Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

ben çok araştırdım hiç bir yan etkisi yok hem ot zaten ne olabilirki acı olduysa fazla demlendirme rengi açık olsun o zaman acı olmuyor olumunekankayizsmile

kızlar yarım çay kaşığı hayıt hohumunu kaynamak üzere olan suya atıyorum az biraz kaynayınca demlemeye bırakıyorum 5 dk sonra süzüp içiyorum doğrumu yapıyorum acaba CADIARZU

kızlarr bu bitki doğum kontrol hapı ile beraber kullanılabiliyormu acep:uhm:

ben ikisini birden kullanmanı önermem 2 sene doğum kontrol hapı içmiş biri olarak.. bu arada bekarım evlenmeden beni bu haplara mahkum ettiler ama boş hapı bırakınca adet tekrar sapıtıyo a.s

ben ikisini birden kullanmanı önermem 2 sene doğum kontrol hapı içmiş biri olarak.. bu arada bekarım evlenmeden beni bu haplara mahkum ettiler ama boş hapı bırakınca adet tekrar sapıtıyo a.s
ahh ahhh sorma gitsin.bende doğum kontrol hapı kullanmadan düzenli regl olamıyorum:umursamaz: pko luyum.2 doğum yaptım hala aynııı:1no2:

arkadaşlar düzensizlikten kastınız ne..benimkide bazen 1bazen 2 hafta gecikebiliyor..bu anormalmiki?

arkadaşlar düzensizlikten kastınız ne..benimkide bazen 1bazen 2 hafta gecikebiliyor..bu anormalmiki?

canım bildiğim kadarıyla 1 hafta önce yada 1 hafta sonra olması normal kabul ediliyor.ama benim doğum konr-trol hapı kullanmassam 2 ay 3 ay ve hatta 8 ay olmadıgımı bilirim.bu yüzden hem korunmak hem regl düzenlemek için d.kontrol hapı kullanıyorum.

hım geçen ay 2 hafta geçiktim..normaldede 1 hafta ileri atar hep..o zamn pek fazla problem yok..sagol canım..senin bayagı gecikiyomus ya.allah şifa versin.

Ben tohumunu aldım daha etkiliymiş.
Yarım tatlı kaşığı hayıt tohumunu kaynamış suya atıyorum 3 dk. kısık ateşte kaynatıp süzüyoru. Çünkü tohum olanla kaynatılarak kullanılır.
İnşallah bende de etkili olur. Çok ağrılı oluyor adetim bir de göğüs büyütürse değmeyin keyfime:teytey:

kızlar benim bugün 3 hafta bitti göğsümde özellikle uclarda bir sızlama var acaba büyüyorlarmı inşallah o zaman çaya devamkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile2zemuszemusarkadaşım bu bilgiyi bize verdiğin için gerçekten çok teşekkürlerŞeniz

bugün 12.günüm...dokununca ağrıyo...ve tahmin etmediğim kadar büyüdü...du bakalım hasta olmama bi hafta var ondandır belki...bi de ağrı olucak mı onu da görelim...olmazsa nasıl sevinirriiim:)

kizlar goguste etkisi varmi blmyorum ama konuyu acan arkadasima tekrar tesekkur ediyorum .. reglimi 2. ve 3.gnum korku filmi sahnesi gibi olurdu ohaoldumsmile

superim yahuuu o kadar rahat ve az aciyla atlattmkii lakin baska bi etkisini goremedm yada devam etmedigim icindir 1 ay kadar ictim .. a.s.

aklinialirimsmile kızlaaaaaaaaaaar çok mutlu oldum olumlu sonuç alan arkadaşların yazılarını okuyunca.bende yarın alıp başlıycam inş benim mikilerde büyüse bi beden başka hiç bişi istemem

nickim son durumun nedir bilgi verebilir misin acaba? bugün bende aldım hayıtı olumlu yazıları görünce. inşallah işe yarar :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…