erkeklerde en nefret ettiğimiz kusurlar! eklemek isteyen?

ortalık yerde poposunu kaşıyanlara gcık olurum ıyyyyy..
araba kullanırken özellikle burnuyla oynayan...
yanında karısı ,sevgili olupta çevresindeki bayanlara pis pis bakanlara....

o dediklerin evt hepsi bnlar önemli..bnde acık yazıcam izninizle..UCKURUNA SAHİP OLAMAYAN ERKEK..buna tahmmül edemıorm..

bnm en sevmedgm ozellkleri erkeklern biraraya gelip ya arabalerndan ya spordan yada kızlardan konusmalari ve bunları konusurkende en önemlisi havalı br seklde anlatmalarndan nefret ediyorum............

Doğu kültürü ile yetişen bütün erkeklerden nefret ediyorum

sinirli erkekler cok itici bence.. durduk yere sinirlenip biseylere bagrip kizanlar..
iyy iyy kosarak uzaklasasim geliyo ordan..

Sabit görüşlü, Ve sabaha kadarda anlatsanız bir gıdım anlamayacak olan adamdan nefret ederim... ve kesinlikle tahammül edemem

çeneleri..:eek:klava:
kadınlar dır dır eder derler ama bizde tam tersi:roflol: ömrümü yedi benim ömrümüüüüüü:KK1:

işlerine gelmeyince biz dırdırcı oluyoruz zaten..benim de tahammül sınırlarımı zorlar sabit fikirlilik...

Kıllı erkeklerden hiç haz etmem.
Bir kusur değil ama.Hele burnunda topaklanmış
kıllar olanlar.Nefes alırken bile garip sesler oluyor.sempatiksalakcinni
Fırça darbesi görmemiş ve yine Sigaradan sararmış dişler.Böğğğğğğğ
Çok berbatt çokkkk:eek:lmaz:

Dükkanlarının kapısının önünde oturarak gelen geçen kadınlara, kızlara aç k.pek gibi bakan erkeklerden,
Arkadaşlarıyla karı-kız muhabbeti yapan ve bunu bir halt sanan orta yaş ve üstü evli erkeklerden,
Kültürsüz erkeklerden,
Kadınların kendinden çok şey bilmesini çekemeyip ezmeye çalışan erkeklerden
Diksiyonu bozuk erkeklerden
Nefret ediyorum.
Ve şunu da biliyorum ki kadınlar erkeklerden çok daha zeki. Ancak birçok şeyle meşgul olmaları yüzünden (annelik, kocayı idare etme, ev işleri vs.) erkekler sanki daha başarılıymış gibi görünebiliyor.

erkeklerin nefret edilmicek bi halleri yok kii sempatiksalakcinni biraz örnek verecek olursam kadınlara sanki hiç kadın görmemiş giibi bakanlar yanından gecerken laf atanlar sabit fikirli olanlar vs... erkeğin dırdırı hiç bi zaman cekilmio yaa valla dedikodularıda cok pis erkek yapar ama kadın yapamaz mantığındalar hep. ilişkide hep affedilmeyi beklerler hep kendi istedikleri olsn isterler hep kendi fikirleri doğrudur onlar için. derler ya hep kdınları anlamak zor asıl erkekleri anlamak daha zor ...

Bekarlığında önüne gelen her kızla yatma çabasında olup,evleniceği kadındaki aradığı ilk kriteri "Eline erkek eli değmemiş olsun,bakire olsun" diye söyleyip böyle düşünen mübarek mağaradan çıkmış koca kafalı erkeklerden izninizle nefret ediyorum :nazar:

X