Erken gelen regl

Anaymbenana

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2022
1.765
854
Kızlar öncelikle merhaba hepinizin kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım Aralık ve ocak ayında gecikmeli kısa suren regl yaşadım bu ay da reglim 23. Günümde başladı..normalde 28-29 günde bir regl olurum.. bugün 5.gunum olmasına rağmen reglim ilk günkü gibi yoğun ve karnım da aynı ilk günki gibi çok ağrıyor..karnım da aşırı derecede şiş oturup kalkarken karnımin şişliğinden rahatsız oluyorum sizce bunun sebebi ne olabilir doktora gitmeli miyim?

Mevsim geçişleri,sinir,stres her şey etkiliyor. Gecikme veya erken gelme durumları yaşanabiliyor. 1 hafta gecikmeli oldum bende bu ay

Mevsim geçişleri,sinir,stres her şey etkiliyor. Gecikme veya erken gelme durumları yaşanabiliyor. 1 hafta gecikmeli oldum bende bu ay
Erken bende bazen olurdum ama 5.gunumde biterdi bugun 6. Günüm ve hala yoğun bı şekilde devam ediyor bitmeye hiç niyeti yok gibi ne yapacağımı şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…