Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesine İyi Gelecek Bilimsel Araştırmalar,Doktor Tavsiyeleri,Haberler

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
canım nekadardır kullanıyorsunuz? clavıs E1 le berabermi sadece panax mı kullanıyorsunuz?bende almayı düşünüyorumda...ben aradım da clavıs E1 ile kulanılıyor dedilerde sizlere sorayım istedim....

panax reishi ve gingens 3 ay olacak kullanalı simdi gingens yerine e1 kullanacak eşim

canım sizde azosperm hastasımısınız yoksa sizde sperm çıkışı var mı

bayramdan sonra yaptırıcaz testi ama korkuyorum sonuctan gene o sıfır yazısını görmekten

yok canım bizde sperm sayısı 1.5 milyon 20 milyon olması lazımmış.tek sorun bu yükseltmek için bu ilacı duymuştum... peki test yaptırdınızmı bi faydası varmı?
peki siz tüp bebek denediniz mi genede senın sansın var hıc degılse 1.5 mılyonun var bizde ölü bile yok:KK59::KK59::KK59:

bayramdan sonra yaptırıcaz testi ama korkuyorum sonuctan gene o sıfır yazısını görmekten

inşallah görmezsiniz canım çok zor biliyorum... umarım yükselmiştir... burada beni bilgilendirirsen sevinir senin için dua edeceğım... bizde başlıycaz işşallah bu ilaçlara yanındada keçiboynuzu kürü ve çinko içerikli vitamine 3 ay kasım sonu gibi bizde test yaptırırız.... inşaşalh hepimiz çabalarımızın karşılığını alırız...:nazar:

eşim çok faydasını görüyorum dıyo yumurtalıkları ılactan once ısınırdı sımdı o ısınma kalmadı. Vucudumda bı rahatlık var dıyo

evet ilk tüp bebek denememizi yaptık ve dün sonucunu aldık canım negatif.

evet zor bılıyorum ama uzulme şöyle düşün GENE SEN HIC DEGILSE TUP DENEMESI YAPIYOSUN YA BENIM GIBILER BIZ DENEME DEGIL SPERM BILE GOREMIYORUZ TESTLERDE TMM canım kendını cok uzme:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:Bir damla ümit serpilsin yüreğimize

, bir damla mutluluk dolsun günlerimize , binbir dualarımız kabül olsun.

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız dileğiyle hayırlı bayramlar.allah duaları geri çevirmez biz yeter ki istiyelim
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:Bir damla ümit serpilsin yüreğimize

Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız dileğiyle hayırlı bayramlar.allah duaları geri çevirmez biz yeter ki istiyelim

evet zor bılıyorum ama uzulme şöyle düşün GENE SEN HIC DEGILSE TUP DENEMESI YAPIYOSUN YA BENIM GIBILER BIZ DENEME DEGIL SPERM BILE GOREMIYORUZ TESTLERDE TMM canım kendını cok uzme:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

haklısın canım inşallah yükselmiştir sizde denersiniz ve pozitifler alırsınız.. allah yardımcın olsun canım...

aminnnnnnnnnn canım inşallah...:KK70::KK70::KK49::KK49::KK49::KK49::KK71::KK71:

canım bugun ıftarın son gunu malum bende gıdıp yemeklerı yapıym gene nette gorusuruz sımdıden iii bayramlar sakın üzme bu bayram gununde canını tatlım by by

X