erkekler benden kaçıyor, evet tanımı aynen bu.

remedioslabelle

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2010
1.059
2.614
Hayatımda ilk defa bu konuyu bütün gerçeklikleriyle hiçbi ayrıntıyı saklamadan anlatıcam, hayatımda yüzyüze tanıdığım insanlara gururum yüzünden hep eksik anlattım dile tam getiremedim bu konuyu.

ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. çevrem ne çok geniş ne de asosyalim. sorun şu ki bugüne kadar benimle ilgilenen bir çok erkek oldu, ama hepsi en fazla 1 hafta-10 gün durdu sonra buhar olup uçtu. deli gibi hoşlanıyorum çok etkilendim modunda olanlar da dahil buna, "tamam bu gerçekten etkilenmiş ciddi bir şeyler olsun isteyecek" dediklerim de dahil. bugüne kadar iki ilişkim oldu biri ben lisedeyken üniversiteli biriydi, çıktık ama benim ittirmelerimle oldu, 3 yıl emek verdim hep yanındayım 3 ayı çıkarak geçmiştir onun dışında başkalarıyla çıkıp elinin altında tuttu. biri de üniversitedeyken, 4-5 ay sürdü ama o da benim ittirmelerimle. :KK43: aynen böyle dürüstçe söyleyim.

şimdi ben böyle ittirmelerimle deyince haklı olarak düşüneceksiniz ki, demek ki yapışıyor erkekler yapışan kızdan kaçar. hayır bunu sadece o ikisine yaptım çok sevdiğim zaman yaparım böyle bişeyi yoksa hayatta yapmam, onun dışında normal hoşlanma olanlara hep kararında bi mesafede oldum, ne kaçtım kapris yaptım, ne kovaladım. flörtlerim en fazla 1 hafta sürüyor, hele son 2 yıldır filan bir erkekle en çok üst üste 2 kez buluştum, 3. olmadı. kız arkadaşlarıma artık utanıyorum söylemeyi biriyle buluşacağım zaman, çünkü biliyorum sonu gelmeyecek öbür hafta başkasıyla buluşucam. sırf bu yüzden bi arkadaş grubunda sürekli farklı kişilerle buluşan hovarda kız imajım olmuştu :KK70: "senin de kiminle buluştuğun belli değil" demişti hatta biri, gerçi ağzının payını verdim tabi. "acaba sizi çok erkekle görüyorlar da bu mu kötü imaj çiziyor" diyecek olursanız o da mümkün değil, hepsi farklı çevrelerden farklı okullardan kişilerdi, bi de böyle anlattığıma bakmadın 100 kişiyle de buluşmadım yani bu kadar :KK70:

kendimi çok sorguladım, çok hata aradım ama bulamadım. ne gereksiz argo muhabbeti yaparım erkekleri bi kızdan en çok kaçırtan şeylerden biridir, ne de çok soğuk davranırım. ilgi gördüm diye şımarık tavırlar içine de girmem. tipe gelince şimdi nette ben güzelim diyene inanılmaz haklı olarak, ama şöyle söyleyim dışarı bi kot bi tişörtle sıfır makyajla çıktığımda bile erkekler hep dönüp dönüp bakar. ama ciddi ilişkiye gelince kriterlerinden geçemiyorum sanırım... öyle çok hafif ya da fazla sıkıcı/tutucu kız havam da yok. bi erkek arkadaşıma açtım bu konuyu bi de ayrıntılarıyla erkek gözüyle baksın diye, artık kız arkadaşlarımla konuşmak istemiyorum çünkü, fırsatımı vermek istemiyorum. o da "valla nihal ben sende kusur göremiyorum olsa söylerim hiç dolandırmadan, sadece şanssızlık, bekle açılcağı günü." dedi. ki kızlara çok kusur bulan biridir beğenmez öyle her kızı.

sanırım anlatabildim benden kaynaklı hiçbir sorun bulamadığımı. daha bi erkekle tanıştığım an flörtümüzün (evet ne acı di mi, hep bu aşamada kalıyor, ad koymaya kimse yanaşmıyor) bitiş çanlarını duyuyorum. şansıma küstüm, ciddi ilişkim olabileceğine inanamaz oldum. yani öyle insanların ciddi ilişkisi var ki, benim olmamasın tek açıklaması gerçekten sadece şans.

nolur aklınıza gelen olası sebepleri söyleyip bana yardımcı olun, artık erkekleri iten bir koku yaymaya başladığıma inanıcam o derece...

Hayatımda ilk defa bu konuyu bütün gerçeklikleriyle hiçbi ayrıntıyı saklamadan anlatıcam, hayatımda yüzyüze tanıdığım insanlara gururum yüzünden hep eksik anlattım dile tam getiremedim bu konuyu.

ben 22 yaşında üniversite öğrencisiyim. çevrem ne çok geniş ne de asosyalim. sorun şu ki bugüne kadar benimle ilgilenen bir çok erkek oldu, ama hepsi en fazla 1 hafta-10 gün durdu sonra buhar olup uçtu. deli gibi hoşlanıyorum çok etkilendim modunda olanlar da dahil buna, "tamam bu gerçekten etkilenmiş ciddi bir şeyler olsun isteyecek" dediklerim de dahil. bugüne kadar iki ilişkim oldu biri ben lisedeyken üniversiteli biriydi, çıktık ama benim ittirmelerimle oldu, 3 yıl emek verdim hep yanındayım 3 ayı çıkarak geçmiştir onun dışında başkalarıyla çıkıp elinin altında tuttu. biri de üniversitedeyken, 4-5 ay sürdü ama o da benim ittirmelerimle. :KK43: aynen böyle dürüstçe söyleyim.

şimdi ben böyle ittirmelerimle deyince haklı olarak düşüneceksiniz ki, demek ki yapışıyor erkekler yapışan kızdan kaçar. hayır bunu sadece o ikisine yaptım çok sevdiğim zaman yaparım böyle bişeyi yoksa hayatta yapmam, onun dışında normal hoşlanma olanlara hep kararında bi mesafede oldum, ne kaçtım kapris yaptım, ne kovaladım. flörtlerim en fazla 1 hafta sürüyor, hele son 2 yıldır filan bir erkekle en çok üst üste 2 kez buluştum, 3. olmadı. kız arkadaşlarıma artık utanıyorum söylemeyi biriyle buluşacağım zaman, çünkü biliyorum sonu gelmeyecek öbür hafta başkasıyla buluşucam. sırf bu yüzden bi arkadaş grubunda sürekli farklı kişilerle buluşan hovarda kız imajım olmuştu :KK70: "senin de kiminle buluştuğun belli değil" demişti hatta biri, gerçi ağzının payını verdim tabi. "acaba sizi çok erkekle görüyorlar da bu mu kötü imaj çiziyor" diyecek olursanız o da mümkün değil, hepsi farklı çevrelerden farklı okullardan kişilerdi, bi de böyle anlattığıma bakmadın 100 kişiyle de buluşmadım yani bu kadar :KK70:

kendimi çok sorguladım, çok hata aradım ama bulamadım. ne gereksiz argo muhabbeti yaparım erkekleri bi kızdan en çok kaçırtan şeylerden biridir, ne de çok soğuk davranırım. ilgi gördüm diye şımarık tavırlar içine de girmem. tipe gelince şimdi nette ben güzelim diyene inanılmaz haklı olarak, ama şöyle söyleyim dışarı bi kot bi tişörtle sıfır makyajla çıktığımda bile erkekler hep dönüp dönüp bakar. ama ciddi ilişkiye gelince kriterlerinden geçemiyorum sanırım... öyle çok hafif ya da fazla sıkıcı/tutucu kız havam da yok. bi erkek arkadaşıma açtım bu konuyu bi de ayrıntılarıyla erkek gözüyle baksın diye, artık kız arkadaşlarımla konuşmak istemiyorum çünkü, fırsatımı vermek istemiyorum. o da "valla nihal ben sende kusur göremiyorum olsa söylerim hiç dolandırmadan, sadece şanssızlık, bekle açılcağı günü." dedi. ki kızlara çok kusur bulan biridir beğenmez öyle her kızı.

sanırım anlatabildim benden kaynaklı hiçbir sorun bulamadığımı. daha bi erkekle tanıştığım an flörtümüzün (evet ne acı di mi, hep bu aşamada kalıyor, ad koymaya kimse yanaşmıyor) bitiş çanlarını duyuyorum. şansıma küstüm, ciddi ilişkim olabileceğine inanamaz oldum. yani öyle insanların ciddi ilişkisi var ki, benim olmamasın tek açıklaması gerçekten sadece şans.

nolur aklınıza gelen olası sebepleri söyleyip bana yardımcı olun, artık erkekleri iten bir koku yaymaya başladığıma inanıcam o derece...

cnm bence o insan çıkmamış daha senın karsına..ee tabıkı bır sürü kurbağa tanıyacaksın ( prensı bulmak için ) bu cok normal :KK37: takma kafana..o laf söyleyenler kim bılır neler yapıyordur, sadece sızdırmıyorlardır emın ol:KK34:

Bilemiyorum belki erkeklerle sohbet konusunda iyi değilsindir. Erkeklerle arkadaşlık konusunda nasılsın?

Bir diğer ihtimal bunu yazdığım için yanlış anlama beni, sonuçta seni tanımam etmem fikir yürütmeye çalışıyorum sadece, kişisel temizliğine dikkat etmiyorsan ya da aşırı terliyorsan, nefesinde problem varsa filan uzaktan güzel geliyor ama yakınlaştığında kendinden soğutuyor olabilirsin erkekleri.

Bir de batıl inanca doğru sapmaya başladım artık saçmalıyorum resmen ama, benim nihal diye çok yakından tanıdığım sevdiğim bir ablam var, o da çok güzel, bakımlı kültürlü bir bayandır, gayet ahlaklı, oturmasını kalkmasını bilen, kariyeri olan, eğlenceli bir kızdır, ama onunda aşk hayatı aynı seninki gibi, senden daha büyük ama şimdiye kadar uzun süreli bir ilişki sürdüremedi hiç, acaba ismin hayatı etkilemesi gibi bir problem olabilir mi? Gecenin bu saatinde yapabildiğim çağrışımlardan ötürü kendimi kutluyorum yalnız, iyi saçmaladım :KK9: Asıl problem karşına düzgün bir insanın çıkmaması da olabilir.

Bir de şu hamile kalmayla ilgili konunu okudum, eğer birşeylerden emin olmadan, fazla tanıyıp sevmeden karşındaki insanla fazla yakınlaşıyorsan, seninle uzun vadede ilişki düşünmezler. Çünkü karşındakine yeterince güvenmeden onu tanımadan onunla birlikte oluyorsan, başkalarıyla da olabileceğini düşünürler ve uzun vadeli bir ilişki yaşamak kendini tamamen karşısındakine bırakabilmek için önce herkes karşısındakini sahiplenebilmek ister

Son düzenleme:
Bilemiyorum belki erkeklerle sohbet konusunda iyi değilsindir. Erkeklerle arkadaşlık konusunda nasılsın?

Bir diğer ihtimal bunu yazdığım için yanlış anlama beni, sonuçta seni tanımam etmem fikir yürütmeye çalışıyorum sadece, kişisel temizliğine dikkat etmiyorsan ya da aşırı terliyorsan, nefesinde problem varsa filan uzaktan güzel geliyor ama yakınlaştığında kendinden soğutuyor olabilirsin erkekleri.

Bir de batıl inanca doğru sapmaya başladım artık saçmalıyorum resmen ama, benim nihal diye çok yakından tanıdığım sevdiğim bir ablam var, o da çok güzel, bakımlı kültürlü bir bayandır, gayet ahlaklı, oturmasını kalkmasını bilen, kariyeri olan, eğlenceli bir kızdır, ama onunda aşk hayatı aynı seninki gibi, senden daha büyük ama şimdiye kadar uzun süreli bir ilişki sürdüremedi hiç, acaba ismin hayatı etkilemesi gibi bir problem olabilir mi? Gecenin bu saatinde yapabildiğim çağrışımlardan ötürü kendimi kutluyorum yalnız, iyi saçmaladım :KK9: Asıl problem karşına düzgün bir insanın çıkmaması da olabilir.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Daha yasin cok genc. "Beyaz atlı Prensin" cıkmamış karşına henüz.
Doğru kişi oldugunda kacmayacak senden buna inan.
Şimdiye kadar çıktıklarını boş ver.

şimdi şöyle oluyor canım bir kişi bir ilişki yürüsün diye çok uğraşınca diğer taraf tembelleşiyor nasılsa kendisi için mücadele edecek biri olduğunu bildiği için kasmıyor benim ittirmemle oldu demişsin ya ona istinaden söyledim

arayıs ıcıne gırersen ılla bırı olmalı benım hayatım da dersen ,o zaman karsına asık olabılecegın cıddı bır ılıskı cıkmaz.

kendını rahat bırak ,zamanın akısına bırak .

Bir de şu hamile kalmayla ilgili konunu okudum, eğer birşeylerden emin olmadan, fazla tanıyıp sevmeden karşındaki insanla fazla yakınlaşıyorsan, seninle uzun vadede ilişki düşünmezler. Çünkü karşındakine yeterince güvenmeden onu tanımadan onunla birlikte oluyorsan, başkalarıyla da olabileceğini düşünürler ve uzun vadeli bir ilişki yaşamak kendini tamamen karşısındakine bırakabilmek için önce herkes karşısındakini sahiplenebilmek ister

erkeklerle arkadaşlık konusunda iyiyimdir, gayet eşit bi dağılımım var hiç sıkıntı çekmem erkeklerle muhabbet etme, arkadaşlık etme konusunda. kişisel temizlik konusuna gelince o konuda da hiç soru işareti olmasın, çok şükür tenim kokmaz malum bazı insan temizliğine dikkat etse de engelleyemediği bi ten kokusu vardır. terlemeye gelince ben sağlık açısından zararlı olucak şekilde az bile terliyorum denebilir:KK70: o saçmalama konusuna gelince o hoo benim aklıma ne saçma sebepler geldi, olabilir yani :KK70:

birşeylerden emin olmadan kimseyle yakınlaşmadım, kesinlikle öyle bişey olmadı buluştuklarımla flört ettiklerimle vs, o kişi çıktığım kişiydi, hatta ben bitirdim o çok ısrar etti aylarca peşimde koştu tekrar denemek için. kimseye de öyle bi imaj çizmedim iyi gizlerim özel hayatımı, ben istemediğim sürece kimsenin en ufak fikri bile olmaz.

her denilene bişey buldum gibi oldu ama, gerçekten durum bu :KK70: gerçekten sadece şans, kısmet işi bunlar.

pınp_ıp kız batıl ınanc derken ; benım de 30 yasın da nıhal dıyebır arkadasım var ,o da hala evlenecegım dıye beklıyr .

acaba dedıgın gıbı bu nıhal ısımlerın de bır sorun olmasın:KK1:

Anlattığınıza göre mükemmel bir insansınız. Karşınıza sizin kadar mükemmelleri çıkmıyor olabilir.

Şaka bir yana gerçekten aşırı özgüvenli olmanız ya da kendinizi beğenmeniz sebep olabilir mi acaba size yaklaşanları kaçırmaya???

Ille de hayatimda biri olsun diye neden diretiyorsun ki? Olmuyorsa olmaz. Daha yasin da genc, hicbirsey kacmiyor. Ben de 22 yasindayim, erkeklere gelene kadar neler var onumde gibi geliyor bana.
Hem erkekler gec olgunlasir. Sen belki evlenmek istiyorsundur bir an once, bilemiyorum ama erkeklere boyle seyleri hissettiriyorsan ondan kaciyor olabilirler. Genc adamlar belki ciddi iliski istemiyordur, hovardalik pesindedir. Bence biraz akisina birak, ve biraz ulasilmaz ol. Neden olmuyor diye uzulecegine, boyle de rahat, ozguvenli, mutlu olmaya bak.

pınp_ıp kız batıl ınanc derken ; benım de 30 yasın da nıhal dıyebır arkadasım var ,o da hala evlenecegım dıye beklıyr .

acaba dedıgın gıbı bu nıhal ısımlerın de bır sorun olmasın:KK1:

Hehe bak teorim kuvvetleniyor gitgide :KK9: Zaten farkettim diğer ihtimaller başarılı bir şekilde çürütüldü, artık bu isim konusu üzerinde durulmalı :KK9: Başta Nihaller olmak üzere hepimiz, şöyle Özge olarak filan değiştirebiliriz ismimizi onlar pek bir el üstünde tutuluyorlar :KK9: :KK9:

Hehe bak teorim kuvvetleniyor gitgide :KK9: Zaten farkettim diğer ihtimaller başarılı bir şekilde çürütüldü, artık bu isim konusu üzerinde durulmalı :KK9: Başta Nihaller olmak üzere hepimiz, şöyle Özge olarak filan değiştirebiliriz ismimizi onlar pek bir el üstünde tutuluyorlar :KK9: :KK9:

hahahahah evet canım nıhal ısmın de olabılır bı ugursuzluk:KK1:

Anlattığınıza göre mükemmel bir insansınız. Karşınıza sizin kadar mükemmelleri çıkmıyor olabilir.

Şaka bir yana gerçekten aşırı özgüvenli olmanız ya da kendinizi beğenmeniz sebep olabilir mi acaba size yaklaşanları kaçırmaya???

özgüvenliyim ama tepeden de bakmadım şimdiye kadar hiçbirine. bir de gerçekten şöyleyim böyleyim diye saymış gibi olmuş konu siz söyleyince baktım, ama mecburen öyle yaptım, konuyu okuyan insnaların gözünde akla ilk gelebilecek sebepleri elemem gerekiyordu ki hızlıca yol alalım. kimseyi sürekli kendime bağlayacak kadar kusursuz olamam tabi, bi hoşlananın bi daha hiç vazgeçmeyeceği kadar, ama konu 1 hafta-10 günde kaçma olunca, o kadar çabuk sürede kaçırtacak bir şey yapmıyorum bence mesele orda. o kadar kısa sürede hoşlanan birinin vazgeçmesi için çok bariz bi kusur olmalı çünkü.

evlenme meraklılığı gibi bi durum kesinlikle söz konusu değil, daha üniversite 4. sınıf bile değilim ekimde olucam. bu arada hayatımda illa biri olsun değil benim meselem, karşıma kimse çıkmıyo olsa oturup niye böyle diye düşünmem, ama çıkıp çıkıp kısa sürede buhar olup uçunca insan illa ki noldu da böyle oldu diyor.

kardeşim seni benden daha iyi kimse anlayamaz :)) wallahi bak benim üniversitedeki halimi anlatmışsın resmen... ya aynen ben de senin yaşadıklarını yaşadım bir aralar... bakıyodum çevreme benim hem güzellikte hem zekada hem de kişilikte tırnağım olamayacak kızların o kadar güzel ilişkileri oluyodu ki... sevgilileri onlara hakettiklerinden 3 kat daha fazla değer verip çevrelerinde deli divane oluyolardır... ama bana gelince -aynen senin hesap- flörtten tanımadan ileri gidemiyordu... ama ben bunun nedenlerini düşüne düşüne bulmuştum en sonunda... erkeklerin benden tam ilişki başlıcakken kaçmalarının nedenleri şöyleydi benim vardığım sonuca göre;

1) ben kesinlikle cinselliği evlendikten sonra isteyen bir kızım... görünüşüm çok havalı güzel bir kızdı...sanırım üniversiteye gezip eğlenmeye gelen erkeklere bu kızdan bana iş çıkar havası veriyordum...tanışıp flört ettikten sonra benden kendilerine iş çıkmayacağını anlıyorlardı ve benden uzaklaşıyorlardı...

2) eğer birinci şık gibi değilse durum genelde ikinci şık oluyordu... ikinci şık ta; erkeklerin tanıdğı diğer kızlar gibi ağzımı yaya yaya konuşmamam hanım hanımcık olmam zeki olmam... çoğu erkek aptal kız seviyor zeki kızdan korkuyorlar...

3.cü şık ise şanssız olmam... beni gerçekten anlayabilecek sevgi dolu kişiliği yerinde biriyle karşılaşamamış olmam...sanki kader örmüş çevremi benim hayalimdeki kişileri benden uzaklaştırıyor onun yerine üstte saydığım 2 seçenekten birine uyan erkek tipi çıkarıyordu...

şimdi geldik tatlım iyi habere.... bekleyen her zaan muradına eriyor... üniversitede o kişiyle karşılaşmadım ama mezun olduktan bir yıl sonra tatlı mı tatlı şeker mi şeker beni çok seven gözlerimin içine bakan bana saygı duyan birisini kader karşıma çıkardı ve bir buçuk yıllık evliliğe doğru giden bir ilişkim var :)) kuzucum sakın pes etmeeee ve umutsuzluğa kapılma er yada geç kader senin karşına da o kişiyi çıkaracak... bu kez sen kaçmak istesen o seni bırakmayacak :))

herkese teşekkürler yardımcı olduğu için, reelde bu konuyu kimseyle konuşamıyorum inanılmaz ferahladım :) özellikle kimberley çok teşekkür ederim yazdıkların ilaç gibi geldi, aynı şekilde yaşamış ve sonradan şansı dönmüş birinin yazdıklarını okuyunca :))

X