erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

Daha dur bakalım regl belirtileri ve hamilelik belirtileri aynı diyolar regl olmadan olumsuz şeyler düşünme inşallah sen gebesindir.. regl sonrası da baslicam ama sonraki üç ay denemelerimiz olamicak eşimle ayni ilde olamicaz iş gereği. Nasip artık .. Allah'ım hayırlısıyla nasip etsin en hayırlı zamanda bizimle olsun
belki test yapmasam yine ümit edebilirdim. Bakalım doktora bı kontrole gitmeyi düşünüyorum hiç gitmedim

Yok canım regle bir gün var bakalım testi o günler dışında da yaptılar ve yüksek çıktı ilaç verdi gebeliğe engelmiş zaten sanırım
Canım ama normalde o testleri adetin 2. Ya da 3. Günü yaptirman gerekiyor birde prolaktin değeri için bir iki gün önce de göğüslere temas olmamalı ve incir gibi lifli yicekler yemeyeceksin. Bence sen regl olunca 2.ya da 3.gunu baktır

Canım ama normalde o testleri adetin 2. Ya da 3. Günü yaptirman gerekiyor birde prolaktin değeri için bir iki gün önce de göğüslere temas olmamalı ve incir gibi lifli yicekler yemeyeceksin. Bence sen regl olunca 2.ya da 3.gunu baktır
aslında önceden de yüksekti ben yine şüphelenmiştim doktorda yapalım dedi ve bı 6 7 rakam yüksek çıktı referans değerden

aslında önceden de yüksekti ben yine şüphelenmiştim doktorda yapalım dedi ve bı 6 7 rakam yüksek çıktı referans değerden
Tamam canım ama benim dediğim şekilde baktirman gerekiyor yoksa çıkan değer yaniltabiliyor. Adet olduğunda kaçırma birde öyle baktır netten de araştır bak istersen. Ben hormon testi baktirmadim ama biliyorum bu şekilde olduğunu

Tamam canım ama benim dediğim şekilde baktirman gerekiyor yoksa çıkan değer yaniltabiliyor. Adet olduğunda kaçırma birde öyle baktır netten de araştır bak istersen. Ben hormon testi baktirmadim ama biliyorum bu şekilde olduğunu
bu arada benim de regl bugün başladı yani bir sürpriz olmadı nasip kısmet

X