Erkekler neden bu kadar açlar?

ikinci mesajınızda yoldan çıkmasından korktuğunuzu yazmışsınız, ona istinaden yazdım.. ayrıca bu yüz bulmakla ilgilidir.. eşinizden o yüzü bulmuşlar ki atıyorlar, bu açıdan bakın bir de.. kaldı ki videoları otomatik indirmeme seçeneği var, yollasalar bile açmadığınız sürece izlemezsiniz, onlar da cevap gelmediği için yollamazlar..
Eşim sessiz kaldıgı için yüz bulmus evet
Bunda ben de hemfikirim

Mesajların eşinize geliyor olması ilginç. Cok şükür çevremizde hiç böyle bir erkek tanımadım. Ama öyle bir anlatmissiniz ki şok oldum. Eşime hiç böyle mesajlar gelmiyor ve tabiki banada. Bence sizin çevre bozuk sanki

Mesajların eşinize geliyor olması ilginç. Cok şükür çevremizde hiç böyle bir erkek tanımadım. Ama öyle bir anlatmissiniz ki şok oldum. Eşime hiç böyle mesajlar gelmiyor ve tabiki banada. Bence sizin çevre bozuk sanki
Tekrar söyluyorum
Sadece bir kişiden geldi bu mesaj
Cevre dediğim de iş çevresi
İş cevresi cok genıstır tek bir kişide bu durumu yasadık

sizin yanınızda o erkekler nasıl bu tarz muhabbetlere giriyor
inanın ben orayı anlamadım bu ne cesaret yani böyle şakalaşma
vs mi olur.yok ne kadar anlattın yok bilmem ne..

sizin yanınızda o erkekler nasıl bu tarz muhabbetlere giriyor
inanın ben orayı anlamadım bu ne cesaret yani böyle şakalaşma
vs mi olur.yok ne kadar anlattın yok bilmem ne..
Giriyorlar işte
Tepki verince de cok alıngansın şaka yaptık diyorlar

Giriyorlar işte
Tepki verince de cok alıngansın şaka yaptık diyorlar

öyle terbiyesizlik olurmu ya bunlar la bu kadar içli dışlı
olmak zorundalarmı yani mesela iş dışında görüşmesin sadece
merhaba merhaba olsun mecbursa bilemem tabi.

Eşinizden bu kadar eminseniz yapacak tek şey bu tarz muhabbet edenlere küçük bir cinnet geçirmek ha birde şöyle bir çözüm var eşiniz engellesin whatsaptan bir şey olursa telden aramayla görüşsün insanlarla illa whatsapta durmalarına ne gerek var birde siz eşinizin teline gelen giden herşeyi sürekli konturolmü ediyorsunuz diğer dediğiniz aynı çevredeyiz filan tamam da telefon ne alaka herşeyinden haberiniz var neyi konturol ediyorsunuz sürekli :?

grup değil canım
herkese tek tek yolluyor
eşimin müdürü ile konusu oldu ve baska bır bayi ile ona da yolluyormus adam
Ben de yanlış anladığımı sonradan farkettim. Düzenleme yapmıştım ama geç kalmışım demek ki..
Kusura bakma..
Adamın islerinizde çok fonksiyonu yoksa watsaptan engelleseniz .. ya da müdür konuşsun en iyisi..

Yazı uzun detaylı okuyamadım yanlış anladiklarim varsa kusura bakmayın, bir arkadaşı eşinize orta yaşlı bir bayan için bacakları taş falan diye yorum yapıyor başka biri Ukraynaya bilmem ne yapmaya gitmek istiyorum falan tuhaf geldi benim eşiminde bankadan arkadaşları ile grubu var vallahi billahi 7 senedir bir lakayıt mesaj görmedim, kimseye o yüzü vermez mesafelidir ki bence kisisel mesafe çok önemlidir, telefon ortada herzaman mesaj gelir bakarım rastlamadım böyle muhabbetlere, çok sakin bir adam olmasına ragmen hoşuna gitmeyen seylere keskin, sert bir tepki verir.

Inşallah eşiniz dışarda bu tarz sohbetlere girip kisilere bu tavizi kendisi vermiyordur inşallah üzülmezsiniz...Iyi günler.

Eşinizden bu kadar eminseniz yapacak tek şey bu tarz muhabbet edenlere küçük bir cinnet geçirmek ha birde şöyle bir çözüm var eşiniz engellesin whatsaptan bir şey olursa telden aramayla görüşsün insanlarla illa whatsapta durmalarına ne gerek var birde siz eşinizin teline gelen giden herşeyi sürekli konturolmü ediyorsunuz diğer dediğiniz aynı çevredeyiz filan tamam da telefon ne alaka herşeyinden haberiniz var neyi konturol ediyorsunuz sürekli :?
kontrol etmıyorum
eşim zaten cogu zaman telefonunu bana verır cantana koyar mısın dıye
benım telefonumda eterlı hafıza yok fotograf cekınırken genelde onunkı ıle cekınırız
benım banka uygulamalarım falan hep onun telınde yuklu çünkü benım telefonumda yer kalmıyor ende de cok uygulama var
engelleme durumu olmuyor çünkü bazen sipariş için gorsel ıletmelerı gerekıyor ya da detaylı çizim vs
neyse sabah konusup haleetmısler sorun cozuldu

Yazı uzun detaylı okuyamadım yanlış anlatımların varsa kusura bakmayın bir arkadaşı eşinize orta yaşlı bir bayan için bacakları tas falan diye yorum yapıyor başka biri ukraynaya bilmem ne yapmaya gitmek istiyorum falan tuhaf geldi benim eşiminde bankadan arkadaşları ile grubu var vallahi billahi 7 senedir bir lakayıt mesaj görmedim, kimseye o yüzü vermez mesafelidir ki bence kisisel mesafe çok önemlidir, telefon ortada herzaman mesaj gelir bakarım rastlamadım böyle muhabbetlere, çok sakin bir adam olmasına ragmen hoşuna gitmeyen seylere keskin, sert bir tepki verir.

Inşallah eşiniz dışarda bu tarz sohbetlere girip kisilere bu tavizi kendisi vermiyordur inşallah üzülmezsiniz...Iyi günler.
bankacı demişsiniz benim dediğim kesim kimse yanlıs anlamasın ama inşaatçı nalbur elektrik ustası kesimi falan ..
ben de ılk defa rastladım benım eşimin de teli ortadadır.
adam o ukrayna muhabbetını twiterdakı bırının paylasımından ekran goruntusu alıp birkaç adama yollamıs güya komik ve şaka

bankacı demişsiniz benim dediğim kesim kimse yanlıs anlamasın ama inşaatçı nalbur elektrik ustası kesimi falan ..
ben de ılk defa rastladım benım eşimin de teli ortadadır.
adam o ukrayna muhabbetını twiterdakı bırının paylasımından ekran goruntusu alıp birkaç adama yollamıs güya komik ve şaka
Anladım..Inşallah sizi rahatsız eden bu tarz şeyler son bulur.Kimsenin kimseyi huzursuz etmeye hakkı yok buda ancak eşinizin olaylara karşı sessiz durması ile değil tepkisini göstermesi ile olur.

Esiniz boyle muhabbete girmese,kimse kimseye boyle videolar yollamaz.bence esinize bu kadar guvenmeyin sizin yaninizda boyle muhabbet yapip onlarin yaninda farkli muhabbet yapiyor ki demek onlarda yolluyor.

Esiniz boyle muhabbete girmese,kimse kimseye boyle videolar yollamaz.bence esinize bu kadar guvenmeyin sizin yaninizda boyle muhabbet yapip onlarin yaninda farkli muhabbet yapiyor ki demek onlarda yolluyor.
bu videoyu samimi oldugu iş arkadasları yollasa okey eşime güvenmem derim
ama habsettiğimiz adam 50 li yaslarda ve eşimin kırk yılda bir yanına ugradıgı uzak mesafede olan bir adam
o yuzden bu konuda guvenıyorum
eşimin müdürüne de yolluyormus aynı videoları
adam eşimin müdürünü yüzyüze hiç görmedi ki?
teline kaydettiği her erkeğe yolluyor demekki

Ay evet evet aynen. Herkes iyi kimse kötü niyetli değil. Bende derim ne biliyorsun iyi olduğunu. Keza kendi sosyal arkadaşlarından da bile kazık yemiştir. Eşime ben, kadınla konuşurken gülümsemeyi yasakladım. Yemin verdirdim hakkımı helal etmem dedim. Birgün ilçede işi vardı şantiyede, tek gitti tek dönecek. İçime bir kurt düştü. 3 saatlik yol normalde uzun uzun konuşuruz . Baktım aradım kısa konuştu kapattı. Sonra aradım kim var dedim, şu şu hanım (şantiyeyi denetlemeye giden birisi) sen niye söylemiyorsun diye soramıyorım çünkü araba hoparlörü açık. Mırın kırın etti. Sonra kısa kesti kapattık. Sonra ben taktım kulaklığımı, telefonu hoparlörden alırmısın özel konuşmam lazım dedim. Telefon açık kalacak o kadınla sohbet bile etmeyeceksin kıyameti kopartırım dedim. Çünkü benimle kısa konuştu. Tel açık kaldı kenara koydu. Kadın sohbet açmaya çalışıyor bir ustanın özel hayatından bahsediyor. Ben teli kapattım geri aradım. Kadınla konuşurken ne gülüyorsun sen eve gel gösterecem sana diye, sonra tel hep açık kaldı eşim konuşmadı. Kadın indi. Neyse eşim eve geldi. Tam arabaya binmiş, o sırada bu bayan bende şehire gidicem bırakırmısınız demiş, şantiye denetçisi eşimin şirketinden değil. Eşimde buyrun demiş .diyorki nolcak araba zaten geliyor. Ben kıyameti kopardım. Oraya giderken sana mu sordu da dönerken soruyor neyle dönecekse dönsün. Tabi kadın benden kaynaklı bir negatiflık olduğunu sezdi. Süper geçen denetleme raporunda hep olumsuzluklara yer vermiş. Eşim denetçiyi şikayet filan etti. Oh olsun dedim. Şimdi yanına dişi sinek bile yanaşmıyor. Eşim iyi cilveli konuşsaydı adım gibi eminim kadın yüksek puan verecekti. Çok uzattım kusura bakmayın. Olay eşte bitiyor ancak beşer şaşabilir. Bu yüzden ben eşime çok müdahale ettim. Ama olay karşı cins olunca daha çok müdahale ettim. Ya eski ev arkadaşları hep maddi olarak kullanmışlar eşim daha onlara dökme saçma peşindeydi. Gözü adeta insanların kötülüğüne karşı kör. Ama ben müdahale ede ede biraz önyargılı olmasını sağladım
Kusura bakmayın ama ağzım açık okudum eşinizin çok üstüne gitmişsiniz sizde telefon açık bırakmak nedir :halay:

X