erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

Valla bende çok merak ediyorum 6 günüm kaldı henüz bir belirtim yok.. sadece bugün bir ovulasyon yapayım dedim koyu çıktı ikinci bir yumurtlama mi yoksa regle yakın lh hormonu yükselirmis ondan mı?
belkide gebelik belirtlisidir canım sanırım gebelik olduhunda da beliriyormus o çizgi yanilmiyorsam

canimm bir gelisme var mı
Sorma canım Perşembe günü reglimin günü fakat hala bir belirtim yok yani regl belirtim yok normalde ben bekarliktan beri regl belirtilerini dolu dolu yaşarım özellikle göğüs hassasiyeti dokunamazdim ağrır şişerdi ama şuan öyle bişey yok. Yalnız iki gün öncesine kadar sol alt karnıma ağrı sızı gibi bı ağrı geldi gitti sürekli olarak tek taraflı ağrım hiç olmazdı bide farklıydı regl ağrısı değildi üşütme hiç değildi ve bı şişlik var dolgunluk hissi. Bugünde çok az geldi gitti. Bilmiyorum umarım psikolojik değildir umarım tutunmustur

ayyy hadi inşallah canım benim
eğer regl belirtilerin her ay olup bu ay yoksa inşallah tutmuştur Bende senin gibi regl belirtilerini hep dolu dolu yaşarım yani bazen test yaptığım günlere kızıyorum şuan hatta o kadar ki belli oluyordu regl olacağım

İnşallah inşallah sürekli dua ediyorum şaşkınım da eğer regl olursam aşırı üzülürüm eşimde gitti zaten bari bebeğim benimle olsun çok farklı hissediyorum hatta geebe gibi elim sol tarafa gidiyor tutuyorum o da orda bişey var gibi oluyor ondan rahatsız ediyo gibi baskı gibi tarif edemiyorum ki araştırdığımda gebelik falan çıkıyor. İnan bende öyle regl kendini belli ediyor zatende işte regl ve gebelik belirtileri aynı dedikleri için insan umutlaniyor kızma kendine. Sen bu ay ilaç mı kullanmistin diğer ay mi baslicaksin

ay canım benim ya bı arkadaşında aynen dediğin belirtilerin aynısı mi yaşamış içime resmen doğmuştu diyor senin gibi eli hep karnındaymis ve o ay hamile çıktı inşallah sende hamilesindir tatlım benim de içime doğdu simdi bence sende var biseyler hadi inşallah

evet canjm ilaç kullanıyorum ben bu hafta bitiyor ilaç sonra 1 ay yasak ondan sonra denemeler basliyor

Ayyy inşallah canım benim inşallah rabbim büyük gözlerim doluyor kötü oluyorum sonra diyorum hamile olsam daha cidii belirtiler olmazmiydi diyorum reglim bir gecikseydi su perşembeye geçiş olsaydı umarım doğru hissediyoruzdur.. ablamda rüyasında görmüş hamileymisim bunu söylediğinde yumurtlamama çok geçmemişti m geçende ben rüyamda test yaptım pozitifti.

ay ay ayyhadi hayırlısıyla inşallah inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…