Kafam çok karışık yardımınıza ihtiyacım var acil!!!

Arkadaslar merhaba,
Eşimin görevinden dolayı çok sık deneme şansımız olmuyor ama bu ay eşimin gelişi adetimin ilk gününe denk geldi (12 ağustos) sevindim hatta adet olursam eşim gidene kadar şansımız çok yumurtlama gününe denk geliyor diye. Ancak eşim gelince ilişki yaşadık benim düzenli günü gününü şaşmayan adetim 7 gün gecikti ve acayip olan adet belirtisi hiç yaşamadım. 18 ağustosta leke geldi üzüldüm hatta tutmadı diye. 19 ve 20 sinde normalden az kanama yaşadım afedersiniz oda su gibi diğer adetlerimden çok farklı. 21inde pat diye kanama kesildi son kahverengi leke geldi bitti.. eşimin izni bitiyordu bizde adet bitti diye kalan 3 gününü de değerlendirdik. 24 unde esim gtti zaten. Ama eşim gittiğinden beri bugüne kadar belirti yaşıyor gibiyim uyku sevmeyen ben uzandığı yerde kısa süreli uyuyakalıyorum karnımın alt kısmı geçen cumartesi o kadar çok ağrıyordu ki batma şeklinde. Normal gün içerisinde karnımın genelinde batar gibi agri var. Rüyalar görüyorum yumurta gördüm, yavru köpek gördüm. Oysaki bu gelişinde ben bebek konusunda hiç beklenti içerisine gelmeden yaşadım ilişkilerimi. Taki eşimi gönderip bu belirti gibi durumları yaşayana dek. Kabızlığım var son 1 haftadır karnım gaz dolu. Ara ara baş ağrılarım geliyor ve karnımın alt kisminda gerilme ve şişlik var. Yalnız 2 gün önce test yaptım negatif. Ne yaşıyorum bilmiyorum tekrar test yapmak istemiyorum negatife çok üzülüyorum. Adete 7 gün var beklemek çok zormuş 🥺
Merhaba canım aynı kaderi yaşıyoruz benimde eşim görevi nedeniyle 3 aydan 3 aya geliyo yumurtlama gününe denk getirmek çok zor Ağustos 26 dan 3 Eylül yumurtlama gunumdu ve düzenli olarak korunmasız birlikde olduk adet tarihim 16 ağustostu biz heyecanla adet günümü bekledik ve senin gibi karnım şişti uykum geliyodu adetim 1 hafta geçti dedim ben hamileyim galiba 7.gunumde adet oldum yani dün o kadar günü hissediyorum ki şuanda ve sürekli test yaptım belki 20 tane test hepsi negatifti çok zorlayıcı bı süreç hele ki biz asker eşleri için 😔🥺

X