Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

ve hala doktora gitmedin miiiiiiiiii ! ??? hemen doktora gitmelisin hayıtta zararlı bişey değil ama senin acil gitmen lazım

arkadaşlar bu hayıt yaprağı birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyormuş.ve hiçbir zararı yokmuş bende de hormon bozukluğu var ve ilaç kullanıyorum ama bende aksine gögüslerimde büyüme oldu tabiki kişiden kişiye değişir bu durum inşallah hastalığımıza şifa olur bu bitki ...Birde daha iyi sonuç alabilmek için 3 ay kullanılması gerektiği yazıyor ben en kısa zamanda alıp uygulayacagım sonuçları sizinle paylaşırım.

Son düzenleme:
Doktora gitsem bütün bölümleri gezmem gerekicek sanırım.Doğum kontrol hapı kullanmıştım bundan 2 sene önce kadar yaklaşık 8-9 ay düzenlesin diye ama olmadı.Azıcık göğüsler şişiyordu ama geri iniyordu.
Merivis canım seni takip ediyorum umarım iyi gelir sana da faydası olursa bende kullanırım işallah

ve hala doktora gitmedin miiiiiiiiii ! ??? hemen doktora gitmelisin hayıtta zararlı bişey değil ama senin acil gitmen lazım

göğüslerde kıl çıkartıyor mu bu hayıt yaprağı yada tohumu ? bende zaten hormon bozukluğundan dolayı meme uçlarda azıcık kıl var ormana dönmiyim bunla?

Ruby canım inşallah yarın ilk işin çıkıp bi aktara uğramak.İlaç kullanmadan önce Ben de senn gibi 3 ay 5 aya bi hasta olurdum denemediğim kür kalmadı sabırsız olduğumdan herhalde 2 ay istikrrlı bi şekilde kullandıysam sonra bıraktım ama bu hayıt otunda çok kararlıyım bu sefer sonuçta sağlımız söz konusu (bunu birz daha yaşım ilerleyince daha ii anladım).AMA mutlaka bence bi kadın doğum uzmanına gitmlisin ilerde daha çok sıkıntı çekersin hem durumunu daha iyi takip edebilirsin bence.

Merivis çok doğru söylüyorsun.Sağlılığı ihmal etmemek gerek.Eskiden takmıyordum bu durumu ama senin de dediğin gibi bir zaman sonra insan farkına varıyor.Ben de gidip şu hayıt yaprağını alıp denicem.

Canım hayıt otunu da dene ama mutlaka doktora da git kontrollerini ihmal etme

bende de prolaktin hormonu fazlaydı, çok az da testosteron hormonu fazla çıkmıştı. diane35 adlı ilacı yazdı doktor, 6 ay kullan dedi. ilacın öyle bir yan etkisi var mı bilmiyorum ama ben onu içmeye başladıktan sonra mide bulantısı halsizlik vs hissetmeye başladım ve 4. kutuda yani 4 ay bitmeden bıraktım. çünkü artık çekilmez hale gelmişti. burada hayıt tohumunun hormon bozukluğuna iyi geldiğini okumuştum. aktardan hayıt tohumu aldım ve yaklaşık 1,5-2 ay da demleyip onu içtim. geçenlerde hormon testi yaptırdım ve hormonlarım normale dönmüş. bu normale dönüşe sebep hayıt tohumu mu yoksa kullandığım ilaç mı bilmiyorum ama o ilacın etkisi prolaktin hormonu üzerinde en az 6 ay kullanım sonucu ortaya çıkıyormuş bir doktor öyle söyledi.ben 6 ay değil 3buçuk-4 filan kullanmıştım.yani çok yüksek ihtimalle hormonlarımı normale döndüren hayıt tohumuydu. onu her sabah 1 bardak içtim kahvaltılarda. bazen aksattığım da oldu tabi ama 1,5-2 ay içmişimdir...

Kızlar benim hayıt tohumunu kullanışımın 11.günü daha doktora gitmedim sekersizkahve arkadaşımın yaptırdığı testten de yaptırmmadım( Bu arada çok sevindim geçmiş olsun) ,adetimin gelmesine de var ama bende herkesin söylediğine göre bi güzellik var diyip duruyorlar çevremdekiler annem de kullanıyor ona da aynı şeyi söylemişler :) reglim de zamanında gelir inşallah.:)

sekersizkahve bende diane 35 kullandım başlarda bende de mide bulantısı yapmıştı gece bu yüzden uykumdan uyanıyordum sonra daha düşük bir dozda yine doğum kontrol hapı verdi.Bende hayıta başladığımdan beri ilaç kullanmıyorum inşallah bana da şifası dokunur. Birde ben hayıt tohumunu 1 bardak sıcak suya 1 çay kaşıgı katıyorum sende mi böyle kullanıyorsun ?

merhaba arkadaşlar konuyu bayağı takib ediyorum bu hayit tuhumunu bende kullanmayı düşünüyorum fakat etkisi geçicimi aceba ben göğüslerim için kullanmak istiyorum içmeyi bırakınca tekrar küçülürlermi kullanan arkadaşlar beni bir bilgilendirseler çok sevinirim şimdiden teşekkür eder hepinize sağlıklı günler dilerim

ya nasıl içiyosun çok berbat tadı var :S bende aldım bunu duyunca ama içemiyorum tadından

ben hayıtı 1haftadır kullanıyorum ve 2cm lik bir büyüme var 75 sütyen kullanana kadar devamm edicem

Son düzenleme:

desiire uzun zaman önce yazmışsın ama ben yeni gördüm umarım bana cevap verirrsin. Ya da kullananlar birşeyler söylesin adetliyken içmeyi kesiyor muyuz?

desiire uzun zaman önce yazmışsın ama ben yeni gördüm umarım bana cevap verirrsin. Ya da kullananlar birşeyler söylesin adetliyken içmeyi kesiyor muyuz?

Adetliyken icersen agrilarini keser bu tohum adet duzenleyici ve agrilari dinleyicidir sen kullan hem adetliyken hem degilken her gun ic umarim buyurler

selam 20 25 gündür aldoctone ve hayıt tohumunu içiyorum ikiside tüylenmemi bitirsin diyeydi aldoctone endokrin dr u verdi hayıt tohumunu sormuştum ozaman hiç bir bilgim yok demişti aldoctone yi biliyosunuz tansiyon ilacı fakat tüylenme için veriliyor.2 gün önceydi kollarıma baktım hiç almamıştım kollarımı tüylerimin uzadıgını gördüm çook üzüldüm bugün endokrin dr una gittim aldoctone benim tüylerimi uzattı dediğimde öyle şey olurmu o testeronu basklıyor tam tersi azaltıyor kullnamaya devam et günde 2 defa dedi.ben şimdi hayıt tohumundan şüpheleniyorum çünkü hormonlarım normal sayılır testeronun normal sadece böbrek üstü bezlerim hızlı çalışdığı için erkeklik hormonum yüksek oda çok değil pko da var tabiki ama adetlerim düzenli. iki çocuğum var ilk çocugumda 6 ay düşük olmasın diye progestan diye ilaç içtim hormon ilacı ve beni dahada tüylendirdi karnım yüzüm tamamen kıl oldu nette okudugum kadarıyla hayıtın içinde de progeston varmış belkide bana iyi gelmedi herkesde etkileri farklı olabilir şimdi çok kafam karışık hayıta devammı etsem bıraksammı ....???

Ya kizlar bnde hayit tohumunu 10 gundur her aksam bi bardak kaynatip demleyip iciyorum yinede goguslerimde zeerre degisiklik yok hic bi etki etmemis gibi bnde sizin fikirlerinizi istiyorum cõrek otuda yaramamisti ne yanlis yapiyorum acaba ya

Arkadaşlar yaa, ben bu hayıt tohumunu ilk denediğimde ezerek kullandım. Biraz fazla beklettim sanırım, o kadar acıydı ki ben de çok kuvvetli bir ögürme hissine sebep oldu. Ben de bu sefer ezmeden bir tatlı kaşığı kadar hayitin üzerine bir bardak sıcak su koydum. On dakika demlendirip süzdüm ve hemen içtim. Bu sefer acı değildi. Faydası olur mu? Cevaplarinizi bekliyorum canlarim.

Ya kizlar bnde hayit tohumunu 10 gundur her aksam bi bardak kaynatip demleyip iciyorum yinede goguslerimde zeerre degisiklik yok hic bi etki etmemis gibi bnde sizin fikirlerinizi istiyorum cõrek otuda yaramamisti ne yanlis yapiyorum acaba ya

Canım bence kaynatma, özünün ölmesine sebep oluyordur muhtemelen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…