Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

kızlar memişler ne alemdeeee

ben dün aldım hayıt tohumunu ama adetimin bugun 3.gunu başlasam bişey olurmuki?

benim adetimde düzenli ve ağrısız.ben göğüs ve tüylenme için kullanıcam.

doğum kontrol hapı sanırım östorojen olduğu için göğüsleri büyütüyormuş.erkeklik hormonu fazla olanlar içinde weriyorlar sanırım.bende 2 ay sonra ewlenicem we kullnaıcam doğum kontrol hapı :) bakalım bi yayrı olucakmı.göğüslerim çok küçük değil 85 kulnaıyrm iç çamşırında fakat 90 olsa fena olmaz :) bir arkadaşımpolikistikoweri wardı uzun zaman doğum kontrol hapı kulnamak zorunda kaldı hem göğüsleri büyüdü hem wücudu daha kadınsı oldu hemde cildi güzelleşti.aslında erkeklik hormonu fazla olanlarada weriliyo bildiğim kadarıyla

kızlar bebeğimi emziriken bu bitkiyi kullanmanın zararı olurmu acab bebişime

kızlar bebeğimi emziriken bu bitkiyi kullanmanın zararı olurmu acab bebişime

maydonoz sütü kesiyor diye duymuştum buda öle bi etki yapabilir yada farklı etkiler yapabilir. bence emzirme dönemin bittikten sonra kullan derim bebeşin şuan herşeyden önemli bencee. ama sen bilirsin yinede

S.aLeyküm arkadaşlar ben uzun zamandır üyeyim fakat pek bi paylaşımım olmadı o yüzden kimseyi tanımıyorum dün gezerken hayit tohumuyla alakalı yazıyı gördüm forumdaki bütün konularıda inceledim en sonunda gittim aktardan aldım yaptım anlatıldığı üzere içtim fakat boğazımdaki yanmayı anlayamadım geçicimidir ? birde tadı çok kötü balla felan tatlandırsak olumu ? adet sancım için ve göğüslerimin küçüklüğü için kullanacam şimdiden yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim...

anammm burda böyle bi konu mu vardı. Benimde androjen hormonum yüksek. Göğüsün G si yok. Hayıt tohumu içiyordum ama böyle bi faydası varmıymış .. Olsa büyürdü herhalde göğüslerim Düzenli içem bi bakim

Konu başlığında erkeklik hormonu fazla olanlar göğsü büyümeyenler diye açılmıştı ama konular ilerledikçe kullananalar bu konuda cesarete getirdi :)bende o yüzden denemeye başladım bakalım bi gelişme olursa haberdar ederim artık

Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum hayıt tohumunu,öncelikle adetimi düzene soktu,göğüslerimde belirgin bir büyüme var başta psikolojik olabilir diye düşündüm ama değil sütyenlerim sıkmaya başladı ve ablam,annem de onayladı :)) için bence çok faydalı.

SalvaMea kullanırken herhangi bi tatlandırı kullanıyormusun ve gün içerisinde kaç kez içtiğini sorabilirmiyim bir keremi sabah akşam olmak üzeremi ?

SalvaMea kullanırken herhangi bi tatlandırı kullanıyormusun ve gün içerisinde kaç kez içtiğini sorabilirmiyim bir keremi sabah akşam olmak üzeremi ?

Hayır tatlandırıcı kullanmıyorum Ladysea,aktar sabah ve akşam içmemi tavsiye etti,düzenli olarak kullanıldığında faydası oluyor gerçekten deneyin derim.

canım tadı kötü fazla atma tohumu ben 1 tane şeker atıyorum boğazım yanıyo ama geçiyo ve göğüslerimdeki dolgunluğa inanamıyorum ve çok sertler tişört giydiğimde filan görükmezlerdi şimdi görüküyolar keşke daha önceden kullansaydım ayrıca yatmadan önce 1 su bardağı içiyorum ben

cevaplarınız için teşekkürler devam ediyorum bakalım ama dün düzeni kaybettik işten güçten bu gün tekrardan başlayacam sol göğsümde süt kalmasından dolayı küçük bi kist vardı arada acıyordu şimdi biraz daha yoğunlaştı umarım onada bi yararı olur içmeye devam bu arada unutmadan söyleyim :) geçenlerde bi arkadaşım maden suyunu önermişti kullananız varmı buz kalıplarına koyup maden suyunu dondurduktan sonra göğsünüze cildinize masaj yapıyormuşuz..içindeki mineraller cildi beslediğinden ve soğuk masaj göğüslere iyi geldiğinden faydası var yüzündekide sivilceleri lekelerde temizler demişti birde selülitt :) ne çok yararı varmış kullananız varsa bilgi verirseniz sevinirim

Kızlar total testesteronun kadınlarda bulunma değer aralığını biliyor musunuz?
Benimki 0.97 ng/mL Normalden fazla mı yani ??

Yıkıldımm Östrojenim çok çok düşükmüşte haberim yok .. Androjen hormonum zaten yüksek. Total testesteronunda tavan sınırı 1.1 ng/mL miş .. Offff :2: Bana 2 yıl önce gittiğim doktor önemsiz demişti :2: Hiçbir şey yapmadan geri göndermişti,yeni farkettim .. Bi gram göğsüm yok. Belki de çocuğum da olmayacak kafayı yicem 12 pg/mL çıktı Napmam lazım arttırmak için :84: 18 yaşımdan sonra göğüslerim büyümez ki Onu geçtim erken menepoz, hamile kalamama .. Ya bunlar nolcak

kız bu ne karamsarlık neleri düşünmüşün benimde 1gr göğsüm yoktu yavaş yavaş olmaya başladı hemde 1ay gibi bir süreyle ben23 yaşındayım ayrıcabunları düşünüp kendini strese sokma sakinleş bakalım

Valla canım çok sağol panik yaptım

yaaa arkadaşlar bu hormon testini nerede yaptırıyorsunuz hangi bölüme gitmeliyim bende merak ettim şimdi değerlerimi benimde göğüslerim çok küçük üstelik göğüs uçlarımdaki kıllar ikili çıkıyor hormona bağlımıki yardım pls...

Canım jinekologa (kadın doğumcuya) ya da endokrinologa (endokrin bölümüne) gitmen gerekiyor. Tabi doktorun senin durumuna göre hormon testi istemesi lazım.

Benim hormonlarımda sorun yok normal ama yine de göğüslerim minicik çok sinirim bozuluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…