Erken hamilelik belirtileri hakkında....

anladım. benim de göğüslerim hala sızlıyor. yumurtalıklarımda da sancı oluyor. artık hamile miyim diye düşünmek istemiyorummm :KK14:
peki sen pkolu musun? adetin çok kısa sürmüş. inşaAllah sonuç dilediğin gibidir. :KK16:

Canin benim normal adet surem 4gun. Daha fazla olmuyorum. Ama bu ay 1.gunde kesildi ne yazikki ve agrilarim aynen devam neden bilmem.

günaydın kızlar ben bu ay çok rahatım derken adete bir hafta kala ne olduğunu anlamadığım mide bulantıları çıka geldi
psikolojik olamaz bu ay gerçekten hiiç düşünmedim olmıcağını bildiğim için takmadım fazla kızımda bulantılar 8. haftada başlamıştı
bukadar erken başlıyacağınıda sanmıyorum aslında :KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
ben bayadr yazamadm il dışındaydk eşimle bnm bugün adet olmam gerekıodu dün test yaptım ikinci çizgi açık pembe çıktı ama belli baya kendmide çok kaptırmak istemiorum olmayablır de diye :KK49::KK16:

ben bayadr yazamadm il dışındaydk eşimle bnm bugün adet olmam gerekıodu dün test yaptım ikinci çizgi açık pembe çıktı ama belli baya kendmide çok kaptırmak istemiorum olmayablır de diye :KK49::KK16:

ee daha ne olsun ıste:) hemen doktora gıtsene cnım benım

Kızlarrrrrr batım 5 marttı ve bikaç gündür kasıklarımda çokkkk ağrı var. üşütmüş olabilir miyim bilmiyorum ama sizce test yapayım mı çıkmaz ama napayım kızlar yaaaaa:26:

Kızlarrrrrr batım 5 marttı ve bikaç gündür kasıklarımda çokkkk ağrı var. üşütmüş olabilir miyim bilmiyorum ama sizce test yapayım mı çıkmaz ama napayım kızlar yaaaaa:26:

Günaydın canım çıkmaz olurmu 5 marttan bu yana çok geçmiş hepsinde çıkar :) belkiyoruz güzel haberlerini üzme canını canın sağolsun yeterki.

saol canım ama umutsuz bir şekilde 2 nisanı beklicem eğer olmazsam:KK9: Rabbim hayırlısını versin bakalım

bence test yapmalıısn doktor belki bebek için ilaç vercek folit asit mi ne diyolar tam bilmiyomuyorum benimde 23 martta olmam gerekiyo hala olmadım belli olmaz diye yapmadım test ama senin bellidir canım ya:KK34:

bence test yapmalıısn doktor belki bebek için ilaç vercek folit asit mi ne diyolar tam bilmiyomuyorum benimde 23 martta olmam gerekiyo hala olmadım belli olmaz diye yapmadım test ama senin bellidir canım ya:KK34:

ben zaten folik asit kullanıyorum canım ya yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum hatta. 23 mart benim doğum günüm:) ogün eşime süpriz yapmak istemiştim ama test yapmadım var mı onuda bilmiyorum ama bel ağrısı ve kasık ağrısı ateş basmalar akşamları oluşan bulantı devammmmmmm acaba ne oluyorrr ya adetime 6 gün var sat 5 marttı ve 10 martta bitti 11 mart bir ilişki ve sonuç bekliyorum:KK25:

ben zaten folik asit kullanıyorum canım ya yaklaşık 1.5 aydır kullanıyorum hatta. 23 mart benim doğum günüm:) ogün eşime süpriz yapmak istemiştim ama test yapmadım var mı onuda bilmiyorum ama bel ağrısı ve kasık ağrısı ateş basmalar akşamları oluşan bulantı devammmmmmm acaba ne oluyorrr ya adetime 6 gün var sat 5 marttı ve 10 martta bitti 11 mart bir ilişki ve sonuç bekliyorum:KK25:

iyi sabırlıısn valla ben çıldırıyorum şimdiden ama benim ayakalrım ellerim üşüyo arada :) sen iyi sabırlıısn maşallah sana valla helal olsun inşallah hayırlı sonuçlar getiririsin bize :KK24:

iyi sabırlıısn valla ben çıldırıyorum şimdiden ama benim ayakalrım ellerim üşüyo arada :) sen iyi sabırlıısn maşallah sana valla helal olsun inşallah hayırlı sonuçlar getiririsin bize :KK24:

canım geçen hafta perşembe test yaptım kırmızıları göremedim:KK43: erken diye bekledim ama artık dayanamıyorum:KK52:

canım sen nasılsın neler yapıorsunnn bebegin nasıl iyi mi

cetrinaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm çiçegiiiiiiimm canim arkadaşımmmmmmm sen hamilesinnnnnnn :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :nazar: inanmiyorummm yaaa öyle mutlu oldumkiiiiiiii içim huzur dolduu :KK16::KK16::KK16::KK16: güzeller guzeli annesiiii kendine çok dikkat et nasil geciyor hem nasıl ogrendin ben çok heycanlandim yaa vee çooookkk sevindimmmm :KK49::KK49: Rabbim saglikla hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin bitanemmmm :nazar::nazar: :emir_bebek::emir_bebek: :KK16::KK16:

X