Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Ben de gecikmenin 13. Günündeyim, evde yaptığım 2 test negatif çıktı. Bugün aynen akıntı oldu. Geç döllenme ihtimalinden bahsediliyor ama en iyisi kan testi vermek ve doktora gitmek sanırım

Ben de gecikmenin 13. Günündeyim, evde yaptığım 2 test negatif çıktı. Bugün aynen akıntı oldu. Geç döllenme ihtimalinden bahsediliyor ama en iyisi kan testi vermek ve doktora gitmek sanırım
Adet günümde de kahverengi lekelenme oldu o kadar, ve hala kasıklarımda hafif ağrı oluyor. Yorumları olanlar paylaşırsa ben de sevinirim

Yarına randevu aldım bakalım yarın gidicem ama aklım hep orada az önce kasıklarımda burulma gibi seyirme gibi bisey oldu buda galiba yumurta rahme düştüğünde mi oluyormus yumurtlama döneminde öyle bisey yazmıslar okudum anlam veremedim ama döngümün 43.günü bu kadar geç yumurtlama olur mu onu da anlayamadım

Adet günümde de kahverengi lekelenme oldu o kadar, ve hala kasıklarımda hafif ağrı oluyor. Yorumları olanlar paylaşırsa ben de sevinirim
Beni bulantı maf ediyor kızıma hamileliğimde de aşırı bulantı yasamıstım ondan süpheleniyorum bir lokma yesem cok kötü bulanıyor midem ve akıntım aşırı arttı hiç böyle akıntım oldugunu bilmem

Merhaba kızlar bende von willebrand faktör 8 eksikliği var (tip3) yani kanımda pıhtalasma maddesi yok denecek kadar az. Bazı dönemlerde adet kanamam fazla oluyor ilac ictigim halde hatta ilacım etki etmeyince igne vurduruyorum . Tam gününü hatırlamıyorum yaklasık lekelenmelerle birlikte sayarsak 20-25gün adetliydim lekelenmelerim bitmeden cok stresli bi gün yasadıgım icin 23 mayısta yeniden regl oldum 6 gün falan sürdü kesildi. ve bugün 2 temmuz oldugu halde regl olmadım . Cok sık tuvalete cıkıyorum akıntım fazlalastı bi iki gün gögüs ucum dısa doğru cıktı dolgun geliyordu ara ara kasıklarım agırdı ama suan agrım yok her an adet olacakmısım gibi ufak sancılar var kan geldi sanıp tuvalete gidiyorum akıntı var. evde test yaptım ama negatif cıktı . Almanyada yasıyorum en son aylar öncesinde randevu bulmustuk zar zor . O zamanda kistim var ama bebek düsünürsen engel bir sey degil falan demişti ben bekarken de kistleirm hep vardı sonra patlarlardı gecerdi . Sunu sormak istiyorum adet her zaman baslangıc gününden itibaren sayılır demi yani 23 mayıstan önceki sürecim uzun sürdü diye acaba bu ay o yüzden mi gec oluyorum. Adet döngümde eskiden düzenliydi simdi 35 günü buluyor

Yedi gün geçti üç test yaptım üç gündür üst üste aynı şekilde çıkıyor gebelıık varmıdır

Eklentiler

• IMG_1837.jpeg
    238,7 KB · Görüntüleme: 130
Merhabalar 14 Haziran adetimin 1. Günü ve 19 Haziran bitiş 27 Si de ovulasyon günü uygulamaya göre tabi biz bu güne kadar da hep ilişkiyi yaptık düzenli şekilde 13,14 temmuz da adet günüm yani 21. Günümdeyim ve 8,9 gün var adetime ama 5 gün önce sol kasık ağrısı çektim az Bir şey ama gititkçe çoğaldı adet olacakmışım gibi bu günde dahil sol kasığım ve bacağıma vuruyor bazen az bazen de çok adet olucam sanıyorum sancı değil ama sancı da yani değişik bi ağrı oluyor göğüslerim de dolgun ve sızlamalar var uygulamaya göre yumurtlamadan 6 gün geçti ve adetime 8,9 gün var bu kadar erken adet belirtisi yaşamam ki geçen ay hiç yaşamadım çok ağrılı geçen adetlerim geçen ay neredeyse ayakta ağrısız geçirdim diye bilirim ve dün gece test yaptım ilk idrar falan değil tabiki negatif çıktı sizce bu olanlar neden ola bilir gebelik var mı ve testi erken mi yaptım yoksa negatifi kabul mü etmeliyim lütfen cevap verin

Merhaba herkesten çok özür dileyerek söylüyorum Ben de bu sabah şiddetli bir kabızlık var Belimde krem şeklinde ağrı ayağa kalkarken kasık taraflarında kramplar oluşmaya başladı Dün gebelik testi yapacaktım adet günüme 8 gün var diye yapmadım üzülmek istemedim Sizce yapmalı mıyım

Bence cok erken test yapmıssınız gebelik varsada idrarda belli etmez biraz daha bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…