erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

Yapıyorum ben 19 unda yumurtlamayi 20 sinde çatlamayi gördüğüm için devam etmedim yapmaya.
Benim de aynı tarihler birbirimizi haberdar edelim mi gelişmelerimizden benim 11-10 gün kala göğüs hassasiyetim oldu biraz uyanıp kalktığımda acıdı sonra hafifleyerek azaldı ve arada alt karın bölgemde kramp gibi bir şeyler oluyor kısa süreli dün öğlen 8 gün vardı bata elimde fazladan ovülasyon testi vardı (bir gebenin günlüğü) ikinci çizgisi silik çıktı ama bence normaldir hemen yükselmez lh diyorum. Benim batım 1 Ağustos sende durumlar ne?

Benim de aynı tarihler birbirimizi haberdar edelim mi gelişmelerimizden benim 11-10 gün kala göğüs hassasiyetim oldu biraz uyanıp kalktığımda acıdı sonra hafifleyerek azaldı ve arada alt karın bölgemde kramp gibi bir şeyler oluyor kısa süreli dün öğlen 8 gün vardı bata elimde fazladan ovülasyon testi vardı (bir gebenin günlüğü) ikinci çizgisi silik çıktı ama bence normaldir hemen yükselmez lh diyorum. Benim batım 1 Ağustos sende durumlar ne?
Tabi canım haberleselim inşallah güzel haberleri alırız,🙏🏻 bende ordan aldım ovulasyon testini.Ben bu ay kendimi dinlemicem diye sartladim ama henüz bir ağrım sızım belirtimde yok sadece yumurtlama gördüğümden beridir rahmimde batma gibi hisler var doktora falan gittim korkup bişey çıkmadı enfeksiyon sandım tertmizim her konuda. Hayırlısı diyorum ya ben ovulasyon tekrar yapmadım belki biraz daha zaman geçerse onunla kontrol edebilirim.

kızlar ovulasyon testi yumurtlama gununu bir türlü bulamadım hepsi birbirne çok benziyor hangisi sizce kafam çok karıştı
17219119929565115589773846032775.jpg

Evet canım ya dün regli oldum hemen 🙄 düzenli bir şekilde hala regl olmaya devam ediyorum hayırlısı olsun bakalım. Bencede yapma yoksa daha çok üzülüyor insan
Yaa benım de 2 gün var reglıme 3 gün önce kan 1,20 idi bugün 2 tane test yaptım böyle çıktı ilk 1-2 dakika da gördüm sonra netleşti bi tık

Eklentiler

• IMG_9308.jpeg
    IMG_9308.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 50
  • IMG_9288.jpeg
    IMG_9288.jpeg
    42,7 KB · Görüntüleme: 47
Erken gebelik testleri yanıltabilir regl gecikmesini bekleyip
Yenileyebilirsin testini
A önceki attığım kaset test bi çizgi oda hayalettti net 1 tane bile çizgi yok tu bu böyle çıktı acaba hangısı bozuk bilemedimm

Eklentiler

• 48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    48139A11-5061-4D9F-AEA2-06BF662C6C06.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 44
Evet canım ya dün regli oldum hemen 🙄 düzenli bir şekilde hala regl olmaya devam ediyorum hayırlısı olsun bakalım. Bencede yapma yoksa daha çok üzülüyor insan
yaa hayırlısı inşallah canım
bende de sanırım bu ay yok yine regl belirltileri başladı gibi büyük ihtimalle olurum tekrardan

Bunlarda bozuk çıkanı duymadım canım bebiş var gibi görünüyor inşallah da vardır regl günün bir gun geçsin kan ver. Çünkü şuan erken olur senden yine kan isterler değer düşük çıkar.
A önceki attığım kaset test bi çizgi oda hayalettti net 1 tane bile çizgi yok tu bu böyle çıktı acaba hangısı bozuk bilemedimm

bende de sanırım bu ay yok yine regl belirltileri başladı gibi büyük ihtimalle olurum tekrardan
Daha dur bakalım regl belirtileri ve hamilelik belirtileri aynı diyolar regl olmadan olumsuz şeyler düşünme inşallah sen gebesindir.. regl sonrası da baslicam ama sonraki üç ay denemelerimiz olamicak eşimle ayni ilde olamicaz iş gereği. Nasip artık .. Allah'ım hayırlısıyla nasip etsin en hayırlı zamanda bizimle olsun

Daha dur bakalım regl belirtileri ve hamilelik belirtileri aynı diyolar regl olmadan olumsuz şeyler düşünme inşallah sen gebesindir.. regl sonrası da baslicam ama sonraki üç ay denemelerimiz olamicak eşimle ayni ilde olamicaz iş gereği. Nasip artık .. Allah'ım hayırlısıyla nasip etsin en hayırlı zamanda bizimle olsun

Amin canım hayırlısıyla inşallah. Ama sanmıyorum yani bayağ regl belirltileri bı de test yaptım bugün yine maalesef 🥲

X