin...bende cookkk özledimmm bebegiimm yaaa ve hala senin mutlulugunu yaşıyorum :KK16::KK16::KK16::KK16:

Canin beni çok ama cok gecmis olsun gectiginde bana mesaj at olur mu konusalim
Uzun uzun umarim iyisindir RAbbim seni ve meleğini korusun guzel annecik kiyamam sana haber ver oyle durumlarda:KK43: ben biara hic gecmiyordum simdi arada geçiyorum canim benm cok ozledim seni gizimmmm arrik daha iyi olacaksin bak be guzel bebeğin de iyi cok ama cokkkk sevindim canimsin:)

baska sayfada tebrik ettim seni ama görmedn galiba görsen yazardın biliyorum canım cok tebrik edrim cok mutlu oldum inş sagsalim sağlıklı bi şekilde alırız kucagmıza darısı isteyenlern basına inşallah

Canin benim görsem yazmam mi olur mu sey ben alinti olmadığı surece görmüyorum ki annem cook cokkkkk tesekkur ederim tatlim Allah razi olsun sen nasilsin insallah sag salim.kucagimiza aliriz bebekleri RABBIM meleklerimizi korusun darisi tum anne olmak isteyenlerin basina insallah cok saol tatlim

bebegimm açamadım kii adresimii ne olduysaa anlamadımm bende :))) sonunda sende kavusdun melegınee yaa ne güzell evet benim oğluşumm oluyoo allahımm inşallahhh yoklugunu göstermez bize :))))) sürekli giremiyorumm evde degilmm
Canin sendn hic cevap gelmeynce zaten kimsede pek gecmiyordu artik bnde pek gecmedim .Allah razi olsun tatlim Rabbim bu melekleri hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip eder insallah umarim su gibi tertemiz bi gebelik geciririz Allah bu evlatlari analarina bagislasin insallah cok cok dikkat et kendine tutkum prensine cok selam söyle:) Allah hic bir kadını evlatsiz birakmasin RAbbim burda bebek isteyen tum anne adaylarına bebegini kavuştu rsun insallah

Canin beni çok ama cok gecmis olsun gectiginde bana mesaj at olur mu konusalim
Uzun uzun umarim iyisindir RAbbim seni ve meleğini korusun guzel annecik kiyamam sana haber ver oyle durumlarda:KK43: ben biara hic gecmiyordum simdi arada geçiyorum canim benm cok ozledim seni gizimmmm arrik daha iyi olacaksin bak be guzel bebeğin de iyi cok ama cokkkk sevindim canimsin:)

canimm benimmm cok cok teşekkür ederim Rabbime şükürler olsun artik iyiyiz bebegimle teyzesi :KK16: bende iste 1 aya yakin suredir girmiyordum kuzum kayinvalidemlerde kaliyordum internet yoktu orda.neyse bebegiim sen nasıl ogrendin minigini hissetmismiydin bu ay gelecegini :)))) :KK16:

canimm benimmm cok cok teşekkür ederim Rabbime şükürler olsun artik iyiyiz bebegimle teyzesi :KK16: bende iste 1 aya yakin suredir girmiyordum kuzum kayinvalidemlerde kaliyordum internet yoktu orda.neyse bebegiim sen nasıl ogrendin minigini hissetmismiydin bu ay gelecegini :)))) :KK16:

Oyle canim bnde bir gecen ay pek gecmedim.Biraz hissetmistim gibi :) ama umidim hic yoktu canim yine adet olmayi bekliyordum kurban oldugum.Allah canima can katmis Allah tum isteyenlere evlatlarini nasip etsin insallah canim benim en iyisini yapmissin canim biraz kaynvaldn gilde kalmissin baksin herkes bu guzel anneye tatlim:)

evet canım azcıcık kaldı inşallahh,öle çabuk geçiyoki anlamıyosun biliyo musun:):) darısı sizlere tez zamanda.4.ayında başlarsın ufaktan hissetmeye canımm,sonraa hiç durmıcak zaten:):)

Caniimm naber nasilsin? Sekerin falan slklntl oluyor mu?
Ben bugun 5.ayima girdim ama hala hicbisey hissetmiyorum :) bebek var mi yok mu belli degil :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Caniimm naber nasilsin? Sekerin falan slklntl oluyor mu?
Ben bugun 5.ayima girdim ama hala hicbisey hissetmiyorum :) bebek var mi yok mu belli degil :)

4 ay bittii ama 5. aya girdim anlamında demii :)) o kadar oldumuu yaa maşallahhhhhhhh :) bende hissetmiyorumm canım merakk etme gayett normal :)

bu arada esracımm hakkaten aklıma glmişkenn şeker durumunn nasl bebiş nasıl sen nasılsn

Canin sendn hic cevap gelmeynce zaten kimsede pek gecmiyordu artik bnde pek gecmedim .Allah razi olsun tatlim Rabbim bu melekleri hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip eder insallah umarim su gibi tertemiz bi gebelik geciririz Allah bu evlatlari analarina bagislasin insallah cok cok dikkat et kendine tutkum prensine cok selam söyle:) Allah hic bir kadını evlatsiz birakmasin RAbbim burda bebek isteyen tum anne adaylarına bebegini kavuştu rsun insallah

neyse canım arada bı girer yazışırızz artıkk ee anlat bakalım nasıl ögrendin nasıl olduu :)

4 ay bittii ama 5. aya girdim anlamında demii :)) o kadar oldumuu yaa maşallahhhhhhhh :) bende hissetmiyorumm canım merakk etme gayett normal :)

bu arada esracımm hakkaten aklıma glmişkenn şeker durumunn nasl bebiş nasıl sen nasılsn

Evet canim.16+ lara basladik artikkk :)
Kocaman oldukkkk kızımla :)
2 gundur sanki icimde birsey yuvarlaniyormus gibi oluyo ama bilmiyorum kendisi mi :)

kızlar gunaydın ben ctesı yıne aradım doktoru meger benım hemen hasta olmam gerekıyormus:KK43: bugun yıne cagırdı sabah ameylıyatı vardı goremedım ne olacak boyle anlamadım hıc boyle olmadım ben 15 Ocaktan bu yana regl olmadım derdım ne onu bıle bılmıyorum bana dua edın canlarım ya:KK43:ayrıca denız denızhan dıye bır doktor var onada bugun ıcın randevu aldım bakalım o ne dıyecek:KK43::KK14::KK14::KK14:

Hamile kalmak isteyenlere Allah'ım en doğru zamanda en sağlıklı ve huzurlu olacak şekilde anne olmayı nasip etsin. Hamile olanlara da Allah kolaylık versin. İnşallah mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik dönemi geçiririz.

Evet canim.16+ lara basladik artikkk :)
Kocaman oldukkkk kızımla :)
2 gundur sanki icimde birsey yuvarlaniyormus gibi oluyo ama bilmiyorum kendisi mi :)

öle oluyorr demii ay ne güzell yaa :) bende oğluşumlaaa 16+4 oldummm :))

canım allaha şükür iyi gidiyo bulantım yok ama kan değerlerim cok düşük oldğu için sıkıntı yasıyrum çarpıntılarım oluyo böle giderse serumla kan vercem dedi doktorumuz senin nasıl gdiyo cinsiyetni öğrendnmi

canım dün kontrolumuz wardı cınsıyetı ohrenmeye gıtmıştık ama gostermedı bızım bebış....
kıpır kıpırdı...doktor 10 gun sonra yıne bı bakalım dedı
bakalım ozaman gostercekmı
doktorum gelışımıne gore kız gıbı dıo ama

X