erken dusuk yapmis olanlar yardiminiza ihtiyacim var!!!

omurrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
19
0
merhaba herkese.7 mayista hamileligimin 5.haftasina 1 gun kala dusuk yaptim.yaklasik 2 gun kanama,ondan sonra da 1 hafta fln koyu renkli kanamam devam etti.yalniz dunden beri gogsum acayip sisti,agriyor ve uclarina dokunamiyorum.dusuk yaptiktan sonra boyle birsey yasayan oldu mu icinizde?bir de ara ara dokundukca cok degil ama biraz kasiklarim aciyor sanki.simdiden cevaplariniz icin tesekkurler.

cok tesekkur ederim ve sana da cok cok gecmis olsun caramelacim.aslinda doktor cok erken donem oldugu icin sadece agri kesici verdi,hersey normal dedi. sadece bu ay hamile kalma ilk adetten sonra tekrar denemelere baslayin dedi.ama zaten psikolojik olarak insan acayip yipraniyor bir de ustune sanirim herseyi kafaya takiyor boyle iste..

Allah hepimize saglikli bebekler nasip eder insallah..

canim benim cok gecmis olsun...Allah bir daha gostermesin...
ben de 5 ay once dusuk yaptim ama benimki 7 haftalikti,o yuzden kanama geldikten sonra hastanede kurtaj oldum ama parca dusmustu...

ama senin dedigin gibi goguslerim agrimadi zaten hamileligim yeniydi gogusleride cok degisiklik olmamisti..

canım çok geçmiş olsun..

ben de 9 haftalıkken bir düşük yaptım ama kürtajdan sonra 1 gün içinde kanamam kesildi,hiç ağrı sızım olmadı. ve göğüs hassasiyetim de aniden kesildi.herkes de farklı olabiliyor durum. zaten senin yaşadıklarını yaşayan arkadaşlar var. endişelenme canım. 1 haftada toparlarsın kendini..
Allah bir daha bebek nasip etsin sana inş. ve tüm isteyenlere..
sevgiler .a.s.

canım bende ocak ayında düşük yaptım benimde lekelerim oldu fakat adette gördüğüm için gebeliğimi anlayamadım ama göğüslerim ağrıyordu adetim bitti hala ağrıyordu zaten adetim bittikten sonra 4 falan sonra işte lekelerim geldi ben yine sanıyorum ki heralde adetim düzensizleşti...lekelerden sonra kanama başladı korktum ne oluyo diye dr gittim ve hamile olduğumu öğrendim.sonradan düşündüm meğer göğüslerimin ağrıması hafif ara ara mide bulantılarım demekki ondanmış dedim.ve kanamalarım ne zaman bitii belir falan hiç kalmadı.merak etme canım vücüt gebeliği tamamen atar atmaz bunlarda geçer.normal şeyler yani.

hepinize yardimlariniz icin tesekkur ederim.ilk bebegimiz olacak ve cok istiyoruz bebek sahibi olmayi esimle.benim kanamam biteli uc gun oldu zaten dusuk yapali da 14 gun oldu bugun ama karin agrim oldukca siddetli,dun gece cok agridi halen agriyor goguslerim cok feci sisti olmazsa doktora gidicem tekrar,ilk kanamadan sonra gogsumun sisligi hersey gecmisti yeniden feci sisti.uçlarina dokunamiyorum zonkluyor resmen.

X