Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Yazmayi atlamisim akinti bendede fazlalaymisti hatta günlük ped takmaya baslamistim hamile oldugumu ogrenmeden once 4 5 gun taktim. Kaskklardaki atmalara hic aldirmayin onlar gercekten tamamen psikolojik. Insallah sanada isteyen herkesede nasip olur. Sen tedavi falan görüyor musun
Yok hayır 6 7 aydır istiyorum ama kısmet olmadı bu ayda olmadysa doktora gitmeyi düşünüyorum bir buçuk yıla yakın oldu evliyim öncesinde de vajinismus vardı .zaten stresli bı dönem gecirdim şimdi de bunu takıyorum

Yok hayır 6 7 aydır istiyorum ama kısmet olmadı bu ayda olmadysa doktora gitmeyi düşünüyorum bir buçuk yıla yakın oldu evliyim öncesinde de vajinismus vardı .zaten stresli bı dönem gecirdim şimdi de bunu takıyorum
Ay hic takma bende pko vardi tedaviyle hamile kaldim ben.
Gunlerini tutturamiyor olabilirsiniz ovulasyon testi denediniz mi hic

Kafana takip stres yaptikca cok etkileniyorsun cunku

Onu da denemedim bu ay da olmadıysa hepsini yapcm inşallah 🥹bende olmayınca acaba bı rahatszlgm mi var falan dye dusunmeye başladım
Ovulasyon testini bi deneyin derim internetten satin alabilirsiniz. Ben doktora gidiyordum ama ilave kendimde yumurtlaama gunlerini takip ediyordum.

Bende deneyeyim önümdeki ay.regl olursam hormon testi yaptırcam birde .siz ne kadardır istiyorsunuz
2 yil denedik olmadi . Doktora gittim bi hap verdi o hap sayesinde hamile kaldim ama dedigim gibi bende polikistik over sendromu vardi esimde problem yoktu hapi kullarak 2. Ayimda hamile kaldim.
Bence sende bi kadin doguma gidip muayne ol esinde sperm testi versin ikinizdede sıkıntı yoksa hic canini sikma sadece zamani vardir

2 yil denedik olmadi . Doktora gittim bi hap verdi o hap sayesinde hamile kaldim ama dedigim gibi bende polikistik over sendromu vardi esimde problem yoktu hapi kullarak 2. Ayimda hamile kaldim.
Bence sende bi kadin doguma gidip muayne ol esinde sperm testi versin ikinizdede sıkıntı yoksa hic canini sikma sadece zamani vardir
Kadın doğum da ultrason ile mi bakıyorlar yoksa alttan muayene mi ediyorlar.esime diyeceğim zaten gidelim diye bosuna stres olmayalım 🥹

Kadın doğum da ultrason ile mi bakıyorlar yoksa alttan muayene mi ediyorlar.esime diyeceğim zaten gidelim diye bosuna stres olmayalım 🥹
Bencede en iyisi bi doktora gorunup ondan sonra devam etmek. Ben ozele gittim alttan muayne etti arkadasim devlete gitti sadece kan degerlerine bakmislar. Alttan bakilmasi daha iyi cunku vajina icinde polipler oluşuyormus et parcai gibi netten bakabilirsiniz bunlarin boyutlari 1 cm ulasinca hamile kalmaya engel oluyormus bende 7 mmmis doktor daha buyurse 1 cm olursa bunu almamiz lazim demisti o yuzden alttan muayne daha mantikli tabi bunun yaninda kanada bakilirsa iyi olur

Canım aslında Hamile miyim diye değil hamile olduğumu öğrenince hııı bunlar belirtiymiş dedim. En belirgini benim için yerleşme kanaması oldu onun harici dediğim gibi yoğun gaz sorunum vardı. Birde göğüste bastırınca falan hafif acı 🤷‍♀️ birde uyuyordum hep 🙄 bunları sayabilirim inşallah seninde olmuştur haber ver mutlaka dua edeceğim senin için ❣️
Canım selam. Benim bat 4 şubat 4 günüm kaldı. Ovilasyon ile takip ettim bu ay geçen ay göğüslerim kasıklarım inanılmaz ağrıyordu 7 gün kala. Bu ay göğsümde hiç bir acı şişlik vs yok. Sadece kasıklarımda cimcik ler gibi ince sızı var 7 8 gündür. Ve 10 gündür de inanılmaz gazım var hiç durmadan. Normalde adetken 2 gün gaz olurdu yoğun zamanında geçerdi. Ovilasyon testi yaptım bugün bazıları onla öğrenmiş falan elimde de vardı denedim bomboş çıktı. Hamilelik olabilir mi?

Bencede en iyisi bi doktora gorunup ondan sonra devam etmek. Ben ozele gittim alttan muayne etti arkadasim devlete gitti sadece kan degerlerine bakmislar. Alttan bakilmasi daha iyi cunku vajina icinde polipler oluşuyormus et parcai gibi netten bakabilirsiniz bunlarin boyutlari 1 cm ulasinca hamile kalmaya engel oluyormus bende 7 mmmis doktor daha buyurse 1 cm olursa bunu almamiz lazim demisti o yuzden alttan muayne daha mantikli tabi bunun yaninda kanada bakilirsa iyi olur
Ben vajinismus da yaşadığım için alttan muayene den çekiniyorum yani o cismi fln yaklastirdiklarinda izin vermeyebilirm o yüzden çekiniyorum.ultrason ile bakmazlar mi acaba ilk etapta o yüzden merak ettm

Ben vajinismus da yaşadığım için alttan muayene den çekiniyorum yani o cismi fln yaklastirdiklarinda izin vermeyebilirm o yüzden çekiniyorum.ultrason ile bakmazlar mi acaba ilk etapta o yüzden merak ettm
Hem ultrasonla hem alttan bakıyorlar genelde doktorunla konusursun. Ona göre ayarlarsınız.

Canım selam. Benim bat 4 şubat 4 günüm kaldı. Ovilasyon ile takip ettim bu ay geçen ay göğüslerim kasıklarım inanılmaz ağrıyordu 7 gün kala. Bu ay göğsümde hiç bir acı şişlik vs yok. Sadece kasıklarımda cimcik ler gibi ince sızı var 7 8 gündür. Ve 10 gündür de inanılmaz gazım var hiç durmadan. Normalde adetken 2 gün gaz olurdu yoğun zamanında geçerdi. Ovilasyon testi yaptım bugün bazıları onla öğrenmiş falan elimde de vardı denedim bomboş çıktı. Hamilelik olabilir mi?
Canım valla ne desem boş tahmin etmediğin anda oluyor ben geçen ay daha çok umutluydum 🤷‍♀️🤷‍♀️ inşallah vardır Rabbim gönlüne göre versin 🤲🏻

Herkese merhaba
Bugün burayla olan yolculuğumdan bahsederek burdaki serüvenimi kapatıyorum artık 😊.. Öncelikle 3 yıllık evliyim, evlendiğimizden beri hep çocuk istedik yaşım şuan 30 ama olmadı bi türlü ben histeroskopi falan oldum T shape vardı onu düzelttiler yine olmadı. Bende artık bıraktım zaten eşim askeri personel ikimizde ayrı düştük beni götüremedi gittiği yere, velhasıl kelam izne geldi 3 ay önce bende homeoffice çalışıyorum bu arada bi gün tam da o gün adet günümmüş bel ağrısından bi yataklara düştüm eşim de o akşam uçağı var geri dönecek izni bitti beni hastaneye götürdü gitmeden işte Allah ya içime doğdu herhalde tam röntgene gidecektim ki dedim bi sn durun önce beta yapın bana 2 saat sonuç bekledik beta bi çıktı 78 biz şok ilk kez bu sayıyı gördük genelde 20nin altıydı hep.. Hamileymişim meğer belim ondan böyleymiş. Yıllarca burayı okudum herkesin belirtisini kendimde aradım herkesin mutluluğuyla mutlu oldum mutsuzluğuyla mutsuz, o yüzden bu anımı anlatmak istedim sizlere umarım en kısa zamanda Rabbim isteyen herkese versin evlat kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım hepinize en güzel mutlulukları versin hepiniz kendinize çok iyi bakın 💙

Hamilemiyim yorum yaparmısınız?

Eklentiler

• IMG_20230201_104920.jpg
    IMG_20230201_104920.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 174
  • IMG_20230201_104003.jpg
    IMG_20230201_104003.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 174
X