Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Anladım ben ztn adet oldum maalesef bugün
Hayırlısı olsun. Hiç üzülme. Ne zaman nasibinde varsa o olur. Benim de kan degerimde enfeksiyon olduğunu öğrendim bugün. İleri tetkik yapılacak. Bebeği etkileyen bir seymis . Düşük sebebi olabiliyormuş. Şuan onun stresiyle doluyum.İnşallah sorun olmaz. Allah'tandır gelene razı olduk diyip dua edelim. İnşallah sen de tez zamanda bebek sahibi olursun :)

Rabbim sağlıkla kucağına vermeyi nasip etsin inşallah umarım hiç bir sorun olmaz ve çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Arkadaşlar merhaba. Yumurta takibi yaptık bu ay. Yumurtamın gelişmesi için iğne oldum bu ay ve en son ayin 18'inde çatlatma iğnesi oldum. Ama nasıl bir şeyse hem kendimi olumsuz sonuca hazırlıyorum hem de sonuç için sabırsızlanıyorum. Çatlatma iğnesi olup hamile kalanlar var mı aranızda? Çatlatma iğnesine rağmen yumurtası çatlamayan oldu mu

Merhaba reglme 9 gün kala verdiğim kanda 2.30 çıktı hcg değerim ama 6 gün kala bugün verdiğim kanda 0.2 çıktı. Normalde hep 0 çıkar. Doktor alt muayenede gebelik oluşuyor gibi sanki dedi ama sonuç için gittiğimde umursamaz farklı bi doktor vardı testin negatif dedi. 13 gün kasık ağrısı bulantı yoğun akıntı şikayetim oldu şuan azaldı. Son regl günüm 5 aralık. Psikolojim alt üst oldu ne hissedeciğimi bilmiyorum. Başına böyle bir şey gelen var mı?

2.30 ve 0.20 negatif demek.
Bu şikayetlerinin sebebi progesteron değerinde artıştan kaynaklı. Regl günü gelmeden de beta hgc baktırmak anlamsız. Acele ediyorsunuz

2.30 ve 0.20 negatif demek.
Bu şikayetlerinin sebebi progesteron değerinde artıştan kaynaklı. Regl günü gelmeden de beta hgc baktırmak anlamsız. Acele ediyorsunuz
Negatif olduğunu biliyorum sorun doktorların söyledikleri. Erken hamilelik belirtilerini yazmış burda herkes amacım onlardan bir fikir almak.

Negatif olduğunu biliyorum sorun doktorların söyledikleri. Erken hamilelik belirtilerini yazmış burda herkes amacım onlardan bir fikir almak.
Aslında bu bahsedilen tüm belirtileri her ay yaşıyoruz.
Doktora da gittiğinizde gebelik oluşmuş mu değil de 20 günü yumurta çatlamış mı diye gitmek daha doğru bence gerisi adet gecikmişse.

Aslında bu bahsedilen tüm belirtileri her ay yaşıyoruz.
Doktora da gittiğinizde gebelik oluşmuş mu değil de 20 günü yumurta çatlamış mı diye gitmek daha doğru bence gerisi adet gecikmişse.
Zaten olay her ay yaşadığım belirtilerden farklı belirtiler yaşamam :) cevaplarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar nasılsınız, ilk hamılelıgımın uzerınden 6 sene geçmiş olacak Mayısta, çoğu şeyi unuttum o dönem adetım gecıkınce anlayıp bır-ıkı gun sonra test yapmıstım. Bebek denedıgımızden beri forumdayım her aksam okuyorum yazdıklarınızı, adetime 7 gun kaladan ıtıbaren her gun Predictor marka test yapmaya devam ettım. 7-6-5-4 ıkıncı hayalet cızgı hıc yoktu. Su an bata 3 var ve solda hayalet cızgı belirdi. Bu arada normal dısı olarak vucut ısım kıs ayına ragmen cok yuksek, cok sık ıdrara cıkıyorum (cıkmazdım), bir haftadir da gecmeyen grbim var malum ılac alamadım. resmı de ekledım yorum yaparmısınız arkadaşlarım, bu arada RABBİM İSTEYEN HERKESİN KUCAGINI DOLDURSUN demeden geçemem birinci ikinci bebek herkese tez zamanda inşAllah. Yalancı pozitif cıkabilir demişler, yarın dayanamayıp kan testıne gıdıcem cunku ılıskı uzerınden 14 gun gectı ve soyle yazıyor
Şimdiden teşekkürler

Kan ile yapılan gebelik testleri; döllenmeden 9-10 gün sonra, embriyonun rahime yerleşmesinden 3-4 gün sonra ve beklenen adet döneminden 5-6 gün önce pozitif sonuç verebilir.

Eklentiler

• unnamed.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 103
Eğer testten hemen sonra Bi kaç dakika sonra görmüşseniz ki ben de görüyorum silik çizgi testinizde var gebelik.diğer günler de de yapın test koyulaşırsa testler kan veriniz

Eğer testten hemen sonra Bi kaç dakika sonra görmüşseniz ki ben de görüyorum silik çizgi testinizde var gebelik.diğer günler de de yapın test koyulaşırsa testler kan veriniz
Merhabalar evet hemen sonra ıkıncı cızgı cıktı aşırı silik ama çıktı yanı. yarın kanda cıkmaz mı sızce bata 2-3 kala

Merhaba, regl gününe 6 gün kaldı bugün inanılmaz kalbe vuran gogus sancısı yaşamaya başladım zaten yumurtlama bittiğinden beri kasıklarım fena, bacaklarım ve kalçam bile ağrıyor. Sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi? Normalde bu kadar erken başlamazdı hele kalbe vuran gogus ağrısını hiç yaşamadım

Merhaba, bebiş var gibi duruyo fotoda kan verdiniz mi

Selamün aleyküm arkadaşlar benim adetime 8gun var bundan 6gun önce test yaptım yarım saat sonra silik Bir çizgi çıktı başka bı marka yaptım hiç bişe Yok bugünde artımed yaptım onda da bişey Yok bebe time test beni ümitlendirdi. Silik çıkan acaba kan vermem gerekiyor mu ya

Eklentiler

• IMG_20221224_083901.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 64
Testler biraz bozuk gibi geldi. İnşallah bebiş vardır

Reactions: tyz
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…