erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

Ayyy inşallah canım benim inşallah rabbim büyük 🙏🏻💜 gözlerim doluyor kötü oluyorum sonra diyorum hamile olsam daha cidii belirtiler olmazmiydi diyorum reglim bir gecikseydi su perşembeye geçiş olsaydı 🥺 umarım doğru hissediyoruzdur.. ablamda rüyasında görmüş hamileymisim bunu söylediğinde yumurtlamama çok geçmemişti m geçende ben rüyamda test yaptım pozitifti.
yok yok dolmasın gözlerin:) güzel düşünelim

Düşünüyorum inşallah olur canım bende tam regl günü gelmediği için sana yazmadım o gün yazayım diye. Bide sürekli araştırıyorum kafaya taktım
bende bu ilaca baslamadan önce öyle böyle araştırmiyordum ama ben bayag takiyordum yani ilacı kullanmaya başladıktan sonra nette araştırmadım bile yani sebebi ilaca bağlı gibi onun içinde olacakmis hissi içime doğdu araştırma gereği duymadım 😄 Ama gerçekten yıpratıcı yani ders oldu gibi bana

bende bu ilaca baslamadan önce öyle böyle araştırmiyordum ama ben bayag takiyordum yani ilacı kullanmaya başladıktan sonra nette araştırmadım bile yani sebebi ilaca bağlı gibi onun içinde olacakmis hissi içime doğdu araştırma gereği duymadım 😄 Ama gerçekten yıpratıcı yani ders oldu gibi bana
ve gerçekten bu işte stresin bu kadar önemli olduğunu hiç bilmiyordum ben

bende bu ilaca baslamadan önce öyle böyle araştırmiyordum ama ben bayag takiyordum yani ilacı kullanmaya başladıktan sonra nette araştırmadım bile yani sebebi ilaca bağlı gibi onun içinde olacakmis hissi içime doğdu araştırma gereği duymadım 😄 Ama gerçekten yıpratıcı yani ders oldu bana

ve gerçekten bu işte stresin bu kadar önemli olduğunu hiç bilmiyordum ben
Çoğu kişi söylüyor bunu haklısın valla canım ben şimdiye kadar böyle takilmamistim valla 4-5 bile beni yorduysa aylarca bazıları nasıl neler düşünüp can skiyodur kim bilir. Ama gerçekten zorlu bir surecmis rabbim yuzumuzu güldürsün ne diyim. Sende hiç takma en azından şuanki süreçte dinlenmiş oldun daha tedbirli ilerlersin bundan sonra ve ben inanıyorum bir ay sonraki ilk denemende olacak bebisin 🥰🙏🏻

İnan 4-5 gündür arastiriyorum sanırım yoruldum gerçekten. Diğer aylar böyle olmamıştım bu ay farklı oldu ondan üstüne düştüm sanırım
Ama bak az da kalmış hem bana sorarsan daha araştırma yapma :) hem zihnin hem de bedenen dinlen:) 2 guncuk hemen geçer merak etme :)

Çoğu kişi söylüyor bunu haklısın valla canım ben şimdiye kadar böyle takilmamistim valla 4-5 bile beni yorduysa aylarca bazıları nasıl neler düşünüp can skiyodur kim bilir. Ama gerçekten zorlu bir surecmis rabbim yuzumuzu güldürsün ne diyim. Sende hiç takma en azından şuanki süreçte dinlenmiş oldun daha tedbirli ilerlersin bundan sonra ve ben inanıyorum bir ay sonraki ilk denemende olacak bebisin 🥰🙏🏻
aynen öyle canım benim onlardan biride benim hatta
Amin inşallah

Ama bak az da kalmış hem bana sorarsan daha araştırma yapma :) hem zihnin hem de bedenen dinlen:) 2 guncuk hemen geçer merak etme :)
Evet yarını saymıyorum bir gün 🤭 yormam ya bugün itibariyle bıraktım sadcee yarin ovulasyon ile bakma isteğim var bı tane ovulasyon testim var elimde bir tane de gebelik. Kullanım ovulasyonu bitsin diyorum keşke çift çizgi çıksa 🥺

inşallah canjm daha iyi hissediyorum gibi hatta bu ay ayy cok tatlı konuşuyorsun canım ya :) çok teşekkür ederim amin inşallah senine bu ay olacak Allah'ın y

Evet yarını saymıyorum bir gün 🤭 yormam ya bugün itibariyle bıraktım sadcee yarin ovulasyon ile bakma isteğim var bı tane ovulasyon testim var elimde bir tane de gebelik. Kullanım ovulasyonu bitsin diyorum keşke çift çizgi çıksa 🥺
bence onu yapıp kendini üzme tatlım
reglini bekle en iyi sonucu o verecektir 🥰

aynen öyle canım benim onlardan biride benim hatta
Amin inşallah
Bana dedin bari sende yorma kafanı artık. Zaten kismetimizde ne varsa onu yaşarız bebeğin geleceği gün bellidir biz boş yere takılıyoruz herkesin kaderi bellidir bebeklerimizin de kaderi doğumu ölümü rabbim bilir

X