Erken gebelik testi silik çizgi

kzldg123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2022
7
12
28
Adetime 2 gün var . Dayanamayıp erken gebelik testi yaptım . Silik bir çizgi çıktı 2. Dakikada . Son 15 gündür sürekli göğüs hassasiyetim var . Mide bulantım yok ama ara ara çok hafif baş dönmem oluyor . 10 gün önce de beyaz bi akıntım oldu sizce hamile miyim?

Eklentiler

• 26115FC0-9DCD-4CEE-BDCE-FFA9E87D7CC6.jpeg
    26115FC0-9DCD-4CEE-BDCE-FFA9E87D7CC6.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 169
Adetime 2 gün var . Dayanamayıp erken gebelik testi yaptım . Silik bir çizgi çıktı 2. Dakikada . Son 15 gündür sürekli göğüs hassasiyetim var . Mide bulantım yok ama ara ara çok hafif baş dönmem oluyor . 10 gün önce de beyaz bi akıntım oldu sizce hamile miyim?
Canım var gibi görünüyor kan vermeni tavsiye ederim 💗☺️❤️

Hayırlısı olsun sonucunuz pozitif gibi gözüküyor. Emin olmak için kan verin bence 😊

Peki sizce adetimin gecikmesini bekleyeyeyim mi yoksa Şuan kan testi versem çıkar mı kanda

Kizlarr merhaba benimde adetime bir gün var erken gebelik testim aynı böyle çıktı ilk kaset test yaptım ikinci silik çıktı sonra erken gebelik yaptım oda silik çıktı sizce varmıdır bende de bebiş, artimed marka aldım testi Eki Görüntüle 3164556
Var canım çok net çizgi kan ver yarın kesinleşir inşallah hayırlı olsun gözünüz aydın💕

Öyle mi diyorsunuzz inşallah 🤲❤️ perşembeye kadar dişimi sıkayım diyorum yine ara ara gebelik testi alıp bakarim çok korkuyorum kan vermeye sürekli negatif gördüğüm için 😔
Umutsuz olma bak ne güzel pozitif testin onu görmek bile çok güzel birşey tabi kendin bilirsin ama senin yerinde olsam yerimde duramazdım herhalde inşallah bizlere de en hayırlı zamanda nasip olur bu duyguyu yaşaamak💕💕🤲🏼🤲🏼

Umutsuz olma bak ne güzel pozitif testin onu görmek bile çok güzel birşey tabi kendin bilirsin ama senin yerinde olsam yerimde duramazdım herhalde inşallah bizlere de en hayırlı zamanda nasip olur bu duyguyu yaşaamak💕💕🤲🏼🤲🏼
Benim başıma bir kere yalancı pozitif test durumu geldi o yüzden dilim cok yandı canımm kaset testlerimin ikiside pozitif çıktı ama 2 saat sonra falan megersem kuruma cizgisiymis 10 dk sonra çıkan çizgi gecersizmis ama ben bunu bilmediğim için herkese hamileyim diye haber verdim dediğin gibi yerimde duramadim sonra kan negatif çıktı adet oldum çok üzüldüm etkilendim😔 ama bu testlerim hemen çıktı o yüzden umutlandim biraz yinede çok hayale kapılmak istemiyorum aminnn rabbim isteyen herkese nasip etsinnn ❤️❤️❤️

Benim başıma bir kere yalancı pozitif test durumu geldi o yüzden dilim cok yandı canımm kaset testlerimin ikiside pozitif çıktı ama 2 saat sonra falan megersem kuruma cizgisiymis 10 dk sonra çıkan çizgi gecersizmis ama ben bunu bilmediğim için herkese hamileyim diye haber verdim dediğin gibi yerimde duramadim sonra kan negatif çıktı adet oldum çok üzüldüm etkilendim😔 ama bu testlerim hemen çıktı o yüzden umutlandim biraz yinede çok hayale kapılmak istemiyorum aminnn rabbim isteyen herkese nasip etsinnn ❤️❤️❤️
Bende yaşadım canım o kuruma çizgisi olayını ama inşallah hayırlı haberler alırsın bende sabah git kimseye söylemeden kan ver gel sonra sürpriz yaparsın 💕💕 bu arada hamile kalmak için uyguladığın birşey oldumu yumurtlama günlerine fakan dikkat ettin mi

Bende yaşadım canım o kuruma çizgisi olayını ama inşallah hayırlı haberler alırsın bende sabah git kimseye söylemeden kan ver gel sonra sürpriz yaparsın 💕💕 bu arada hamile kalmak için uyguladığın birşey oldumu yumurtlama günlerine fakan dikkat ettin mi
İnşallah canım benim ayy bilmiyorum ki gidersem mutlaka haber veririm ama ❤️❤️ benim pcos derdim var 9 aydır hamile kalamadim geçen ay klomen tedavisine başladık doktorumla başıma gelmeyen kalmadı yumurtalarimin ikiside hemorajik kanlı kiste dönüştü biri patladı hatta iç kanama geçirecektim az kalsin... Sonra adet oldum ikiside düştü kanamamla çok şükür gördüm pedimde. Ama kontrole gitmedim o kadar bunalttiki beni daha ultrasona girmek istemedim hatta dedim ki daha çocuk meselesini kapattım adet takvimimi sildim, spora basliycam lazere gidicem dedim. İki gün önce lazer epilasyona yazıldım yarın ilk seansim vardi tedbir amaçlı bi test yapayım dedim sonuç böyle çıktı eşime de dün dedim ki benim şansıma lazere yazıldım ya hamile kalmisimdir ama dalga geçiyordum galiba gerçek oldu inşallah 😆

X