erken gebelik testi önce pozitif sonra negatif

Çok haklısın ama ben ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi 🤭 . Dış gebelik geçirdiğim için tekrar geçirme ihtimalim yüksekmiş doktor öyle söyledi . Tek tüp var şimdi o yüzden ne kadar erken takip için o kadar iyi ben duruma göre gideceğim haber ederim sanada 😂
Aaa o zaman haklısın canım duruma göre git bak umarım gönlünce olur ❤️ güzel haberlerini bekliyoruzz

hadi yaa
inşallah olmazsın diyelim canım hayırlısı tabii 🥰
İnşallah ya gelip gidiyor canım skildi. Ama hamilelik belirtileri de regl günü baslayaniliyomus inşallah öyle olur göğüslerim hala aynı o beni şaşırtıyor ağrıyan göğüslerim yok dokunamazdim. Sadece dolgunluk var. Bu ay niye böyle oldum diye sorguluyorum.

İnşallah ya gelip gidiyor canım skildi. Ama hamilelik belirtileri de regl günü baslayaniliyomus inşallah öyle olur göğüslerim hala aynı o beni şaşırtıyor ağrıyan göğüslerim yok dokunamazdim. Sadece dolgunluk var. Bu ay niye böyle oldum diye sorguluyorum.
gerçekten ilginç 🤔 her ay olan durum bu ay olmayınca haklı olarak bir acaba mi diyoruz.
yok yok sıkılmasın canın 😊

Merhaba,
Siteye yeni üye oldum ve yazdıklarınızı okudum. size bir şey danışmak istiyorum :)
5 yıl boyunca yasmin doğum kontrol hapı kullandım bırakalı 2 ay olacak. Hapı bıraktıktan tam 50 gün sonra adet oldum. 2. Adetim 14 eylülde başlayacak gözüküküyor.
Geçen ay
16-19/08 arası adet oldum.
5 gün sonra eşimi ile gün aşırı ilişki yaşadık.
14 eylülde adetim başlayacak.

Ne zaman Kaset testi yapmam gerekir ?

Merhaba,
Siteye yeni üye oldum ve yazdıklarınızı okudum. size bir şey danışmak istiyorum :)
5 yıl boyunca yasmin doğum kontrol hapı kullandım bırakalı 2 ay olacak. Hapı bıraktıktan tam 50 gün sonra adet oldum. 2. Adetim 14 eylülde başlayacak gözüküküyor.
Geçen ay
16-19/08 arası adet oldum.
5 gün sonra eşimi ile gün aşırı ilişki yaşadık.
14 eylülde adetim başlayacak.

Ne zaman Kaset testi yapmam gerekir ?
Bahsettiğiniz hap mevzsuyla bir bilgim yok benim ben hiç kullanmadim bilmemde. Sadece ilişki sonrası test için gecikmeyi bekleyim regl gecikmesini. Ya da iliskinizden sonra başka ilişkiniz olmadıysa 15 gün geçince yapabilirsinz

ayy canım beni de heyecanlandirdin:)) Sabırla bekliyorum sonucu ,🥰 test yaptın mı
İnan ben daha beterim kuzum ya ilk kez böyle sabirsizlandim ve ilk kez kendimi hamile gibi hissediyorum inşallah yanılmam. Teste gelincede ben şimdi yayladayim elimde bir tane gebelik testi var onuda gecikme yaşamadan kullanmak istemedim gecikme olunca daha net sonuç çıkarmış. Yarın sabah yapmayı düşünüyorum tabi bugün regl olmazsam 🙄

İnan ben daha beterim kuzum ya ilk kez böyle sabirsizlandim ve ilk kez kendimi hamile gibi hissediyorum inşallah yanılmam. Teste gelincede ben şimdi yayladayim elimde bir tane gebelik testi var onuda gecikme yaşamadan kullanmak istemedim gecikme olunca daha net sonuç çıkarmış. Yarın sabah yapmayı düşünüyorum tabi bugün regl olmazsam 🙄
oh maşallah yayla havası iyi de gelsin :)

X