Erken gebelik testi silik çizgi

Nazesskii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2015
130
134
34
Merhaba kızlar yaklaşık 4 senedir evliyim 1-2 aydır çocuk düşünüyoruz bu ay bir kaç deneme oldu. Uygulamada görünen yumurtlama günlerini pek değerlendirdiğim söylenemez. O günlerin 2 3 gün öncesinde ve sonrasında değerlendirdik. Bir kaç gündür bel ağrısı ve karnım adet zamanındaki gibi ağrımaya başladı ve erken gebelik testi testi yaptım bat 22 Eylül. Biraz silik gibi Bakabilir misiniz???

Eklentiler

• 74A59453-CEBE-47E7-903E-504E0D7AD9F4.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 247
Dilerim en hayirli zamanda saglikli evlat haberinizi alirsiniz
Evet silik bir cizgi var ve yaklasik bir hafta var adet tarihinize. Su an erken olabilir, o nedenle, bana kalirsa, biraz sabredin ve 2-3 gun sonra bi kan testi yaptirin en net sonucu almak icin.

Yorumunuz için çok teşekkür ederim rabbim isteyen herkese nasip eder inşallah erken yapmamın sebebi stresli bir dönem geçiriyorum ve malesef sigara kullanıyorum belirtilerim başlayınca onu korumak adına yaptım aslında

Planli gebeliklerde sigarayi birakma girisimi aslinda daha erken baslasa en guzeli ama bazen olamiyor. Ben de daha evvel sigara icen biri olarak sizi anliyorum. Boyle bir korkunuz endiseniz varsa bence bir an evvel birakin. Ama zor biliyorum. Ben gebe kaldigimi ogrendikten sonra doktorum hemen degil, gunde bir iki icerek birakmami soylemisti. Derken bulantilarim basladi ve resmen tiskindim. Bitti gitti. Ama gebeligi boyunca icen arkadaslar da oldu. En dogrusu kesinlikle icmemek ve derhal birakmak. Ama dedigim gibi bu bir bagimlilik ve kolay olamayabiliyor. Kendizi suclamayin, strese sokmayin, psikolojiniz emin olun sigaradan daha cok etkileyebilir gebeliginizi. Bebis olsun olmasin dilerim kurtulursunuz o bagimliliktan tez zamanda

geçen gün aynı bir saat arayla iki tane yaptım erken gebelik testi kopkoyu ikinci çizği çıktı, koşa koşa hastaneye gttim maalesef negatifti, inşallah vardır ama bu testlere hiç güvenmiyrum

geçen gün aynı bir saat arayla iki tane yaptım erken gebelik testi kopkoyu ikinci çizği çıktı, koşa koşa hastaneye gttim maalesef negatifti, inşallah vardır ama bu testlere hiç güvenmiyrum
Ben gebeligimi, tam adetimi bekledigim gun arkadasimin israr etmesi sonucu, erken olmayan normal bir testle ogrendim. Cok net ikinci cizgi cikti ve ardindan kan vermistim.
Demem o ki bu erken gebelik teslerini ne kadar zaman erken yapiyorsunuz bilemiyorum. Fakat normal bir test, beklenen regl gununde dahi sayet gebelik varsa gosterebiliyor. Supheniz varsa en net adetinize ancak sanirim 3-4 gun kala kandan ogrenebiliyorsunuz.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim aslında 4 yıl boyunca hiç denemediğim için hemen kalabileceğimi düşünmedim aslında ve yumurtlama günü odaklı da değildim bel ağrım ve karın ağrım biraz acaba mı diye düşündürdü 2 gündür arka arkaya böyle bir sonuç alınca deneyimli arkadaşlara sormaya ihtiyaç duydum olmayabilir diye şuan eşimle paylaşmak istemedim

4 ğün önce yaptım silik çıktı,ama kanda negatif,okudugum kadarıyla erken gebelik testlerinden çoğu arkadaş rahatsız. sanırım şikayette de bulunulmuş.Hayırlısı olsun artık

Test verdim 80 çıktı 5 gün kala

Test verdim 80 çıktı 5 gün kala
Cok guze bir haber
Rabbim hakkinizda en hayirlisini versin
Henuz cok cok yeni tabi. İki gunde bir, asagi yukari iki kati artis olmasi gerek. Bir sure kan vererek takip edin ve artislarin devam etmesi halinde, nacizane tavsiyem 7.-8.hafta gibi bi doktora gorunun. Onun oncesinde zaten goremezler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…