erkeklerde en nefret ettiğimiz kusurlar! eklemek isteyen?

sadece belden aşağı düşünen erkekler zaten başka birşey düşünmüyorlar. Birde insana sanki hayatında hiç bayan görmemiş gibi bakanlar varya ayıp yaaaa...

küfür yalan.........................vee yukardakı hepsııııııııııııııııııı:kızgın:

Son düzenleyen: Moderatör:
duygularını dışa vurmayı acizlik ve karı gibi (böyle de iğrenç bi benzetme yaparlar ) görünmekten duydukları gereksiz korku
korkaklar yani...

hepsine katılıyorum... Boyunlarına tasma gibi altın takanlar, sovalye yüzüğü kullananlar, sivri burun ayakkabı giyenler, burun ve kulak kılları, ter kokanlar, ayakları ve agzı kokanlar nefret ediyorum...

Sorumsuz erkeklerden, nasil erkeklerden olsun:kızgın:
Bugun bizimki yolculuk yapiyor, mesaj attim canim ciktin mi yola diye, 1.5 saat oldu hic cevap yok:kızgın:
Allahim ya boyle sorumsuz insan olur mu:kızgın:

Saatlerce ayna karşısında uğraşıldığını haykıran jöle yumağı saçlar..

ter kokusu ağız kokusu birde arkadaşlar ben erkekte kıllı vücuttan nefret ediyorum birde üstüne üstlük göstermek için göğsünü açan erkekler ayyy.

Saçlarını kendilerine yakışmadığı halde uzatıp tavuk poposu şekil veren erkeklere kıl oluyorum...
Yakışanlar hariç tabisengözlerimebaksanab

yere tüküren

burnunu karıştıran

sandalet giyen

poposundan düşen kot giyen

kırmızı ışık sarıya döner dönmez kornaya basan

hava olsun diye hız yapıp ara gaz veren

ukala,kendini bütün kadınlar etrafında pervaneymiş sanan

sokakta gördüğü güzel bayanlara laf atan

saçlarına biryantin süren(yağlı yağlı parlayan)

anam anam modunda annesine aşırı düşkün olan

kadın dediğin hizmet edecek zihniyetinde olan.....elini hiçbişeye sürmeyen

beyaz çorap giyen

çizgili takım,yumurta topuk ayakkabı ve elinde tesbihle dolaşan

erkeklere sinirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr oluyorum.....Kötü Kazen

şimdilik aklıma gelenler.... laelaelaelaelae

yasakkelime arkadaşlar bide sırtı dahil her yeri kıllı olanlar var yha ....nasipse ileride evlenirsem inşallah eşim öyle olmazyerimsenibenolsa bile ben ağda yaparım ona sanırımjeyyar

X