Erken gebelik testi

creamole123

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2023
149
48
28
Merhaba,
Ovulasyon testiyle 17 temmuz pik gordum, 18de hala belirgin 19unda tamamen siliklesmisti test cizgisi.
Dun, yani 8 veya 9.gun erken gebelik testi yaptim ama bembeyaz, tertemiz 😞
Erken yapmis olabilir miyim? Cogu kadin yumurtlamadan sonra 9.gun ikinci cizgiyi gormus gec dollenme olamaz sonucta cunku ovulasyonla gordum yumurtlama tarihimi.

Bu sekilde olup sonradan pozitife donen var mi?

Merhaba,
Ovulasyon testiyle 17 temmuz pik gordum, 18de hala belirgin 19unda tamamen siliklesmisti test cizgisi.
Erken yapmis olabilir miyim? Cogu kadin yumurtlamadan sonra 9.gun ikinci cizgiyi gormus gec dollenme olamaz sonucta cunku ovulasyonla gordum yumurtlama tarihimi.

Bence erken olmuş 10-14 gün geçmesi gerekir diyorlar. Adetinize kaç gün var?

Merhaba,

Cok cok erken yapmışsın benim 16 temmızda Çatladı 12 . Gün bu gün doktorum 14 günden önce pozitif görmezsin dedi
.belki testte çıkmayacak kadar küçük bi beta vardır o yüzden negatif gösteriyordur

Cok cok erken yapmışsın benim 16 temmızda Çatladı 12 . Gün bu gün doktorum 14 günden önce pozitif görmezsin dedi
.belki testte çıkmayacak kadar küçük bi beta vardır o yüzden negatif gösteriyordur
Ben de hep öyle okudum ama çatlamadan 9 gün sonra pozitif görenler de olmuş baya ondan karamsarlaştım açıkçası 😞

Merhaba,

Regl gününüzde yapın testi

Ben de hep öyle okudum ama çatlamadan 9 gün sonra pozitif görenler de olmuş baya ondan karamsarlaştım açıkçası 😞
Her hamilelik bir değil canm bazısının beta hızlı yükseliyor bazısının yavaş
Heycanını biliyorum benimde içim içimi yedi test yaptım hiç bir şey cıkmadı ama dediğim gibi erken kanama olmadıgı sürece her zaman umut var

Merhaba kızlar 4 temmuzda regl olmuştum adet döngüm belli olmuyor 25-28 gün arası oluyor bugun test yaptım cok belirgin cıktı acaba hamile olabilirmiyim erken mi yaptım acaba testi yorumlarmısını

Eklentiler

• 1CB93755-A726-45A7-8252-CB84D84BCE87.jpeg
    1CB93755-A726-45A7-8252-CB84D84BCE87.jpeg
    42,5 KB · Görüntüleme: 90
X