Erkekler de bakir olmalı mı?

ben isterdim bakir biriyle evlenmeyi ama bunun imkansiz oldugunu biliyorum, ama en azindan hayatina fazla kiz girmemis olursa daha rahat olurum, ayrildigim nisanlim sevgililerinin sayisini bilen bilmiyordu bazen 40, bazen 50, bazen 60 diyiyordu, cok igrenc hic icime sinmiyordu zaten artik ayrildik, bence böyle erkek bile erkek orosbusu iste degisen birseyy ok, insanlarin migdesi nasil kaldiriyor anlamiyorum

ben o konuda şanslıyım sanırım sevgilim 21 yaşında ve hala bakir..

e zaten yaşı çok küçük sevgilinin...21 yaş bir erkek için ne ki..kaydirigubbakcemile3

olur 25-30 yaşında ,bu yaşa dek nefsini tutmuş ve kimse ile birlikte olmamıştır..İşte o zaman bravo derim..:eek:.

bakıre kız alıcam alıcam diye bas bas bagıran erkeklerin kendileri bakir değildir nedense
bu zamanda bakır erkek olacagını sanmıyorum
hani bir kac kere deneyimine neyse diyelim de (neyse diyoruz artık:1ninca:)
benden önce, aktif bir cinsel hayatı olan tecrubelı bir erkek istemem

şimdi arkadaşlar.....dinimize göre karşılıklı bakirlik olmalı erkeklerdede kadınlardada...

ilişkilerinde eşine yada sevgilisine sayılarıyla övünen adam ben gözünde adam değildir zaten........
evlendikten sonra eşini deli gibi seven adamında önceki yaşadığı hayatı önemli olmamalı..herkes önüne bakmalı...........buda benim fikrim..........

öyle bakire bir erkek yokdur herhalde bu devirde kızlar ama bakirelik 2 bacak arası değildir
ne kızlar görüyorum bakirelik ameliyatı olup çıkıyorlar ben ter temizim diyorlar

gecmisinde neler yasamis oldugu beni ilgilendirmez
sonucta o zmn hayatinda ben yoktum beni ilgilendiren kismi benden sonrasidir

benim eşim 28 yaşında ve 6 alık evliyiz.ve eşim bakirdi.gerçektten birbirinin ilki olmak,kimsenin elinin değmemiş olması çok hoş.ben nişanlıyken öğrenmiştim bakir olduğunu çok sevinmiştim.ne güzel ikimizde bakir bakire diye :dance:

benim eşim 28 yaşında ve 6 alık evliyiz.ve eşim bakirdi.gerçektten birbirinin ilki olmak,kimsenin elinin değmemiş olması çok hoş.ben nişanlıyken öğrenmiştim bakir olduğunu çok sevinmiştim.ne güzel ikimizde bakir,bakire diye :))))

ya tabiki güzel birsey eslerin birbirleri ile ilkleri yasamak.ama bu biraz zor gibi kizlarin bakire oldugu anlasiliyoda erkeklerin bakir oldugu nasil anlasilacak yani ben bakirim desede yani bir ispati yok.o yüzden erkeklerde bakir cok önemli degildir bence öncelikjle insan olsun adam gibi adam olsun yeter

ay bi takıntı yapılmış gidiyor ya !!! arkadaşım ERKEKLER TÜRKİYEDE BU ŞEKİLDE BAKİRELİĞE ÖNEM VERENLER ÇOĞUNLUK KISIMDA BUN KİMSE DEĞİŞTİREMEZ BENCE..Bİ TUTTURULMUŞ BAKİRE İSTERSE BENDE BAKİR İSTERİM YOK ARKADAŞIM YOK ÖYLE ERKEK SADECE PARMAKLA GÖSTERİLECEK KADAR AZ....

bakir erkek olduğuna inanmam açıkçası.eşiminde bakir olmasını istemezdim doğruyu söylemek gerekirse.düşünsenize bakir bir adamla evleniyorsunuz başka kadınlar istemezmi sonrasında yaşamamış ne de olsa ilki biz olmuşuz tabii ki ister meraklanır.ama bakir olmayan yaşamıştır yapmıştır sonra bıkıp evlenmiştir.bence böylesi iyi.

Tartışmaya gerek yok bence.Zaten erkek bakir mi değil mi anlamak gibi bir şansımız yok.:uhm:

yüreği bakir olsun bu en önemlisi. benimleyken başkasını düşünmesin ve dürüst olsun.kadın içinde erkek içinde bu böyle bence.

Ben isterdim aslında yani ilki olmak güzel olmalı...
İlk ve son olmak istemişimdir hep zaten...
İnşaallah öyle olur...

illede bakir olsun dememek lazım o kadar da mühim deil bence ama bakir birinin sadece size ait olduğunu bilmek hoş bi duygu:1rolleyes::asigim:

her ne olursa olsun erkekler için önemlidir evleneceği kadının bakire olması çoğu zaman..ya sizce? sizce de önemli mi evleneceğiniz adamın bakir olması..
yoksa sizden önce tecrübe ve deneyimler edinmiş olasını mı isterdiniz?

bu konuda şanslıyım galiba ikimizde birbirimizin ilkiyiz...:lepi:

bakirlik diğğer bütün özelliklerin önüne geçmemeli bence.. tıpkı kadınlarınki gibi.. sevgilisi ile mukemmel bir uyum yakalamış ama bakire olmayan bir kızın durumu ne ise erkeğin de durumu aynı bence.
bekaret çok önemli elbette ama karakterinden hayata bakış açısından ve benimle yakaladığı uyumdan daha önemli değil.
ama açıkçası soylemek gerekirse genelev gibi pis bir yerde bekaretini kaybetmişse zaten bakış açısından şüphe duycagım için böyle biri ile birlikte olmak istemezdim.
eğer kız arkadaşı ile olmuşsa ona diyecek pek bir lafım yok, şimdi nasıl benimle birlikte iken beni istemişse geçmişte de benzer duyguları ona karşı hissetmiş olması mümkün.
tabi tüm bunların içersinde dürüstlük çok önemli, böyle birşeyi bir kac sene sonra duymak çok kötü olabilir.
tabi yine de bakir birisi tercih edilesi. nasıl ben korumaya çalışıyorsam o da aynı emeği göstermiş olmalı bu şekilde hayata benzer pencerelerden bakabiliriz gibi geliyor bana.

X