Erken gebelik testime bakar misiniz

aysegulbltt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2024
61
9
22
Kızlar merhaba bu sabah erken gebelik testi yaptım anında ikinci çizgi gölge gibi belirtmişti yaparken 5. Dakikada bu şekilde oldu heveslenmek de istemiyorum daha önce bikac defa yalancı pozitif gördüm bu sefer başka denemediğin bi testle yaptım buda böyle çıktı sizce hamilelik var mı henüz adetime 1 hafta var dayanamadım erken yaptım biraz ama bu şekilde hamile olduğunu öğrenen varmi

Eklentiler

• 20241008_111544.jpg
    34,6 KB · Görüntüleme: 74
  • 20241008_093814.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 77
Hayırlı olsun ben de böyle çok silik çizgiyle öğrenmiştim. Bence hemen kan vermeye gidin ve 2 günde bir artışını gözlemleyin

Hayırlı olsun ben de böyle çok silik çizgiyle öğrenmiştim. Bence hemen kan vermeye gidin ve 2 günde bir artışını gözlemleyin
Yaa inşallah siz kaç gün önce ogrenmistiniz acaba değeriniz kaçtı benim henüz 1 hafta var bide negatif çıkmasından korkuyorum

Ben adetimin 27. Günü öğrenmiştim ama pcos olduğu için 30 günü bulabiliyor döngüm. İlk kan verdiğimde değerim 70 civarıydı iki gün sonra 150 sonra da 300lere çıkmıştı. Kan testi vermek en kesin sonuç kaset testlere maalesef artık pek güvenilemiyor. İnşallah hamilesinizdir ve sağlıkla kucağınıza alırsınız

Yaa inşallah siz kaç gün önce ogrenmistiniz acaba değeriniz kaçtı benim henüz 1 hafta var bide negatif çıkmasından
Amin canım inşallah teşekkür ederim

Bugün ilk idrarla başka marka test yaptım artimed ile onda da bu şekilde cikti

Eklentiler

• 17284562452722814729043665999020.jpg
    31,6 KB · Görüntüleme: 60
merhaba kızlar benim testlerim böyle cıkıyor
Uç kısımların ikisi de pembeleşiyor ortada zorla görünen pembelik var ama fotoğrafta belli olmadı sanırım böyle bişe yaşayan oldu mu

Hayır daha 6 gün var ben şüphelendiğim için test yaptım bu şekilde çıkıyor testin bozuk olabileceğini düşündüm tekrarladım yine aynı şekil çıktı
Bende de aynı oldu dün bugün başka markanın testini yaptım oda dünkü ne gors biraz daha belirgin çıktı ama bende umutlanmak istemiyorum daha öncede böyle olmuştu kanda negatif çıkıyordu hep o yüzden bende beklicem benimde 6 günüm var reglime bakalım ne olacak:)

Yumurtlama gününüz ne zamandı yumurtlama gününden kaç gün sonra test yapmıştınız

Bence pozitif. Hiç belirtiniz oldu mu yoksa denemek için mi test yapmıştınız ve yumurtlama gününden kaç gün sonra test yaptınız acaba

Bence pozitif. Hiç belirtiniz oldu mu yoksa denemek için mi test yapmıştınız ve yumurtlama gününden kaç gün sonra test yaptınız acaba
Evet ilk zamanlarda kasiklarimda aşırı derece agri oturup kalkarken özellikle çok kötü oldu ben iliskiden dir diye düşündüm normal sandım üstüne goguslerimde de agri sisme hassasiyet vs. Vardı bende normalde hiç böyle olmaz adet belirtisi felan en çok o şüpheye düşürdü gogus agrisi

İnşallah gebeliğiniz vardır ben aynı marka ile yapıyorum yurt dışında olduğum için başka marka bulamadım burda . Sizinde benle aynı 6 gün benim bulantım oldu ve sağ kasığımda batma oldu çok fazla arada bi geliyor gidiyor Allah gönlümüze göre versin hepimizin inşallah sizin belirtileriniz var mıydı

Evet bende iliskiden hemen sonra aşırı kasik ağrım oldu oturup kalkarken iş yaparken felan normal diye düşündüm ama beni en çok suphelendiren goguslerdeki değişiklik köyü halkının renginin daha da koyulastigini gördüm goguslerim şişti aşırı agri sizlama oluyordu o şekilde suphelendim ama bu testlere de hala güvenemiyorum daha önce de çok defa yalancı pozitif gördüm o yüzden kan vermeye korkuyorum

Gerçekten bu testler çoğu zaman yanıltıyor bende çok yalancı pozitif gördüm o yüzden emin olamıyorum.
Bence adet geçmesini bekleyin 2 gün felan geçerse kanda baktırın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…