Erken gebelik belirtileri

saregull

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2023
13
4
30
Merhaba benim 19 ağustosta adetimin ilk günüydü. Eşimle 24-25-26 sonda birlikte olduk. Simdi adet dönemimde olduğu gibi bacak ağrısı oluyor. bazen bel bazen sırt ağrım oluyor. Bugün servikal mukusum biraz uzun geldi. Kaşık ağrım oluyor bazen kramp girdiği de oluyor. Üşüttüğümden mi onu da anlamadım. Adetime 9 gün var sizce erken dönem hamilelik olabilir mi

Merhabalar 9 gün kala adete biraz erken ama erken gebelik testi yapabilirsiniz yine de. Ben 6 gün kala yaptım nrgatifti son adet tarihimde 16sı

Merhabalar 9 gün kala adete biraz erken ama erken gebelik testi yapabilirsiniz yine de. Ben 6 gün kala yaptım nrgatifti son adet tarihimde 16sı
Siz de aslında tekrardan yapabilirsiniz bazen test de doğru sonucu vermiyor. Sizin belirtileriniz var mı

Siz de aslında tekrardan yapabilirsiniz bazen test de doğru sonucu vermiyor. Sizin belirtileriniz var mı
Eczanelerde cok daha pahalı dün netten aldım bi saat önce geldi yarın sabaha bir bakıcam bende duruma adet olacakmışım gibi bi his var bi de dr yönlendirmesiyle ilişki oldu hangisinde tuttu tutmadı bilemiyorum adete 3 günn kaldı sayılır gece 12den sonra o yüzden adet i geçirsem mi diye düşünüyorum bir yandan ilk gebeliğimde bir hafta sonra görmüştüm

Bekirtiler var da adet öncesi dönemle hep aynı belirtiler bi fark yok sık idrara çıkma göğüslerim küçüktür normalde bi tık irileşmiş gaz sancım oluyodu bir iki gün önce kesildi akıntım fazla bel sırt diz ağrım var aynı yani belirtiler ordan ayırt edemiyo insan

Peki sizin ilk hamileliğinizdeki belirtiler şimdiki belirtilerinizle aynı mı

Peki sizin ilk hamileliğinizdeki belirtiler şimdiki belirtilerinizle aynı mı
İlk hamileliğim beklemediğim anda oldu 6 haftaya yakındı öğrendiğimde adetimi 10 gün geçmişti adet olcam gibi ağrı vardı sadece 5+6 haftalıktı öğrendiğimde kese oluşmuştu aynı günün bi sonraki haftası kalbini duydum şok içinde ne yaşadım nasıl yaşadım 9 ay nasıl geçti hiçbşşey anlamadım çünkü covid vardı sürekli yasaklar eve kapanmalar derken pandeminin yeni çıktığı aylardı

Çok ilginç o vakte kadar hiç anlamamışsınız simdi de her belirtiyi dikkatle inceliyorsunuz. İnşallah rabbim yeniden size nasip eder

Çok ilginç o vakte kadar hiç anlamamışsınız simdi de her belirtiyi dikkatle inceliyorsunuz. İnşallah rabbim yeniden size nasip eder
Ever belirtilerimi. Öğrendikten sonra yaşamaya başladım aslında tuvalete çıkmam sıklaştı . Ateş basmasını cok yaşadım 7. Haftada hemen minik minik yerleşme kanamam oldu mesela.

Ever belirtilerimi. Öğrendikten sonra yaşamaya başladım aslında tuvalete çıkmam sıklaştı . Ateş basmasını cok yaşadım 7. Haftada hemen minik minik yerleşme kanamam oldu mesela.
Yerleşme kanamanız 7. Hafta da mı oldu regli zamanından hemen önce oluyor diye biliyordum

Yerleşme kanamanız 7. Hafta da mı oldu regli zamanından hemen önce oluyor diye biliyordum
O kişiden kişiye değişiyo nette tabi adetten 3-4 gün önce gelen lekelenme şeklindedir diye sabit bi cümle var ama insan vücudu bu hepsi birbirine uymuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…