Aile Planlaması Erkekler için doğum kontrol aşısı var mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
evet bende bunu bekliyordum.yine kandırıldık gerçi konu doğru kişi adı ayşe olsa ne mine olsa ne fark eder?

Hay benim çenem kopaydı kızlar ya nerdende sordum noktasına geldim artık galiba bu formda bu konulara böyle yaklaşılıyor :) hayır bende konu açıcama yine girseydim güzellik bakım saç konularına fikir sahibi olsaydım sonra kalkıp herzamanki gibi domatesimi rendeleyip yüzüme sürseydim saçlarımı yağlayıp otursaydımm nevardı sanki bukadar zan altında kalmazdım sanki kimse bişey yaşamamış ki bu bi hata biliyoruz hata yapmamış gibi cvplar vermezdii AHH BENN AHHH çenemi tuttuğum gün yeniden doğduğum gün olucak

Son düzenleme:

hahh işte beklenen üye cevabı. ben nezaket ne bilmiyorsam sen kibar davranıp bana öğretseydin keşke...

erkek arkadaşın aşı yaptığı gün ilişkiye girmş. bak orda da yazıldı defalarca... hangi yöntem olursa olsun aynı gün koruma sağlamaz...

inşallah canımya zor bi durum tabi kimse yaşamak istemez böyle bi olayı

bende bekliyorum patlamak üzere biri bizle gene dalga geçiyor olabilir mi avukat mı çıkacak tez konusu mu:)))))

konuda patladı bendee HALİL SEZAİ KIVAMINDA İSYANNNNNNN diye bağırasım var dalga falan değil tatlımm ya bugün öğrendim hani bilen yaşayan vardır diye sormak istedim hepsi bu :))))

huuu ilk kez birlikte olmuşlar ve gün içinde bir kaç kez tekrarlamışlar mııı o ne enerjii o neyse şaka bir yana bekarımm bildiğim kadarıyla böyle bir aşıı falan yok erkekler için.Varsada ben bilmiyorum diyelimm.Ama öyle bir aşı falan olsaydı kesin kk dan öğrenirdik yanii. arkadaşın ertesi günü hapı alsın ve mümkünse bu eylemi tekrarlarken korunsunlarr vallahi şakaya gelmez bu işler hamile kalabilir yanii

şimdi aklıma geldi benim bildiğim türkiyede bu tir şeyler yasak.yani kısırlaştırıcı iğneler falan..

tamamm canımm çok haklısın HIHIII senii anlıyorumm :))) bu arada erkekk arkadaşım çok uzakta ya bugün geliym dese 10 saat sürerr :)))))))))

konuda patladı bendee HALİL SEZAİ KIVAMINDA İSYANNNNNNN diye bağırasım var dalga falan değil tatlımm ya bugün öğrendim hani bilen yaşayan vardır diye sormak istedim hepsi bu :))))

sizi bilmemde biz isyan edecez yakında çünkü özellikle cumartesi ve pazar geceleri bir şekilde kekleniyoruz kk.üyeleri yardım etmeye çalışıyorlar bir bakıyoruz insanlar dalga geçiyorlar ne anlıyorlarsa artık dediğim gibi ya tez konusu oluyoruz ya da bir avukatın müvekkilinin dosyası neyse sorun değil benim konu hakkında bir bilgim yok ama sanmıyorum öyle bir yöntem olsa bile bir erkek o aşıyı yaptırmaz mutlaka yüksek yan etkileri vardır....

çocuğun ailesi finduk diyarında yaşıyormuş töğbe töğbeee bu iy oldu ya beni güldürdünn artıkk gerildimmde yok sen yaşadın yok hikaye bilmem ne ayıp ya biraz hoşgörülü olmak gerekmiyormu ben olsam bile bukadar yargılanmayı hakediyormuyum bu tür konularda demekki utanmış anlayışla karşılayalım bilgimiz varsa yardımcı olalım diye düşünülmezmi hayr bu tür konular olmasada bi çok konuya cvp verdim ama kimseyi yargılamadan kırmadan yaptım bunu galibaa bugüne kadar yanlış yapmışım nedersiniz

bnde sokaklarda gezen akli dengesiyerinde olmayanlara yapılıyor diye duymuştum.

sanmıyorum çünkü benim öğrencilerim ağır derecede zihinsel engelli ve bazılarının ailesi bu iğneden yaptırmak istediler ama türkiyede yasak olduğunu öğrendik.

bilmiyordum canım bu konularda dalga geçildiğini çok olmadı ben üye olalı 3 ay falan oldu zaten dediğim gibi ben saç makyaj vs topiklernde gezinirim sonra kalkar öğrendiklerimi uygularım Yinede çok tşk ederm sana en azından saygı çerçevesi içinde bi cvp yazmışsın

sanmıyorum çünkü benim öğrencilerim ağır derecede zihinsel engelli ve bazılarının ailesi bu iğneden yaptırmak istediler ama türkiyede yasak olduğunu öğrendik.

bnde tam bilmiyorum zaten bir tanıdığımız var zihinsel engelli hep sokaklarda yaşıyor.onun için demişlerdi o kısırlık iğnelerinden vurmuşlar diye ordan biliyorum.

kk sahte konular yüzünden paranoyak oldu artık malesef :44: bence öyle bir iğnede olsa erkekler kolay kolay göze alıp yaptırmazlar bunu

Evet erkekler için korunma iğnesi var. Vazektomiye göre gayet tercih edilebilir gibi duruyor bir erkek için, ve 1-3-5 aylık ya da bikaç yıllık olmak üzere farklı çeşitleri var. Ancak malesef daha 2011'de Türkiye dışındaki ülkelerin gönüllü deneklerinde kullanılmaya başlanmış, 5 yıl içinde yaygın kullanıma geçilmesi bekleniyormuş. En iyisi arkadaşınız klasik doğum kontrol yöntemlerinden şaşmasın yine.

Son düzenleme:
öyle bir igne yapiliyormu bilmiyorum... ama arkadasinizin sevgilisinin zihnine bakin yaaaa... artik demek her önüne gelenle birlikte olacak igne yapip isini garantiye aldi diye... yuhhh...

böyle bir iğne varsa bile hiçbir aklı selim erkek yaptırmaz diyorum.............

Bu aralar çok fazla fake konu açılıyor arkadaşlarda bu yüzden hassas sanırım.Kimse kandırılmak istemiyor tabii onlar da haklı kendine göre canımm.Ama tabii şöyle bir şeyde var üyeler fake olmadığını düşünüyorsa yorum yapmalıı , fake olduğunu düşünüyorsa bu fake vs. vs. diye yorum yapmamalı bildiğim kadarıyla bunu demekte yasakmış çünküü konu dağılıyor sonra herkes fake mi değil mi onu tartışıyor.Sen yaşamışsın veya arkadaşın yaşamış bu pek bizi ilgilendirmez.Bir soru sormuşsun herkes bildiiği kadarıyla yorum yapmak istiyorsa yapmalıı bence..Konuya inanmıyorsada görüşünü bildirmezsin olur biter.

Olsa güzel olurdu aslında
Kadınlar açısından.
Ama sonrasında spermlerinde bozulma olabilir ihtimaline karşı hiçbir erkek yaptırmak istemez sanıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…