Erken gebelik testi silik çizgi

Bence benim gittigim doktor biseyden anlamadi normal ultrsnla bakmadi direk alttan hemen bilmiom napcagimi sasirdim kaldim vala
Ultrasonla bakmıştı bana hiç alttan bakmadı ben hamilelik testim pozitif görünüyor dedim oda baktı kese var demişti başka doktora gitmelisin bence adetin düzenliyse 18 gün bence gebelik vardır

Ultrasonla bakmıştı bana hiç alttan bakmadı ben hamilelik testim pozitif görünüyor dedim oda baktı kese var demişti başka doktora gitmelisin bence adetin düzenliyse 18 gün bence gebelik vardır
Bebeğim iste benm en fazla 5 6 gun vecerdi 18 gun cok uzun bi syre hani baska doktora gidecem artik yaoacak biseym yok sen hamilemisin su an

Merhaba mesajı geç okudum ben hamile değilim şu an ne yaptınız inşallah olumludur sonuç
Vala canim 20 gun oldu hala olmadum bugun saglk ocagina kan vetdm sabah cikacak sonuc bakalm doktora artik pozitif cikarsada net negatifsede nettirr dedi yoksa yoktur dedi hiç umudum kalmadi

Vala canim 20 gun oldu hala olmadum bugun saglk ocagina kan vetdm sabah cikacak sonuc bakalm doktora artik pozitif cikarsada net negatifsede nettirr dedi yoksa yoktur dedi hiç umudum kalmadi
Peki var mı bi belirtin hamilelikle ilgili. Bi kaset test akıp yapsaydın keşke tekrar

Peki var mı bi belirtin hamilelikle ilgili. Bi kaset test alıp yapsaydın keşke tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…