Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Bence gebelik sadece çok yeni olduğu için bu kadar silik, siz yarın tekrarlayın biraz biraz koyulaşacaktır. Bende ilk gebeliğimi bu kadar silik bir çizgi ile öğrenmiştim.
Merhaba benim de adetim 5 gün geçti normalde düzenlidir ama bazen bi kaç kere 10 gün gecikip regl olmuştum şimdi yine öyle olacak diye beklemedeyim test ye yapmadım ((((

Merhaba benim de adetim 5 gün geçti normalde düzenlidir ama bazen bi kaç kere 10 gün gecikip regl olmuştum şimdi yine öyle olacak diye beklemedeyim test ye yapmadım ((((
Sabah tekrarlayım kasık batması bel ağrısı vardı daha sonrada kan testine giderim hayırlısıyla

Çok şükür arkadaşlar. Nisan ayında infertilite takibinde tedavi başlayacakti. Gerek kalmadı. Kan tahlili de yaptırdım. Dileyen herkese hayırlısıyla nasip olsun

Eklentiler

• IMG_20230318_161801.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 106
Kızlar tekrar test yaptım yine silik bi çizgi çikti

Eklentiler

• IMG_20230321_063527.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 94
Benim de 4 gün var adete, umudum var gibiydi ama şu aralar hiç umudum kalmadı sanırım yine hamile değilim, sürekli negatifi görmek yıprattığından gecikmeyi bekleyeceğim bende

merhaba ovülasyon testim bu şekilde sizce hangi günleri değerlendirmem gerekiyor?

Eklentiler

• 20230321_112512.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 116
Arkadaşlar 17 martda adet olmam gerekiyordu, ama 16 martda test yaptım bir şey çıkmadı şimdi hala adet olmadım. Adet sancısına benzer şeyler var. Bilmiyorum adet mi olacam yoksa hamile miyim haberim yok. Çünkü çok istiyorum bebek, yarın test yapacam allahin izniyle güzel haberler alırım

Benim 15inde olmam gerekiyordu halen olmadım bekliyorum :) 2 gün geçtiğinde test yaptım akşam saatleriydi negatif çıktı. Biz bayadır istiyoruz tekrar negatif görmekten korkuyorum testte yapmadım tekrar. Göğüslerim çok ağrıyor özellikle sağ göğsüm ağrıyor ve ucuna iğne batıyor gibi oluyor

Bende de aynı oldu, bide yanıyordu

Kızlaaarrrkaset test yaptım azönce ikinci çizgi silik öıktı adetime 3gün var erken gebelik testi yapmiltim dün ve önceki günde silik çiktğ. Güvenemeyip bugun kaset test aldim eczaneden

Eklentiler

• IMG_20230321_223626.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 180
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…