Aile Planlaması Erkekler için doğum kontrol aşısı var mı?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bilemiyorum aslında bu gibi olaylardan çok korkarım nezaman bi arkadaşımı yargılasam aynı hatalara bende düşüyorumm sadece dinledim dediğinz gibi 3 günde geçmiş aradan yapılabilcek bişeylerr kalmışmı merak ettim

Evey yapabilecegi bir sey var: tövbe edip Allaha dua etsin hamile olmamasi icin.!

Daha az önce 5 gùn dediniz simdi 3 diyorsunuz

demek Allah'a havale edeceksiniz,sonra ne olacak peki? sanki arkadaşınızın aklı yok,karşısındaki de onu mecbur bırakmış birşeylere..ilişki yaşıyorsa sorumluluğunu alsın bari.

ben tanımıyorum arkadaşını ama anlattı kadarıyla biraz umursamaz geldi bana evet akıl işi değil herkes çok haklı 23 yaşında olan okumuş meslk sahibi olmuş birine yakışmadı bukadar cehalet yinede büyük konuşmuyorum dedimya bugün konuşurumm ertesi gün yaşarım zor bi durum.

Evey yapabilecegi bir sey var: tövbe edip Allaha dua etsin hamile olmamasi icin.!

Daha az önce 5 gùn dediniz simdi 3 diyorsunuz

canım dikkatli okumadın galiba arkadaş doğum kontrol hapının 3 gün içinde faydası olur yazmıştı bende ona 4 gün olmuş hatta bugünüde sayarsak 5 . gün dedim

Herkese merhaba burda bi çok konuyu takip ediyorum kadınların samimiyeti hoşuma gidiyor :KK70: Bende bugn bi arkadaşımı dinledim ve onun adına yardımcı olmanızı istiyorm ARKADAŞIM 23 YAŞINDA BAKİRE OLAN Bİ KIZDI AMA BUNDAN 4 GÜN ÖNCE ERKEK ARKADAŞIYLA BERABER OLMUŞ GÜN İÇİNDE BUNU BİKAÇKEZ TEKRARLAMIŞLAR ERKEK ARKADAŞI ONA AŞI YAPTIRDINI VE 2 YIL DAHA İSTESE BİLE ÇOCUK SAHİBİ OLAMIYCANI KORKMAMASI GEREKTİNİ SÖYLEMİŞ BUNA RAĞMEN ARKADAŞIM ÇOK TEDİRGİN BÖYLE Bİ AŞI VARMI YADA ERTESİ GÜN ALINAN DOĞUM KONTROL HAPI İŞE NE KADAR YARAR KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARSA YARDIM EDELİMM LÜTFEN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM HERKESE...

zahmet edip google amcayı taratsaydınız arkadaşınızın özelinede burda bukadar söz söylenmemiş olurdu
ben senin yerine arattım
türkiyeye geldimi bilmiyorum
onuda
sen arattırı ver
eğer adam yaptırmadıysada iş işten geçmiş
zaten

Erkekler için doğum kontrol iğnesi:

Erkekler için geliştirilen doğum kontrol iğnesinin çok etkili olduğu belirlendi. Daily Mail gazetesinin haberine göre, 1000 kadar erkek üzerinde yapılan araştırmada, iki yıllık süre içinde iğneyi kullanan her 100 erkekten sadece biri eşinin gebe kalmasına yol açtı.

Hiçbir doğum kontrol yönteminin yüzde 100 etkili olmadığını hatırlatan araştırmacılar bunun çok başarılı bir sonuç olduğunu belirttiler. Testosteron iğnesi, kısırlık sorunu olmayan ve daha önceki yıllarda çocuk sahibi olmuş 20-45 yaş arası Çinli erkeklerde denendi.

Bu erkeklerin 18-38 yaş arasındaki eşlerinin de herhangi bir kısırlık problemi bulunmadığı belirtildi.

sana ilk ilişkisini detaylı olarak anlatan arkadaşının sevgilisini tanımıyo musun :KK34:

bana da bulaştı bu şüphecilik :KK1:

teşekkür ederim canım :)

rica ederim :) bu arada ben burda çok okuyorum insanların hamile kalmak için nasıl çaba gösterdiğini. yine Allah bilir tabi ama ilk ilişkiden hamile kalan azdır sanırım.kolay olmadıgınnı dusunuyorum hamile kalmanın da. umarım öyle bir şey çıkmaz yine de.

dün bu konuyu başka sitede açmıştın. hemde kullanıcı adını gizleyerek sormuştun...ordan yeteri kadar doğru cevap aldın

buraya konu açman beni ilgilendirmiyorda, şu bi arkadaşım numarası eskidi bebeğim ya...

zahmet edip google amcayı taratsaydınız arkadaşınızın özelinede burda bukadar söz söylenmemiş olurdu
ben senin yerine arattım
türkiyeye geldimi bilmiyorum
onuda
sen arattırı ver
eğer adam yaptırmadıysada iş işten geçmiş
zaten

Erkekler için doğum kontrol iğnesi:

Erkekler için geliştirilen doğum kontrol iğnesinin çok etkili olduğu belirlendi. Daily Mail gazetesinin haberine göre, 1000 kadar erkek üzerinde yapılan araştırmada, iki yıllık süre içinde iğneyi kullanan her 100 erkekten sadece biri eşinin gebe kalmasına yol açtı.

Hiçbir doğum kontrol yönteminin yüzde 100 etkili olmadığını hatırlatan araştırmacılar bunun çok başarılı bir sonuç olduğunu belirttiler. Testosteron iğnesi, kısırlık sorunu olmayan ve daha önceki yıllarda çocuk sahibi olmuş 20-45 yaş arası Çinli erkeklerde denendi.

Bu erkeklerin 18-38 yaş arasındaki eşlerinin de herhangi bir kısırlık problemi bulunmadığı belirtildi.

Ayy hızlı bi çıkış yapmışız :) evet haklısın aslında bu konuyu google dnde aratabilirdm ama bunun yerine yaşayan bilen kişilere sormak daha mantıklı geldi ayrıca verdiğin bilgiler içinde çok teşekkür ederim :KK70:

dün bu konuyu başka sitede açmıştın. hemde kullanıcı adını gizleyerek sormuştun...ordan yeteri kadar doğru cevap aldın

buraya konu açman beni ilgilendirmiyorda, şu bi arkadaşım numarası eskidi bebeğim ya...

Canım benim dedimya bu konuyu daha bugün öğrendim ben daha öncede ne sordum ne dikkatimi çekti ben genelde saç makyaj vücut bakımı vs olan konulara yazar okur bilgi sahibi olurum ve buna ister inan ister inanma ben olsaydım eğer yaşayan bugüne kadar beklemez o gün sorardım kimseden çekincem bi durum değil bu herkes neler yaşıyor benmi utanıcam bitek yaptığımdan :))

ılgınçç eger aynı kısıyse ya cevaptan tatmın olmuyor yada kendısıde gercekten hamıle kalmak ıstıyor yoksa 23 yasında meslek sahıbı bırının gunde bırkac kez yaptıgı bu ısten bos cıkamama ıhtımalını dusunmemesı ıcın ne olması gerek...:KK53:

yaratıcı zeka derim ben buna.... nasıl bi aşıymış o merak ettim 2 yıl kısırlaştıran... arkadaşın 1 hafta sonra test yapmaya başlasın şansı varsa tutmamıştır...

evet bende bunu bekliyordum.yine kandırıldık:KK52: gerçi konu doğru kişi adı ayşe olsa ne mine olsa ne fark eder?

ben hiç duymadım öyle bi yöntemde hiçte inanasım gelmiyor erkekler kendilerine aşı falan yaptırmazlar bence
aşı neden yaptırmış ki çok aktif bi cinsel hayatımı var? yada kızla beraber olacaz siye kararlaştırıp mı aşı olmuş...nerden baksam olaya saçma..23 yaşında bi kızda madem birlikte oluysun bi prezervatif falan aldr bari..hamile kalsa nasıl kaldıracak yükünü..erkek arkadaşı bi de güvenilir değil sanki:KK51:

öyle bir iyne duymuştum yanılmıyorsam ama herkese yapılırmı bi fikriiim yok sadece sokaklarda gezen akli dengesi yerinde olmayanlara yapıyolarmış öyle duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum..

Canım benim dedimya bu konuyu daha bugün öğrendim ben daha öncede ne sordum ne dikkatimi çekti ben genelde saç makyaj vücut bakımı vs olan konulara yazar okur bilgi sahibi olurum ve buna ister inan ister inanma ben olsaydım eğer yaşayan bugüne kadar beklemez o gün sorardım kimseden çekincem bi durum değil bu herkes neler yaşıyor benmi utanıcam bitek yaptığımdan :))

sizin hayatınız beni ilgiendirmez. herkes ne yapıyorsa kendine... söylemek istediğim hep bi arkadaş yapar zaten

orda baya bi cevap aldınız. sevgiliniz sizi kandırmış... neyse...

sizin hayatınız beni ilgiendirmez. herkes ne yapıyorsa kendine... söylemek istediğim hep bi arkadaş yapar zaten

orda baya bi cevap aldınız. sevgiliniz sizi kandırmış... neyse...

Ya ben anlatamıyorum yada senin algın yetmiyor kusura bakma ama ben olsam saklamamm hem sennde dediğin gibi kimsenin hayatı ne seni ne başkasını ilgilendirr sadece ben sordum bilgin varsa nezaketen cvp verirsin eğer yoksa karşındakini suçlamazsın okur geçersn

X