Erken gebelik testi silik çizgi

yayaa

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
61
19
31
Reglime 7 gün var ve erken gebelik testi yaptım önceki iki günde az kanamam olmustu. 2 sene öncesinde bebeğimi düşürdüm ve kürtaj oldum . Bu iki sene boyunca ne yazikki reglim çok duzensizlesti sürekli ara kanama yaşadım . Prolaktin yüksekti ilaç kullandım sonrasında hormon ilacı kullandım . Ama bu ay yumurtlama zamanına çok dikkat ettim ve merakima yenik düşerek bu testi yaptım. Şuan kasıklarımda ağrıyor .Bunu doktora gitmeden anlayamam ama benimle aynı durumu yaşayan biri var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20240724_151935.jpg
    IMG_20240724_151935.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 286
Reglime 7 gün var ve erken gebelik testi yaptım önceki iki günde az kanamam olmustu. 2 sene öncesinde bebeğimi düşürdüm ve kürtaj oldum . Bu iki sene boyunca ne yazikki reglim çok duzensizlesti sürekli ara kanama yaşadım . Prolaktin yüksekti ilaç kullandım sonrasında hormon ilacı kullandım . Ama bu ay yumurtlama zamanına çok dikkat ettim ve merakima yenik düşerek bu testi yaptım. Şuan kasıklarımda ağrıyor .Bunu doktora gitmeden anlayamam ama benimle aynı durumu yaşayan biri var mı bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Teste göre pozitif kanla netlestir canım güzel haberi bekliyoruz

hiç kanamam olmadı kasıklarım çok ağrıyodu sanki regli olucam gibiydi hiçbir farkı yoktu yani
Daha önceki gebeliklerimde hep kanama yaşadım ve düşükle sonlandı istemeden de olsa endişe ediyorum😔 şuan regli olacakmisim gibi ağrılarım var . inşallah bu sefer sağlıklı bir bebeğim olur . Rabbim kim evlat istiyorsa kolaylıkla ve de sağlıkla nasip etsin inşallah

Daha önceki gebeliklerimde hep kanama yaşadım ve düşükle sonlandı istemeden de olsa endişe ediyorum😔 şuan regli olacakmisim gibi ağrılarım var . inşallah bu sefer sağlıklı bir bebeğim olur . Rabbim kim evlat istiyorsa kolaylıkla ve de sağlıkla nasip etsin inşallah
amin inşşalah sağlıkla gelir Allah nasip etsin

Dün kan testi verdim 6 gün var daha reglime şuan 48 çıktı beta . Sağlık ocağındaki doktor pazartesi günüde ver artış var mı bakarız dedi

Dün kan testi verdim 6 gün var daha reglime şuan 48 çıktı beta . Sağlık ocağındaki doktor pazartesi günüde ver artış var mı bakarız dedi
Hayırlı olsun inşallah sağ salim kavuşursunuz bebeğinize ❤️ bizede nasip etsin Allah

Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sizede sağlıklı evlat versin rabbim. ben 2 sene bekledim şuan ne olur bilmiyorum ama gerçekten" her nasip vaktine esir " vakti gelmedi mi herşey boş
Öyle tabii ama bunu eşime anlatmak biraz zor oluyor 🥲

Allahım razı olsun cümlemize isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲🏻

Kızlar benim testim böyle çıktı sizce bozuk mu test başına böyle bir şey gelen var mı

Eklentiler

• 20240726_221010.jpg
    20240726_221010.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 238
  • 20240726_215142.jpg
    20240726_215142.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 240
X