erkeklerde en nefret ettiğimiz kusurlar! eklemek isteyen?

+ + ...
.... Bağnazlığı kendine ilke edinip etrafa 'din sömürüsü' yapan erkeklerden nefret ediyorum.
....Kıskançlığı saldırganlık-hırçınlık olarak algılayanlardan nefret ediyorum.
....Hediye almayı, aşkım canım demeyi 'LIGHT'lık sananlardan nefret ediyorum.

aşırı kaslı
aşırı kıskanç
laftan anlamayan
uzun bıyık
cimri olanı vs. vs. :)

aynen katılıyorum. . ben bide ense traşına takığım.. temiz olsun orasından burasından gereksiz tüyler görünmesin. saçları kısa olsun. . uzun saçlı olucağına kel olmasını tercih ederim o kadar nefret ediyorum uzun saçlılardan. .:sinifsinif:

bakımsız erkeklerden bende nefret ederim ama herkes çok özellik arıyor araki bulasın :teselli:

giydiğine,saçına vs. benden çok vakit harcayan erkek hoşuma gitmiyor..ve lanet olsunki sevgilimde öyle..

ben saçımı bir kez tarayıp çıkarken,o fön çekmeden çıkmaz:uhm:

Lilyummm katılıyorum sana sarı dişli erkeklerden dişlerine bakım yapmayan erkeklerden neffret ediyorummm

kaslı harıc hepsı kotu ozellık baslıklardakı galıba
titizlik onemlı bı kere ama ennn ennnn dayanamayacagım agız kokusu dıyorum
Allah korusun

yemek yerken şapur şupur ses çıkarması,
ağız kokusu,
sigara içilmesi bunuda birşeymiş gibi hala devam etmeleri,
sigara kokusu,
ter kokusu,
treş kolonyaları var hangisi bilmiyorum ama onun kokusunu aldığım an otobüste falan midem bulanıyo.
otobüste minübüste bacaklarını böyle sanki yanında kimse yokmuş gibi açarak oturmaları,
sırtında kıl bulunan erkeklerden nefret ederim evlenmeden öncede hep derdim kocamda allahtan yok :)
araba kullanma ile ilgili yaptıkları abartılı yorumlar,kadın şöförleri alaycı tavırlarla anlatmalar ıyyy yanii.
karısına istediği gibi giyimesine izin vermeyip sağda solda kadınlara kızlara bakanlar,
karısını,sevgilisini aldatanlara hepsinden nefret ediyorum

derler yaa şanslı olsaydık kız doğardık diye bunu söyleyen o gerzeklerin sonrada kadınları görmezden gelip kendilerini birşey sanmaları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…