Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

Kızlar uzun süredir kullanmayıp hala göğüsleri küçülmeyen var mı? Ben de hormondan şüpheleniyorum test yaptırıcam ama sadece öğrenmek için yasmin istemiyorum, doktorlar sanki şeker dağıtırmış gibi doğum kontrol hapı yazıyorlar kimi görsem şikayetçi. Bir arkadaşım geçen sene kullanırken duygu değişimleri sinir krizleri fln yaşıyodu felaket kilo almıştı vs. Kalıcı değilse hiç başlamak istemiyorum.

valla benim hormonlarımda problem varmı hiç bilmiyorum ama bu tohumu kullanmayı da dusunuyorum suana kadar kullandııgm tozlar oldu. Umarım bu etki eder. Peki iştah açıyormu? kilo yapmasın

merhba nobel.bende kullanmak istiyorm hormonları düzenlyormuş die duydum benim sorun yok ama serbest testesteronda bras fazlalık var sdece önemli olmicak dercede. tüyler için kullanmak istiorum nette arştrdım faydası olur yönünde ama brkaç yorumda tüylenme yaptı die gördüm .sende nasıl tüylernde artış var mı bunu sorcaktım. kaş yaparken göz çıkarmayalım. :44:

valla benim hormonlarımda problem varmı hiç bilmiyorum ama bu tohumu kullanmayı da dusunuyorum suana kadar kullandııgm tozlar oldu. Umarım bu etki eder. Peki iştah açıyormu? kilo yapmasın

O KADAR KÖTÜ TADI VARKİ iştah açacağını sanmıyorum sadece akşamları kullanabiliyordum ramazandan dolayı şimdi ikiye çıkartacağım çok az bi fark var sanırım iki haftadır kullanıyorum tüylenme gibi bi problemimde olmadı ama sakinleştirici bi özelliği var buda kötü olmasa gerek

bugün itibari ile bende başladım bakalım ne olucak tadı abartılacak kadar kötü gelmedi bana valla hiç zorlanmadan içtim yalnız nette araştırdığımda 1 çay kaşığı diyor burada bazı arkadaşalr 1 çorba kaşığı yazmış anlayamadım valla ama ben 1 çay kaşığından yaptım bakalım ne olucak :)

Bu konuda şikayeti olup da yarar gören var mı acaba?

selam kızlar ya bişey sorucam,ben iki bebiş emzirdikten sonra göğüslerim yumuşadı ve küçüldü biraz,yani içleri dolgun değil puding gibi,böyle durumdada içsem işe yararmıı,,,yani zararı olurmuu,çünkü erkeklik hormonu olanlar falan yazılmış,benim göğüslerim çocuklardan önce normal büyüklükteydi ve sertlerdi ama şimdi yardım edin noluurr cvb bekliyorum,bende başlasammı...

Son düzenleme:
kızlar merhaba pek okuyamadım ben doktora gittim sol yumurtalığımda 3 cm lik kist var diye doktor doğum kontrol hapı verdi korkuyorum kullanmaya 1 ay sonra başlıcam şimdi her sabah akşam soğan suyu içiyorum 15 gün içicem.

size sorum bu hayıtı doğum kontrol hapıyla kullanabilirmiyim

peki nerden bulabirilriz..

Ben de kullanmaya başlamak istiyorum. Aynı zamanda erkeklik hormonu fazlalığından Diane35 kullanıyorum En azından bir zararı olmaz bir de bunu deniyim diye düşündüm. Göğüslerdeki etkisi kalıcı oluyor mu peki?

Kullanıpta saçı dökülen arkadaşlar içmeyi bıraktığınız da dökülme duruyor mu ya da dökülen saçlar yerine geldi mi. Madem göğüs büyültmede kalıcı etki var saçta da kalıcı azalma olursa seçim yapmak lazım saç mı göğüs mü diye

Hayıt tohumunun saç dökülmesi yapması mantıksız geliyor bana. Saç dökülmesi yapan erkeklik hormonu fazlalığını dengeliyor sonuçta. Yani o amaçla da içiliyor. Dökülme yapan başka bir neden olabilir demir eksikliği gibi...
Ben de yarın içmeye başliyacağım, henüz alamadım ama dökülme yapıyorsa içmek istemem tabii.

bence riskli olabilir. doktor bir rahatsizlik sebebiyle vermiş bu otu. hemen uygulamak riskli diye dusunuyorum. Sonuçları paylaşırsınız.

aslında erkeklik hormonu düşürmek için nane öneriliyor nette birçok yerde rastlamıştım

ben de küçük göğüslerimden dert yanarken rastladım bu başlığa.. hemen yarın alıp başliyim diyorum ama umarım saçlarım dökülmez.. gelişmeleri paylaşırım!

arkadaşlar gögüslerim den memnunum dudklarımda doogun adet duzensizligim var kullanmak istiyorum ya dahada buyur ve dolgunlasırsa?
ve ayrıca pco luyum bebegım olmuo

Son düzenleme:
Ben oluyorum o. :) Hayıt tohumu ancak hormonal sebeplerden dolayı küçük olan göğüslerinizi büyütebilir kızlar o da hormonlarınızı düzenlediği için. Yoksa göğüs büyütme gibi bi özelliği yok. Mesela rezenenin anne sütünü arttırıcı bi etkisi oldugu biliniyor. Hormonlarınız normalse bu gibi özelliklere sahip olan bitkiler deneyin derim rezene, anason gibi.

Bu arada benim gibi erkeklik hormonunu düşürmek için uğraşanlar varsa ısırgan otunu tavsiye edebilirim kızlar gerçi daha başlamadım ama yarın öbür gün başlayacağım ciddi oranda testesteronu düşürüyormuş umarım hayal kırıklığına uğramam. Ha bir de ısırgan otunun da anne sütü arttırıcı etkisi var aklınızda bulunsun. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…