Erken hamilelik belirtileri hakkında....

bende sana kusum okadar yazdım cevap bıle vermedın

ne zaman yazdın kuzumm görsem cevaplamam mı, kafa mı kaldı ben de şekerim çıktı zaten dalgınım ondan sen nasılısn çalışmalar nasıl gidiyo bebeğimmm, kusıra bakma görmediysem de

oğluşummm olacak kısmetse canım artık 30. haftadayız. seninki kaçıncı hafta oldu. başlıcaksın canım benim hissetmeye ve dünyanın en güzel şeyi olduğunu farkedeceksin,mutlu olacaksınnn:):)harika çünküüü

canım senin hamilelik nasıl gidiyooo secidom nasılsın tatlım

kuzummm deminde yazdim cetrinaya belki gormemissindir ben cok iyi gunler gecirmedim kanamam ve lekelenmelerim oldu düşük tehlikesi atlattim hastanede yattim çıkınca 3 Hafta boyunca yattim sadece tuvalete kalktım. ve Rabbime cok şükürler olsun ki son doktora gittiğimizde bi sıkıntın kalmamis hersey yolunda dedi...simdi iyiyiz cok şükür..sen nasılsınn tatlimm bebiş nasil bu arada demin yazmissin kan değerleriyle ilgili canım benim kanim cok düşük 7.2 idi hastanede yattigim sürede banada bir ünite kan verildi 8.1 oldu..ve simdi demir hapiyla 9.5 e yukseldi şükürler olsun...senin kan degerin kac tatlım

ne zaman yazdın kuzumm görsem cevaplamam mı, kafa mı kaldı ben de şekerim çıktı zaten dalgınım ondan sen nasılısn çalışmalar nasıl gidiyo bebeğimmm, kusıra bakma görmediysem de

cok oluyor canım ayrıca cok cok gecmıs olsun Rabbım saglıkla kucagına koydun bende bırsey yok canım dua edıyorum bol bol ..Yumurtam catlamıyor kıst oluyor tabı ılac tedavısı falan baslamadım ıstemedım spora basladım adetı duzenlemek ve kafa dagıtmak ıcın ınsallah hayırlısı olur..dua et bana canım olurmu

yaa ne güzel senin azıcık bebişine kavusmana ben 9+5 günlüğüm canım

dualarımda hep varsınız kuzumm unutmadımki sizleri,yine elimden geldiğince girmeye çalışıyorummm inşşşallah rabbim biliyodur en uygun zamanı canımm iyi yapmışsın spor her zaman iyidir canımm.dediğin gibi adetini düzenler kafan dağılr, doktorlar ne dio kistleşme için?

yaa ne güzel senin azıcık bebişine kavusmana ben 9+5 günlüğüm canım

evet canım azcıcık kaldı inşallahh,öle çabuk geçiyoki anlamıyosun biliyo musun:):) darısı sizlere tez zamanda.4.ayında başlarsın ufaktan hissetmeye canımm,sonraa hiç durmıcak zaten:):)

dunya kadar tahlıl yapıyor heray bır sorun yok dıyor en cokta bu ay surundum en son 16 Ocakta adet oldum hala olmadım sokturucu tarlusal ıctım olmadım gecen hafta ctesı sokturucu ıgne yaptırdım hala gelmedı bılmıyorum ne olacak tek derdım sunu sokup atmak

ÇÖREK OTU+BAL+TARÇIN CANIM üzenliyor bende başladım bakalım hatta doktora gttim sol tarafnda yumurtan var dedi buhafta çatlr dedi byümüş bgun 14.günüm

allahh allah canımmm, başka yerlere gitsen başka doktora, çünkü bi çözümü vardır mutlaka baksana 3 ay oalcak nerdeyse,sen doğal şeyler iç canımm,soğan kürü yap, dere otu maydanoz falan ye bol boll tamam mı canım bi de su bol bol su ve spor harikaa tabiki deee:):):)

ÇÖREK OTU+BAL+TARÇIN CANIM üzenliyor bende başladım bakalım hatta doktora gttim sol tarafnda yumurtan var dedi buhafta çatlr dedi byümüş bgun 14.günüm

bır hayırlısıyla adet olsam spor yapınca gerek kalmıyor bende bekarkende vardı ama tabı bu kadar net bılmıyorlardı spor yaptım 1 yıl flan adetım 1 gun bıle gecıkmedı ve kıst falan yoktu ınsallah faydasını gorurum

ee cnaım doktor kontrolüne mi girdin o zaman. eee o zaman bu günlerini stressiz değerlendir ve bebiş gelsin inşallahh canımm, madem belli çatladığı yumurtanının. kocana da pekmez takviyesi hadi bakalım aman sabahlar olmasın:):):)

su ve spor cepte ama sogan kurune cesaret edemıyorum ama aksam maydonoz suyu ıceyım dıyorum yada sabah ac karnına ınsallah sıfa olur ne dıyeyım derdı veren dermenınını verır ınsallah

Umarım canımm...Elbet olucaksın :) acaba yumurtam çatlamışmıdır ya çok merak ediyorum 12. günü gttm alttan baktı yumurtan büyümüş dedi gun hafif ksık ağrım var çatladımı acaba?

Umarım canımm...Elbet olucaksın :) acaba yumurtam çatlamışmıdır ya çok merak ediyorum 12. günü gttm alttan baktı yumurtan büyümüş dedi gun hafif ksık ağrım var çatladımı acaba?

ınsallah canım dılerım Allahtan catlar ve bebısın gelır senınde mutluluguna ortak oluruz..ıncır ve havuc kuru cok ıyı dıyorlar yada bol bol ıncır ye sıfa olur ınsallah

su ve spor cepte ama sogan kurune cesaret edemıyorum ama aksam maydonoz suyu ıceyım dıyorum yada sabah ac karnına ınsallah sıfa olur ne dıyeyım derdı veren dermenınını verır ınsallah

evet cnaım maydanoz suyu hem iyi olur, soğanı bi arkadaşım uyguladı faydasını da çok gördü de ondan dedim, ama maydanozu ihmal etme spor takviyesi için de önemli ödemini falana atar cnaımm. inşallah şifa olsunnn,dertlerine çare olsunnn kuzummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…