Erken gebelik testinde Silik Çizgi

lolaa95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2022
5
0
29
merhabalar, adet gecikmem olmadan gebelik testi yaptım erken yapılmaması gerektiğini biliyorum ancak diş, hacamat vs randevularım var. Yaptığım testlerde çok silik çizgi çıktı. Bazıları ilk 5 dkda bazıları daha sonra. Ama kuruma çizgisi mi değil mi anlamadım. Tecrübeli olanlar yazabilir mi?

Eklentiler

• 58A103CE-FB1C-44EC-BEA6-5E1AE94AEC21.jpeg
    105,5 KB · Görüntüleme: 722
Merhaba bu konu hakkında pek bir bilgim yok ama cumartesi günü test yaptım sizin testinizle aynı çıktı bugün tekrar yaptım yine aynı silik çıktı akşam kan testine gideceğim haberdar ederim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

amin.. peki adet gününüz geçmiş miydi yoksa siz de mi erken yaptınız

Benim birkaç gün önce silik çıktı en son ki yaptığım negatif neden acaba

Merhaba, sonucunuz ne çıktı acaba? Bende aynı durumdayım kan testine gitmekte kararsızım 2.silik çıktığı için.

Eklentiler

• 20221026_063038.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 351
Merhaba, sonucunuz ne çıktı acaba? Bende aynı durumdayım kan testine gitmekte kararsızım 2.silik çıktığı için.
başka testler yaptım negatifti ama kaset testte pozitifi görmüştüm. sonuç adet oldum. bi daha erken test yok

Canım bariz var gibi görünüyor adetine kaç gün var. İnşallah hamilesindir
Adetim 6 gün gecikti olmadım, glifor kullanıyordum 1.5 ay oldu başlayalı. Birkaç kişiye daha sordum onlar da pozitif diyor ama bilemedim. En iyisi kan testi olacak sanırım.

Bende aynı durumdayım iki defa test yaptım birinciden daha belirgin bu sefer silik çizgi umarım hamileyizdir sizce var mı gebelik

Testime bakarmısınız sonradan böyle oldu ?

Eklentiler

• 16678147670253582995954309989016.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 349
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…