Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesine İyi Gelecek Bilimsel Araştırmalar,Doktor Tavsiyeleri,Haberler

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
biz almayi dusunuyoruz ama cok pahali ayda 1 kutu yetiyormu acaba?ve kac ay kullanilirsa etkili olur

benimde hiç bi bilgim yok arkadaşım.esra 8 yazmış bu ilacın ismini acaba kullanan varmı ?eşine faydasını gören varmı???.bizdede sorun sperm hareketsizliği

bayramdan sonra yaptırıcaz testi ama korkuyorum sonuctan gene o sıfır yazısını görmekten

canım test yaptıdınızmı birdaha göremedi seni haberdar et beni inşallah yükselmiştir canım...bu topikte başka kimse yokmu?

kimse uğramıyormu bu topiğeeeeeeeeee????????????:KK25::KK25::KK25:

bende ara ara bakıyorum ama kimse yok galiba canım...

kızlarrrrr canım sıkılıyo biz panax reıshı mantarı gıseng kullandık 3 ay oldu esım tekrar sipariş etmek için aradı gınsengı bırakıp E1 verdıler simdi bayramdan sonra yapılacak sperm testını eşim eylul sonuna attı E1 ide 1 ay bari kullanalım belki sperm olustuysa o zamana kadar artar dıyo üffffffff :KK43: :KK43: bende çok merak edıyorum ama ne care eylul sonuna kaldı test canlarım ben eylul sonunu nasıl beklicem yaaaaaaaaaa dua edin ne olurrrrrrrrrrrrrrrr test gunune kadar spermler dolar inşallah
test olsun ben yazıcam kıvılcım canım sen nasılsın

kızlarrrrr canım sıkılıyo biz panax reıshı mantarı gıseng kullandık 3 ay oldu esım tekrar sipariş etmek için aradı gınsengı bırakıp E1 verdıler simdi bayramdan sonra yapılacak sperm testını eşim eylul sonuna attı E1 ide 1 ay bari kullanalım belki sperm olustuysa o zamana kadar artar dıyo üffffffff :KK43: :KK43: bende çok merak edıyorum ama ne care eylul sonuna kaldı test canlarım ben eylul sonunu nasıl beklicem yaaaaaaaaaa dua edin ne olurrrrrrrrrrrrrrrr test gunune kadar spermler dolar inşallah
test olsun ben yazıcam kıvılcım canım sen nasılsın

sağol canım iyiyim. inşallah dolar canım dualarım seninle...hayırlı haberlerini bekliyorum. sen sıkma canını:nazar:

arkadaşlar biz M SURE kullandık.hatta sorunumuzu öğrendikten sonra kullandığımız ilk kür bu olmuştu.selçuk kaya diye bir herbalistten sipariş vermiştik.3 ay kullandık ama hamilelik falan olmadı,eşimde gidipte test yaptırma zahmetinde bile bulunmadı.bilmem değerler artmışmıydı. BİRDE BU KAPSULÜN içeriğini yazmıyorlar dikkat ederseniz.yada benmi göremedim bilemiyorum.içeriğini bilmediğim bişeyi kullandığım için üzülmüştüm.

arkadaşlar biz M SURE kullandık.hatta sorunumuzu öğrendikten sonra kullandığımız ilk kür bu olmuştu.selçuk kaya diye bir herbalistten sipariş vermiştik.3 ay kullandık ama hamilelik falan olmadı,eşimde gidipte test yaptırma zahmetinde bile bulunmadı.bilmem değerler artmışmıydı. BİRDE BU KAPSULÜN içeriğini yazmıyorlar dikkat ederseniz.yada benmi göremedim bilemiyorum.içeriğini bilmediğim bişeyi kullandığım için üzülmüştüm.

ah canımmmmm sende mı selcuk kaya zedesın bızde azoyu ogrendıkten sonra ınternette arastırma yaparken herbalıst selcuk kaya dıye bırıne rastladık yerı sıslıde yaklasık 2.5 sene boyunca gıtıtk her gıtmede dunya paralar harcadık bıze M SURE nın eskı adı olan ye vırılın vermıstı bız baya bı sure kullandık her gıtmede sperm testı hormon testı testlere gore ılac degısımı yanı anlıcan bızım dunya paramız vede umutlarımız gıttı sonuc kocaman bı 0 bıze hıcbır sekılde yaramadı yıllarımız bosa gıttı bız orayı coktan bıraktık he sızı bılemem belkı fayda gormussunuzdur ama bız asla fayda gormedık canım umudunu yıtırmekeske esın test yapsada sıze yaradımı ogrensen olsun bıze yaramadı ama umarım sıze yaramıstır

canım nasılsın ne durumdasınız. test yaptırdınızmı merak ettim umarım yükselmiştir inan senin adına çok sevineceğim bizde başlladık panax a hakkımızda hayırlısı inşallah

canım nasılsın ne durumdasınız. test yaptırdınızmı merak ettim umarım yükselmiştir inan senin adına çok sevineceğim bizde başlladık panax a hakkımızda hayırlısı inşallah

ıyım canım dun test yaptık sonuc cıkınca yazacagım
ama cok korkuyorum gene 0 cıkar dıye:18::18::18::18:
bakalım ınşallh olu bıle olsun cıkıs olsun
hadı sızede hayırlı olsun ınsallah sonuc hepımıze hayırlar getırır
esım doktorlarla gorusmus en gec6 ıla 9 ay ıcınde sonuc alınır
eger testte cıkıs olmassa uzulmeyın cunku azolu olupta kendınden hamıle kalan oluyor
demıs kullanıp gorucez ama esımde baya bı farklılık oldu
umarım bu degısıklık sperm sonucuna yansır testın sonucunu yazacagım cıksada cıkmasada

ıyım canım dun test yaptık sonuc cıkınca yazacagım
ama cok korkuyorum gene 0 cıkar dıye:18::18::18::18:
bakalım ınşallh olu bıle olsun cıkıs olsun
hadı sızede hayırlı olsun ınsallah sonuc hepımıze hayırlar getırır
esım doktorlarla gorusmus en gec6 ıla 9 ay ıcınde sonuc alınır
eger testte cıkıs olmassa uzulmeyın cunku azolu olupta kendınden hamıle kalan oluyor
demıs kullanıp gorucez ama esımde baya bı farklılık oldu
umarım bu degısıklık sperm sonucuna yansır testın sonucunu yazacagım cıksada cıkmasada

sen yüreğini ferah tut canım yükselmiştir inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah dualarım senin canım
inşallah bu çektiğimiz zahmetler güzel, hayırlı bir evlatla sonuçlanır. :nazar::nazar::nazar:

Sperm sonucu

canlarım slm ben testın sonucunu ogrendım esım panax aldıgımız doktorun yanına gıdıp testı gosterdı
sonuc cıktı o sperm dısı hucreler olgunlasmamıs spermlermıs
yanı normal spermde bas govde kuyruk oluyor ya bızımkı daha yenı baslamıs olmaya
AAAAAAAAYYYYYYY COK MUTLUYUM SONUNDA BIZIMDE 5 SENEDEN SONRA SPERM SONUCUNDA BI
GELISMELER OLDU COK SUKUR YA RABBI
2012 HEPIMIZIN YILI OLACAK İNŞALLAH

Sperm sonucu

canlarım slm ben testın sonucunu ogrendım esım panax aldıgımız doktorun yanına gıdıp testı gosterdı
sonuc cıktı o sperm dısı hucreler olgunlasmamıs spermlermıs
yanı normal spermde bas govde kuyruk oluyor ya bızımkı daha yenı baslamıs olmaya
AAAAAAAAYYYYYYY COK MUTLUYUM SONUNDA BIZIMDE 5 SENEDEN SONRA SPERM SONUCUNDA BI
GELISMELER OLDU COK SUKUR YA RABBI
2012 HEPIMIZIN YILI OLACAK İNŞALLAH

canım çok sevindim gerçekten sen içini ferah tut allahın yardımıyla herşey olur ummarım dahada iyi sonuçlar alırsınız mutluluğunuz katlanır inşallah peki sperm sayısı kaç olmuş hareketlilik falan artmışmı yani sperm çıkışı oluşmuşmu
inşallah canım 2012 de anneliği tadabiliriz bizde...
:nazar::nazar::nazar:nazar değmesin size

canım çok sevindim gerçekten sen içini ferah tut allahın yardımıyla herşey olur ummarım dahada iyi sonuçlar alırsınız mutluluğunuz katlanır inşallah peki sperm sayısı kaç olmuş hareketlilik falan artmışmı yani sperm çıkışı oluşmuşmu
inşallah canım 2012 de anneliği tadabiliriz bizde...
:nazar::nazar::nazar:nazar değmesin size

sperm cıkısı yok o gene 0 ama artık hucreler olmaya baslamıs
yanı daha sonrakı sperm testtınde olu veya canlı sperm cıkısı olacakmıs
inşllh artık bızlerde anne olmanın tadını alacagız tez zamanda
sız ne zaman test yapacaksınız canım

sperm cıkısı yok o gene 0 ama artık hucreler olmaya baslamıs
yanı daha sonrakı sperm testtınde olu veya canlı sperm cıkısı olacakmıs
inşllh artık bızlerde anne olmanın tadını alacagız tez zamanda
sız ne zaman test yapacaksınız canım

inşallah canım çok sevindim gerçekten bir gelişme var sonuçta inşallah bir dahaki testinizde sağlıklı sperm cıkışınızda olur. ne olur irtibatını kesme aklım sende kalmasın burda birbirimiz için birer umuduz.biz panax a başlayalı 1 hafta oldu kasım sonu gibi test yaptırım gidişata bakcaz hayırlısı inşallah canım bu ilaç beni çok haycanlandırdı ve umutlandırdı. umarım güzel sonuçlar alırız.

Panax ın faydası nedır?azo ıcınmı????
Bız proxeed kullanıyoruz hıc bır fayda etmedı ...panaxı yenı duydum.

Panax ın faydası nedır?azo ıcınmı????
Bız proxeed kullanıyoruz hıc bır fayda etmedı ...panaxı yenı duydum.

canım panax damarlar ıcın yanı bız azoluyuz esmın degıl hucresı damarları bıle kupkuruydu yaklasık 4 aydır kulllanıyoruz
gecen gun sperm testtının sonucu sperm dısı hucre 1 mılyon dıye yazıyor anlamı hucre baslamıs demek
yanı anlıcan eger kafan karısıksa akvıt.net e tıkla oku sen karar ver canım ben ve esım bız panaxdan cok umutluyuz
keza tararınıda gorduk karar senın

MERHABA yani bu panax bizim işimize de yararmı lütfen yardım edin tam okuyamadım benim eşim inmemiş testis sonucu azosperm tese oldu sperm yok kök hücre var dendi 12 yıllık evliyim yapacak bişeyimiz kalmadı beklemekten başka bu ilaç bizede uygunmudur sizce

canım panax damarlar ıcın yanı bız azoluyuz esmın degıl hucresı damarları bıle kupkuruydu yaklasık 4 aydır kulllanıyoruz
gecen gun sperm testtının sonucu sperm dısı hucre 1 mılyon dıye yazıyor anlamı hucre baslamıs demek
yanı anlıcan eger kafan karısıksa akvıt.net e tıkla oku sen karar ver canım ben ve esım bız panaxdan cok umutluyuz
keza tararınıda gorduk karar senın

sizin sorunuz neydi benim eşimde azolu fsh yüksek testesteron düşük , sizde de hormon sorunu var mıydı

sizin sorunuz neydi benim eşimde azolu fsh yüksek testesteron düşük , sizde de hormon sorunu var mıydı

canım bız 5 senedır azoluyuz esımın hormonları yuksek testesteronu ıyı sevıyede fsh yuksek
bız sımdı ılac kullanıyoruz bakalım testte ne cıkacak canım sen kac yıllık evlısın
esın amelıyat oldumu
benım esım 2006 tese 2009 sonu mıcrotese oldu

Son düzenleme:
X