Erken gebelik testinde Silik Çizgi

lolaa95

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2022
5
0
29
merhabalar, adet gecikmem olmadan gebelik testi yaptım erken yapılmaması gerektiğini biliyorum ancak diş, hacamat vs randevularım var. Yaptığım testlerde çok silik çizgi çıktı. Bazıları ilk 5 dkda bazıları daha sonra. Ama kuruma çizgisi mi değil mi anlamadım. Tecrübeli olanlar yazabilir mi?

Eklentiler

• 58A103CE-FB1C-44EC-BEA6-5E1AE94AEC21.jpeg
    58A103CE-FB1C-44EC-BEA6-5E1AE94AEC21.jpeg
    105,5 KB · Görüntüleme: 722
merhabalar, adet gecikmem olmadan gebelik testi yaptım erken yapılmaması gerektiğini biliyorum ancak diş, hacamat vs randevularım var. Yaptığım testlerde çok silik çizgi çıktı. Bazıları ilk 5 dkda bazıları daha sonra. Ama kuruma çizgisi mi değil mi anlamadım. Tecrübeli olanlar yazabilir mi
merhabalar, adet gecikmem olmadan gebelik testi yaptım erken yapılmaması gerektiğini biliyorum ancak diş, hacamat vs randevularım var. Yaptığım testlerde çok silik çizgi çıktı. Bazıları ilk 5 dkda bazıları daha sonra. Ama kuruma çizgisi mi değil mi anlamadım. Tecrübeli olanlar yazabilir mi?
merba a
Merhaba bu konu hakkında pek bir bilgim yok ama cumartesi günü test yaptım sizin testinizle aynı çıktı bugün tekrar yaptım yine aynı silik çıktı akşam kan testine gideceğim haberdar ederim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏼

Merhaba bu konu hakkında pek bir bilgim yok ama cumartesi günü test yaptım sizin testinizle aynı çıktı bugün tekrar yaptım yine aynı silik çıktı akşam kan testine gideceğim haberdar ederim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏼
amin.. peki adet gününüz geçmiş miydi yoksa siz de mi erken yaptınız

Benim birkaç gün önce silik çıktı en son ki yaptığım negatif neden acaba

Merhaba, sonucunuz ne çıktı acaba? Bende aynı durumdayım kan testine gitmekte kararsızım 2.silik çıktığı için.

Eklentiler

• 20221026_063038.jpg
    20221026_063038.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 351
Bende aynı durumdayım iki defa test yaptım birinciden daha belirgin bu sefer silik çizgi umarım hamileyizdir sizce var mı gebelik 🫣

Testime bakarmısınız sonradan böyle oldu ?

Eklentiler

• 16678147670253582995954309989016.jpg
    16678147670253582995954309989016.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 349
X