erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

himm ben olsaydım senin yerinde hemen yapmsitim ya kesin ben dayanamıyorum böyle seyelre 😂
gerçi tabii beklemek en iyisi erken için 🥰
İnan bende dayanamam ama dayanmak zorundayim yaylada şartlar belli her dkngidip alamam test. Bide şey dediler diyelim ki bebek yeni sürekli kan vermek zorunda kalirmisim arkadaşın kolunu mahvetmisler sürekli kan vermekten. Değer düşük çıkmış erken verdiği için. Benim muhtemelen varsa geç döllenmedir zaten geç yumurtlama gördüm

İnan bende dayanamam ama dayanmak zorundayim yaylada şartlar belli her dkngidip alamam test. Bide şey dediler diyelim ki bebek yeni sürekli kan vermek zorunda kalirmisim arkadaşın kolunu mahvetmisler sürekli kan vermekten. Değer düşük çıkmış erken verdiği için. Benim muhtemelen varsa geç döllenmedir zaten geç yumurtlama gördüm
Aaa hadi yaa:KK43:
yaa işte boşuna demiyor doktorlar yapmayın erkenden test diye gerçekten haklılar bu konuda bize düşen aslında herkese düşen sabretmek

yapma aman canım bence o zaman.. madem böyle bı durum varmış bekle bakalım:)

doğru tabii testlerde çok para olmuş sürekli alinamiyorda zaten

yapma aman canım bence o zaman.. madem böyle bı durum varmış bekle bakalım:)
doğru tabii testlerde çok para olmuş sürekli alinamiyorda zaten
Aynen öyle ya bos yere para veriyoruz. Ben evliliğim boyunca hiç test yapmamıştım korunmayi bıraktım ve test almaya başladım aldım da aldım eczanaler iyi kazanıyorlar testlerden parayı 😂

X