Erken gebelik döneminde hangi vitaminleri kullandınız

İnşallah doktor bebek büyüyünce yine baskı yapacak mideye dedi korktum açıkçası böyle yaşamak çok zor
Arkadaşım çözümü leblebiyle bulmuştu. 9 ay leblebiyle gezdi, şimdi görmek istemiyor benimde bulantım falan olmadı ama bebek büyüyünce mideme baskı yaptığından çok ağır yanmalar yaşıyordum gece dik uyuyordum, bazen ağlıyodum yanıyo diye o da kaldı bu arada midem zorlanınca hala yanar.

Malesef düzgün yemek yiyemesenizde su içmeye özen göstermeniz lazım. Enfeksiyona antibiyotik, leblebi kraker zeytin artık midenizi rahatlatıcsk yöntemi bulup o yiyeceği yanınızdan ayırmayacaksınız. Bütün hamilelik boyunca da sürebilir, 2. Trimestere geçince geçedebilir. Bünyeye bağlı. Sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Süt urunleri aşırı gaz yapıyor.zaten antibiyotik kullandığım için çok üzgünüm.umarim bir zarari olmamıştır.idrarda enfeksiyon geçmemiş ona rağmen yine verdi tek dozluk icmesem mi
Bana da tek dozluk verdi içtim, faydasını gördüm iç bitanem.

Laktozsuz tüketebilirsin ürünleri…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…