Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

En iyi gecikmeler olsun bir hafta falan gidip kan verim testlerle falan uğraşmayın gerçekten test ben inanmıyorum ben hayal kırıklığına uğradım yani üzücü bir durum
Test yapacaksanız bile bir hafta bir haftan fazla gün bekleyin bir iki gecikmede hemen gidip test vermeyin sizlere tavsiyem arkadaşlar

Güzeller banada bi ışık olun ne var

Güzeller banada bi ışık olun ne var
Bu kadar gün gecmesine rağmen kanda sonuc cikmamissa malesef ki hamile degilsindir. Ben yeni hamilr oldugumu öğrendim bahsettigin tum belirtileri yaşadım akinti fazlalasti agrinin regl ağrısından hic bir farki yok ilave olarak tek kendimde farkettigim sey gogus uclarinin belirginlesmesiydi.
Tedavi görüyor musun sen

Merhaba arkadaşlar bende hamilelik bekliyorum ama belirtim şu şekilde yumurtlama dan sonra aşırı akıntım oldu şimdi ise hicbirsey yok adetime 3 gün kaldı aşırı uykum geliyor birde 10 gündür kasık sancısı çekiyorum özellikle sol taraf var mıdır birsey acaba

Arkadaşlar bişi sorcam ben ayın 11 de adet olmam lazım di ama olmadım iki gün geçikme oldu test yaptım iki çizgi oldu ve 13 de gece kanamam oldu adet oldum ve sonrasında adet kanamam koyu kahverengi ve geçen adet aylarimda çok kanamam olurdu hep ama bu sefer çok az geliyo pet bile çok kirlenmiyor yani ben diğer seferler günde iki üç değiştiridim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…