erkeklerde en nefret ettiğimiz kusurlar! eklemek isteyen?

yumurta topuk,
altın takması,
gömlek yakasının çok açık olması,
özenti uğruna palyançoya benzemesi,
çook jöleli saç,
beyaz çorap,
sandeletle birlikte giyilen çorap,
çok dar pantolon,
dar badiiiii,
ıyyyyy şimdilik aklıma gelen bunlar

Bence de hepsi hihoyyyt Şıklarda göremedim ama , uzun tırnaklar ve alınmış kaşlar iğrenç geliyor :bbo:

saçları traş zamanı gelmişde geçiyor olandan
düşük beL entel dantel giyinen (ERKEKDEN İGRENİYORUM).
tip tip sakal bıyık bırakanlardan
kadın işine karışanlardan
yere tükürenlerden
dışarda toplumda orasını kasıyanlardan(ıyy aklıma geldikce beynim uyuşuyo sanki)
sandelet ayakkabı giyipde içine çorap giyenlerden
bi b.. yaramayıp etrafda asıp kesenden
NEFRET EDİYORUM

pıs tınaklı
uzun saclı
yıkanmamıs pıs erkekler ıyyy
baglanmamıs ayakkabılı ıplerı sarkan
bedenınden buyuk takım elbıse gıyen
(mecburen olabılır belkı)
sarı dıslı

ıyyy
ıgrenc dusunmesı bıle
sakız cıgneyen erkekler de pek hosuma gıtmıyor

bence kirli tırnak,sarı disler ve ter kokusu ... cok titiz oldugum icin galiba...kısacası pis bir erkek cekilmez ve sevimsiz erkektir. ıyyyy

sokakta elinde tesbih çeken erkekler, bozuk paralarıyla şıkır şıkır oynayanlar nefretttttttttttt

dişleri sarı, ter kokan, çok kaslı, lens takan, elini organına götürüp kaşıyan, kro olan, sürekli şuyum var buyum var diyen erkeklerrrrr

bıyıkları agzının içine kadar uzamış yemekler bıyıklarına bulasmıs fazla kızlı recep ivedik tarzı bide yola sumkurenler igrençççç iğğğ:tomato:

ağız kokusu dişlerdeki sarılık ter kokusu ve sigara içtikten sonra gelip bana dokunmasından nefret ediyorumm ayyyyyy

Dişlerine özen göstermemelerinden, ter kokmalarından, vede bazılarının yolda mantar vs. gibi nedenlerle dahi olsa ööööylee pantalonunun önüyle oynamalarından . IĞggggggggggggggggrenç!

bencıl nankor anlayıssız takdır bılmeyen tıplar cogu bu tanımlara uyuyor.ve akılları sadece bacaklarının arasında dusuncesızler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…