Erkek tarafı geline ne takmalı?

Benimkiler de sizin gibi. Onun için hiç bir şey beklemedim onlardan. Daha ev eşyalarını biz aldığımız halde kv bozuntusu ben aldım diye konuşuyordu en son sağda solda

Benimkiler de sizin gibi. Onun için hiç bir şey beklemedim onlardan. Daha ev eşyalarını biz aldığımız halde kv bozuntusu ben aldım diye konuşuyordu en son sağda solda
ya sen ne diyorsun :-D ev aldık üstüne yatmışlar akrabalara biz eliminz üstünde demişler millete gösteriş oynuyorlar oynasınlar yüzüme söylesinler kolaysa.

Benim aklıma gelmedi öyle bir düşünce biz ne karşı tarafı yorduk nede onlar bizi yordular sonuçta bizim saadetimiz altın merasimimiz değildi .
Aynen kim bu muhabbete girdiyse hepsinin karşısına gelmiştir altın para muhabbeti huzur olmuyor sonra devamlı kavga gürültü gerek yok

Bu altın isteme işleri daha bitmedi mi ya?Duyunca sinirlerim zıplıyor.Nişan i da kız tarafı yapar bu arada büyük nişanı kendiniz yapsaydınız keşke.

Bizde nişanı kız tarafı yapar kıyafet ve saç erkeğe aittir onun dışında salonda salondaki tüm masraflar evdeyse evdekiler her şeyi kız karşılar takıda kıza kalır.
Takı konusuna gelince altın olmuş ne kadar ben açıkçası şu kadar isterim diyemem çünkü zaten onların gelini olacaksın ve kendi namları için takacaklar. Fazla olup borç batağına gireceksen az olsun senin oldun derim

Ayrıca bazı arkadaşlar değerini altın ve para ile ölçmüş. Çok altın isteyenler değerli olurmuş.Asıl bu degersizliktir.Kendinize bunu yapmayın hanımlar.

Ay herkes bi kötüleme pozisyonuna girmiş ya eşşek kadar insanlarız elbette yaparız herseyimizi ama şuan bizzat bana taktıkları aslında kendi evladının cebine giriyor. Daha önce ki yazdığım da belirttim ayrım yapıyorlar evlatları arasında diye ben bundan bu kadar öfkeliyim. Hiç bi kusurum olmadı şuana kadar onlara karşı ama kadın resmen geçen pazar nişanlimin önünde seni sevmiyorum dedi laf arası. Hic bu zamana kadar ağzımı açmadığım halde bu pozisyona düşüyorum.

Evet öyle altınlar evler alanlar sonra sana sahibin gibi davranıyor ama bizim kayinvalidelerle sadece komşu gibiyiz iyi birer komşu
Bize kendileri sordu, hiçbir şey istemedik. Kendilerine bıraktık, güçleri ne kadarına yeterse, neyi uygun görürlerse mantığıyla yaklaştık. Onlar da yaptı zaten ellerinden geleni. Biraz ağırdan satar insan kendini, istemek nedir ya. Bana çok tuhaf geliyor.

Bu altın isteme işleri daha bitmedi mi ya?Duyunca sinirlerim zıplıyor.Nişan i da kız tarafı yapar bu arada büyük nişanı kendiniz yapsaydınız keşke.
Kendimiz yaptık zaten bize düşen herseyi yaptık biz nişan yerini ailem tuttu yemek verdiler evde ayrıyetten nişan salonu yemekliydi. Daha yapılabilirdi anlamıyorum keske siz yapsaydınız derken.

Nişanı kız tarafı yapar iyide. Siz niye nişanı yapmadınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…