Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Merhabalar arkadaşlar benim adet den iki gün önce kahverengi akıntı oldu ve yarın adet günüm ama neme ucum çok kötü ağrıyo gebe belirtisi olabilir mi
Evet olabilir ama regl belirtilerine çok benzediği için bunlardan ayırt etmek zor. Başka ne gibi farklılıklar var onları da gözlemlemek lazım. 2 gün önce gelen kahve akinti sizin icin normal dışı ise bir işaret olabilir. Benim de korunmayı bıraktığım ilk ay hayatimda ilk kez kahve akinti olmuştu adet öncesi ve gebelik yoktu. Ilk kez korunmasız ilişki yaşadığım için vücudun verdiği bir tepki idi. O ay benimle aynı şeyleri yaşayan biri ise hamile idi. Durum bu yani

Merhaba arkadaşlar 9 gunonce adetım bıttı sonrakı gun bırlıkte olduk esımle. Bu arada spıral cae bende son ıkı günde kanamam ve hafif sncım var hamılelık aklımın ucundan geçmezken gıttım kontrole beta hcg 118 çıktı. Adetıme 2 hafta var daha ve spiral takılı kaymamısta yerınde yanı . Kafayı yiyecegım ağlamaktan helak oldum yatın bı daha çağrı doktor

Ben 8 aylık evliyim yeni hiç hamilelik yaşamadigim için tam bilmiyorum ama dediğim gibi iki gün önce kahverengi akıntı oldu adet sancısı gibi sancılarım da var ama meme ucu çok şiddetli ağrıyo ve yüzde sivilce çoğalmaya başladı

Ben 8 aylık evliyim yeni hiç hamilelik yaşamadigim için tam bilmiyorum ama dediğim gibi iki gün önce kahverengi akıntı oldu adet sancısı gibi sancılarım da var ama meme ucu çok şiddetli ağrıyo ve yüzde sivilce çoğalmaya

Mesela böyle oldu adetime daha beş gün vardı kahverengi akıntı oldu sonrdan adetime bir kala yine hafif kahverengi akıntı oldu o biraz kafamı karıştırdı açıkcasi

Bu belirtiler herkeste farklı olmakla beraber bir çok kadın hamileliğini göğüslerindeki değişimden anladığını söyler, inşallah sizinki de buna işarettir

Ben dün gece ilişkiye girdim bugün adet günümdu ve hala hasta olmadim normal de gece kesin hasta olurdum ama olmadım sadece ağzımda bir değişik tat var ve midem çok bulanıyo kuscak gibiyim

Kızlar merhabaa. Bugün regl olmam gereken gün. Test yaptım sabah ama nedense belli belirsiz bir çizgi var gibi gördüm. Sizde bakar mısınız?

Eklentiler

• IMG20230111111150.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 110
Bende öyle gördüm gibi oldu ama bilemedim yanlış görüyor olabilr miyim diye de düşündüm hayırlsı olsun inşallah
Nasip kısmet canım bazen yanılmalar olabiliyor bu ay bende ilk idrar testimde hafif bir siliklik görmüştüm o kadar heyecanlanmıştım ki sonraki testte buz gibi bir negatif çıktı karşıma.. Hayatta herşeye hazırlıklı olmak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…