Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri erkeklik hormonu fazla olanlar,göğsü büyümeyenler

ya arkadaslar acaba bu doğm kontrol iğnesinn etkısını yok edermi yaa :S baktm çünkü doğm kontrol iğnesini yada hapını bıraktıktan sonra normalde dönmek için kullanılabilir diyo.. birlikte kullanlmazmıki:s

tarcin_kokusu senin dedigin gibi yaptım ezdim tohumu ve demledim oncekinde acılık vardı simdi bunda hic acı yoktu seninkidemi öle ? yoksa benimkindemi var bi anormallik?

benim dudaklarım zaten çok dolgun acayip bi şekil alır mı acaba korktum şimdi? ben de kullanmak istiyorum bilmiyorumkismile

peki göğüslerin büyüdü mü kilo yaptı mı kıllanma oldu mu yada saç dökülmesi filan bilmiyorumkismile?

81 cmden 84 cme çıktı tüylenme falan yapmadı. hiç bi yan etkisini görmedim şimdiye kadar çok şükür. içerken içine çörekotu yağı damlatıyorum bu arada. bide aktardan aldığım dandik bi göğüs büyütme yağıylada masaj takviyesi yapıyorum. şimdilik çok memnunum inşallah böyle dewam eder :Saruboceq:

anladım sadece masajla büyütenler de varmış.sen nasıl masaj yapıorsun..

kızlar bu tohumun tadı nasıl yaa ben rezene bile pek içemedim çok midemi bulandırdı bide içinee çemen tohumu tozu atıyordum bööööggggg:s:s:s artık bıraktım bu nasıl içilebilcek gibi mi yaa...ayrıca içine şeker atıyor musunuz ben bu tarz bitki çaylarına hiç şeker atmadan içmeye çalışıyordum ama berbat yaa....:s

peki göğüslerin büyüdü mü kilo yaptı mı kıllanma oldu mu yada saç dökülmesi filan bilmiyorumkismile?

canım sende öle bişeymi yaptı yoksaa. bende son zamanlarda saclarımda bi dökülme oldu ç:çok üzgünüm:enemim oldugu yerlerdede hafif kıllanma hissediyorum.. gögüs az bişe buyudü evet öncekilere oranla ben yaklaşık 2 aydr içiyorum ama acaba böle bi yan etkisimi var yüzümde de sivilceler doldu ya

Slm ben demleyip üstünü kapatıyorum. Sonra soğuyunca gözlerimi kapatıp fondipliyorumkaydirigubbakcemile2 kolay oluyo

yaa arkadaslar bu hekımzadenın tabletını kullanmayı dusunuomda acaba aynı anda bıde hayıt tohumumu ıcsem etkısı daha cok olurmukı bırlıkte ıcılırse bı zararı olurmu benım memısler hıc yok arkadaslar corek otu bende sadece dolgunluk yaptı ama ben buyutmek ıstıyorum acıl kucucuk oldugu ıcın dolgunluk bıle farkedılmıyo Çok üzgünüm çoook

slm kızlar benim de memis lerim küçük ne yazıkkiii vallahi takmıs durmudayım:kedi:bi sorum olcak ve umarım cvp alabilirim...şu sıralar ben selülitlerle de uğraşıyorum ve aklıma takıldı arkadaşın bırısı dogum kontrol hapı gıbı falan dedı bu hayıt ıcın bende de dogum kontrol hapı selulıtlerımı olusturdu yanı sizce buda boyle bısey yapar mı bilmiyorumkismile memıslerımı buyutım derken selulıtlerımı çogalmıım ustelık gıdermek ıcın cok ugrasıyorum
bu arada karar veremedım ya çörek otu yağı mı daha etkılı yoksa bu muuuuu lutfen kızlar beklıyorummm

ben 2.5 ayı geçkin kullandım hayıtı göğüslerimde öyle aman aman bir büyüme olmadı biraz dolgunluk oldu ama 2 ayda 4-5 kilo verdim karın bölgem çok sıkılaştı ve dudaklarımda dolgunluk oldu hatta bu otu kullandığımı bilmeyen bir akrabam dudaklarını mı şişittirdin ne oldu sana dedi ama ben de bir yan etki yaptı o da ter kokusu yaz sıcaklarına denk gelmesi kötü oldu kışın içenlerde o kadar olmaz sanırım ama resmen tenim baharat koktu ne yaptımsa engelleyemedim ben de çok rhatsız olduğum için 3 ayı tam doldurmada bıraktım.bırakınca düzeldi ama göbekteki sıkılıkta gitti daha çok erken kiloları geri alırmıyım bilemiyorum alırsam yazarım.yaşadıklarım bunlar öptüm hepiniziŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…